רסטילן סקינבוסטר | Restylane Skinboosters

מה זה רסטילן סקינבוסטר

רסטילן סקינבוסטר משמש גורם חשוב מאד בשילוב הטכנולוגיות וטכניקות להצערת העור והפנים וליצירת מראה פנים מושלם וזוהר.

הטיפול מחזיר לעור זוהר ומראה קורן, ממצק את העור ומשיב מראה נעורים.בסוף התהליך ניתן לראות שיפור רב במראה ומרקם העור שנפגע מגורמים שונים ורבים, המרצת חידוש העור ע"י החדרת לחות סופחת מים אך ללא תוספת נפח.

ניתן לטפל באזורים שונים: פנים, צוואר, דקולטה (מחשוף) גב כפות הידיים. הטיפול אורך כ 15 דקות ומתבצע לאחר מריחת אילחוש מקומי ואינו כרוך בכאב. יש לחזור על הטיפול 3 פעמים אחת לחודש. ולאחר מכן טיפול תחזוקה אחת ל 6-8 חודשים.

הפנים החדשות שלך!

חדש במרפאה שלנו: סדרת טיפולים מותאמת אישית לעור זוהר, קורן ורענן לחידוש מראה הפנים, ריענון, הצערה ומתיחת העור.

הסדרים עם קופות החולים

חיטוב ומיצוק בשיטת ד"ר גלזינגר

בעידן הטכנולוגי פותחו בשנים האחרונות שיטות המאפשרות חיטוב, מיצוק הגוף והפנים, הצרת היקפים וטיפול במרקם העור ללא דיאטה וללא ניתוח.
עם השנים והניסיון שנצבר במרפאת ד"ר גלזינגר בטיפול במגוון השיטות הללו, פותחה "שיטת ד"ר גלזינגר לחיטוב" המשלבת מספר טיפולים טכנולוגיים בשילוב עם חומצות שונות וחומרי טיפוח אשר מסייעים לטיפול המיטבי בעור.

השילוב ביניהם פרי פיתוח של ד"ר גלזינגר – מומחה לכירורגיה פלסטית, מאפשר הגעה לתוצאות אופטימלית בטיפולי חיטוב הגוף, הצוואר וקו הלסת, מיצוק העור והצרת היקפים.

חיטוב ומיצוק בשיטת ד

הטיפולים הללו מותאמים לשתי מטרות:

הגוף: מיצוק וחיטוב הגוף – המראה המהודק שמתקבל מתהליך המיצוק, מעניק מראה צעיר, מעוצב יותר ומצר את ההיקפים.

הפנים: מיצוק הפנים ושיפור מראה העור, מיצוק וחיטוב הצוואר קו הלסת והפנים.

בשתי הקטגוריות משלבת "שיטת ד"ר גלזינגר לחיטוב" גם טיפולים במכשירים שונים הפועלים על בסיס אנרגיות המכוונות לעומקים שונים של הרקמות ובכך מסייעות לשינוי במבנה הרקמה ומאפשרות ייצור של רקמות מחודשות המקנות מראה צעיר, מחוטב ומצודד.

בטיפולי הגוף, במהלך הטיפול המותאם למטופל באופן אישי, מועברות אנרגיות בתדר משתנה, לתוך הרקמות. תהליך זה גורם נזק תרמי לשכבות העור השונות. כתוצאה מכך נגרם הרס בתאי השומן. השומן המפורק מטופל באופן טבעי ע"י הגוף ובמקביל החימום גורם למיצוק העור על ידי חידוש סיבי הקולגן. כחלק מהטיפול משולב טיפול בוואקום אשר מאפשר חדירה מקסימלית של אנרגיה לעומק העור. ההרס שנוצר כתוצאה מהחימום מביא לפירוק שכבת שומן באופן טבעי ולהידוק העור.

העור המתקבל הוא שטוח, חלק, מוצק ומתוח יותר. בשיטת ד"ר גלזינגר לחיטוב ופיסול הפנים משולבת עם הטיפולים הטכנולוגיים גם החדרת חומרים המסייעים לעור בתהליך המיצוק ומספקים חומרים חיוניים אשר משפרים בצורה משמעותית את המראה. בשיטת ד"ר גלזינגר לחיטוב הטיפול אינו פולשני כלל, ללא כאב, קל ביותר ומבוצע בהליך מהיר ביותר האורך
פחות משעה . הטיפול בטיחותי מאוד, ומיד בסיומו ניתן לחזור בקלות לשגרת החיים!

ד"ר רונן גלזינגר נבחר על ידי קופת חולים מכבי וקופת חולים מאוחדת כמנתח פלסטי מומחה של הקופות. חלק מהטיפולים נכללים בהסדר עם הקופות ויינתנו למבוטחי מכבי שלי ומאוחדת שיא.

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם לפרטים נוספים\קביעת תור

הסרת שיער פנים ללא גילוח

נערה או אישה מרגישה תסכול רב ואף בושה כאשר היא סובלת משיעור יתר בפנים .הבושה גורמת לכך שבחלק גדול מהמקרים הנערות/נשים לא משתפות את הסובבים בבעיה המטרידה. כאשר המצב הוא קיצוני ביותר לא ניתן להסתירו והבושה והתסכול גוברים.

הפנים החדשות שלך

שיטה יחודית ללא גילוח מקדים בעזרת אנרגית IPL. שיטת IPL הסרת שיער מאפשרת שיפור ניכר של המצב, הפחתה משמעותית של השיער ופתרון יעיל לבעיה. האנרגיה חודרת לשורש השערה והורסת אותה.

שיטת הסרת שיער בפנים ללא גילוח בעזרת IPL היא שיטה יעילה ובטוחה לטווח ארוך.

שיטות אחרות להסרת שיער בפנים כרוכות בגילוח האזור וכאב בזמן התהליך. הטיפול בהסרת שיער בפנים בשיטה זו לא נדרש גילוח והטיפול אינו כואב.
השיטות הישנות  להסרת שיער פנים כמו מריטה בפינצטה, חוט, שעווה וסוכר, הן פשוטות יותר ומאפשרות טיפול בבית אך הן יעילות לזמן קצר ועל מנת לשמור על התוצאה יש להמשיך לעשות זאת במהלך כל החיים.
בנוסף עלולים להיות פצעים וסימנים לא אסתטיים על הפנים אשר נילווים לטיפולים אלו.

הסרת שיער בפנים ללא גילוח

שיער בפנים הוא בעיה אשר נשים ונערות רבות מתמודדות איתה. ברוב המקרים התופעה מתגלה בגיל ההתבגרות.

אצל חלק מהנשים הבעיה נעשית משמעותית יותר בשנות השלושים כאשר השיער נעשה כהה יותר והסרת שיער פנים הופכת לנושא כאוב!

ברוב המקרים שיער הפנים מופיע אצל נשים מעל השפה ועל הסנטר. אך אצל חלק מהנשים תופעת השיעור מתרחבת לאזורים נוספים כמו הלסת, לחיים וצוואר.

לפני פניה לטיפול בהסרת שיער בפנים ללא גילוח יש לבדוק ולקבוע מה הגורם לתופעה.

שינויים הורמונליים כמו במקרה של הריון או הנקה יכולים לעיתים לגרום לשיעור יתר ובמקרים כאלה יש להיוועץ עם רופא לפני קבלת החלטה להסיר את שיער פנים בכל שיטה שהיא.

נערה או אישה מרגישה תסכול רב ואף בושה כאשר היא סובלת משיעור יתר בפנים. הבושה גורמת לכך שבחלק גדול מהמקרים הנערות/נשים לא משתפות את הסובבים בבעיה המטרידה. כאשר המצב הוא קיצוני ביותר לא ניתן להסתירו והבושה והתסכול גוברים.

הסרת שיער בפנים ללא גילוח

הסרת שיער פנים ללא גילוח – מה השיטה?

שיטה יחודית של הסרת שיער בפנים בלי גילוח בעזרת אנרגית IPL מאפשרת שיפור ניכר של המצב, הפחתה משמעותית של השיער ופתרון יעיל לבעיה. האנרגיה חודרת לשורש השערה והורסת אותה.

שיטת הסרת שיער בפנים ללא גילוח בעזרת IPL היא שיטה יעילה ובטוחה לטווח ארוך.

שיטות אחרות לצרכי הסרת שיער בפנים בלי גילוח כרוכות בגילוח האזור וכאב בזמן התהליך. הטיפול בהסרת שיער בפנים ללא גילוח בשיטה זו אינו כואב.

השיטות הישנות עבור הסרת שיער פנים ללא גילוח כמו מריטה בפינצטה, חוט, שעווה וסוכר, הן פשוטות יותר ומאפשרות טיפול בבית אך הן יעילות לזמן קצר ועל מנת לשמור על התוצאה יש להמשיך לעשות זאת במהלך כל החיים. בנוסף עלולים להיות פצעים וסימנים לא אסתטיים על הפנים אשר נלווים לטיפולים אלו.

חוץ מהסרת שיער בפנים בלי גילוח, אולי יעניינו אתכם נושאים נוספים:

הליך שאיבת שומן מהצוואר

הליך שאיבת שומן מהצוואר

עם חלוף השנים הגוף שלנו והפנים שלנו משתנים, השינויים מופיעים באיברים שונים. בין מגוון השינויים שעשויים לחול בגופינו, יש לציין את השינויים שחלים בצוואר, שמקבל מראה עבה, קצר, מדולל והרבה פחות אסתטי מאשר בעבר. המראה שמתקבל עשוי לגרום לתסכול רב, אך הבשורות הטובות הן שהיום, בניגוד לעבר, ניתן לבצע טיפול יעיל בפעולה זעיר פולשנית. הטיפול מתבצע על ידי מכשיר מתקדם שנקרא בשם: NeckTite.

על המכשיר המתקדם – NeckTite ואיך מתבצע הטיפול באמצעותו?

 המכשיר המתקדם NeckTite עובד באמצעות גלי רדיו – שיטת טיפול וותיקה שנחשבת לבטוחה. המכשיר קיבל אישור מה FDA, מרשויות הבריאות של האיחוד האירופאי וממשרד הבריאות הישראלי ומחזיק בתו תקן ISO. 

טיפול באמצעות NeckTite מתבצע ברוב המקרים בטיפול אחד, כאשר לרוב, תופעות הלוואי קלות וכמעט ללא כאבים. נוסף על כך, זמן ההחלמה של הטיפול  קצר יחסית, מספר ימים לאחר הטיפול שנמשך כ- 30 דקות, יכול המטופל להתנהג כרגיל ולשוב אל השגרה.

על ידי שימוש במכשיר החדיש, ניתן להמיס את השומן, לשאוב אותו ולמצק את העור ולגרום לצוואר להיראות הרבה יותר מוצק ואסתטי מאשר לפני כן.

בעת הטיפול, מבצע המטפל חתך קטן ביותר ליד האזור המטופל ומחדיר אל החתך אלקטרודה, אותה אלקטרודה מעבירה את האנרגיה של גלי הרדיו אל עבר הצוואר. האנרגיה של גלי הרדיו הופכת לחום שגורם להמסת תאי השומן ופגיעה באלסטין ובקולגן, כתוצאה מההרס שנגרם, נוצרים סיבים חדשים שגורמים לעור להראות מתוח וצעיר יותר מאשר בעבר. באותו הזמן שבו תאי השומן מומסים, הם נשאבים החוצה מהגוף. 

תופעות לוואי של טיפול שאיבת שומן מהצוואר באמצעות NeckTite

תופעות הלוואי של הטיפול מעטות וקלות ביותר, לאחר הטיפול יופיעו מעט שטפי דם, מעט נפיחות במקום המטופל ובמידה שיהיו כאבים, הם יהיו קלים. 

חשוב לציין שתוצאות ראשונות ניתן להתחיל לראות לאחר כשלושה שבועות. יש להמתין עד שהנפיחות המשמעותית באזור תרד, רק לאחר מכן יהיה ניתן להבחין בתוצאות. הנפיחות יורדת ברוב המקרים לאחר ימים ספורים (בניגוד להליך הכירורגי שבו זמן ההחלמה ארוך יותר) .את השינוי המלא יהיה ניתן לראות לאחר 3 חודשים עד 6 חודשים. 

יתרונות נוספים של טיפול שאיבת שומן מהצוואר באמצעות NeckTite

אם משווים בין שאיבת שומן שמתבצעת בשיטה המסורתית ובין הליך שאיבת שומן באמצעות המכשיר החדיש – NeckTite, ניתן לומר כי מעבר ליתרונות שצוינו, המכשיר מאפשר למטפל לטפל באזורים קטנים – דבר שקשה יותר לבצע במסגרת הליך כירורגי.

 יתרון נוסף הוא שהטיפול החדיש גורם לעור להפוך למוצק יותר. בניגוד לכך – שאיבת שומן מסורתית לא משפרת את מצבו של העור והדבר עלול להוביל לכך שיישאר בצוואר עור רפוי. חשוב לציין שכדי לשמור על התוצאות של הטיפול, יש לשמור על משקל תקין.

שאיבת שומן מהצוואר יכולה להוביל לשינוי משמעותי במראה הפנים, כתוצאה מכך, עשויה לחול עלייה בביטחונו העצמי של המטופל.

במידה שאתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות הליך שאיבת שומן מהצוואר באמצעות המכשיר החדיש NeckTite, אתם מוזמנים לפנות אליי – ד"ר רונן גלזינר, מנתח פלסטי.

 כמנתח פלסטי מומחה בכירורגיה פלסטית, אני מציע למטופליי מגוון סוגים של טיפולים שמתבצעים באמצעות המכשור החדיש והמעודכן ביותר, ואשמח לעמוד לשירותכם. 

תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון או להשאיר את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ואחזור אליכם בהקדם.

הליך הצרת היקפים בבטן

הליך הצרת היקפים בבטן

אחת המחלות הנפוצות ביותר של המאה שלנו היא השמנת יתר, למעשה, הסטטיסטיקות מראות כי 1.5 מיליארד אנשים מרחבי העולם נמצאים במשקל עודף. יחד עם זאת, חלק האנשים לא סובלים מהשמנת יתר וגופם פשוט צובר שומן באזורים מסוימים, מצב זה עשוי לגרום לתסכול רב. 

בחלק מהמקרים השומן מצטבר באזור הבטן. שומן זה עשוי להצטבר בשל סיבות שונות, ביניהן: אי ביצוע פעילות גופנית, גנטיקה או אכילה שאינה נכונה, כמובן, שחשוב להקפיד על תזונה נכונה ועל ביצוע פעילות גופנית, אך במקרה שמקפידים על שני הנושאים הללו והשומן מסרב לרדת, ניתן לשקול את האפשרות לבצע הליך הצרת היקפים בבטן. 

על הליך הצרת היקפים בבטן באמצעות אנרגית גלי רדיו

אנשים רבים מעוניינים להצר היקפים בבטנם ואף משנים את אורח חייהם כדי לעשות זאת. יחד עם זאת, לא תמיד הפעילות הגופנית והאכילה הנכונה מובילות אל המטרה, כמובן שפעולות אלו חשובות ביותר, אך כפי שצוין – לפעמים מצטברים שומנים באזורים מסוימים ואינם "מסכימים" להיפרד לשלום מהגוף. 

אם עד לפני מספר שנים היה ניתן לצמצם את ההיקפים הללו רק באמצעות הליך פולשני, הרי שהיום ניתן לבצע טיפול מתקדם שאינו כרוך בניתוח.

באמצעות טכנולוגיה המשתמשת באנרגית גלי רדיו REACTION, טיפול שאינו כירורגי, ניתן להצר את ההיקפים בבטן. שימוש בטכנולוגיה המתקדמת גורם לשיפור בחילוף החומרים ובנוסף לכך, משפר את הזרימה של הדם בגוף ואת הניקוז הלימפטי. על ידי הטיפול ניתן להוציא מהגוף חומרים, נוזלים ושומנים עודפים ולגרום לעור להיות מוצק יותר, כתוצאה מכל השינויים הללו ההיקפים קטנים. 

כדי לבצע את ההליך, צריך המטפל לחדור לעומקה של שכבת ההיפודרמיס, בצורה זו הוא יכול לפרק תאי השומן , ובנוסף לכך, לגרום לעור להיות מוצק יותר על ידי עידוד בנייה של סיבי קולגן וחיזוק סיבי קולגן שנמצאים בגוף. סיבים אלו חיוניים ליצירת עור מתוח, גמיש ומוצק.

בעת הטיפול, מתחממים תאי השומן והחימום גורם לקשרים שנרקמו בין מולקולות השומן להתפרק. לאחר שהשומנים מומסים, הם מסולקים אל עבר המערכת הלימפטית ומתפרקים בכבד.

יתרונותיו של הליך הצרת היקפים בבטן באמצעות REACTION

טיפול שמתבצע באמצעות אנרגית גלי רדיו REACTION יכול להתמקד גם בבטן אך גם באזורים אחרים, כמו למשל: הזרועות, הגב, הירכיים והישבן. באמצעות הטיפול ניתן לעיתים לחסוך את הניתוח הפולשני, לעצב ולחטב את האזור המטופל, להצר את ההיקפים, לשפר את מראה העור ואת גמישותו, ולהקטין את שכבת השומן במקום המטופל. כמו כן, ניתן לבצע את ההליך לאחר שאיבת שומן. 

אורכו של הטיפול הינו חצי שעה והוא אינו גורם לכאב או לנזקים לרקמות. מעבר לכך, אין לטיפול תופעות לוואי ועם סיומו יכול המטופל להמשיך בשגרה.

 מומלץ לבצע סדרה בת 10 טיפולים כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר ולהגיע לטיפול פעם בשבוע. לאחר 7 חודשים בממוצע רצוי לבצע טיפול תחזוקה.

המלצות לאורח חיים בריא ולהצרת היקפים

כפי שצוין – להתמדה בביצוע פעילות גופנית ולתזונה נכונה יש חשיבות רבה. חשוב לבצע פעילות גופנית באופן שגרתי ולהקפיד על כך שהפעילות תכלול אימונים אירוביים ואימוני כוח. 

בנוגע לאכילה המאוזנת – חשוב להקפיד על תזונה שכוללת הרבה סיבים תזונתיים, להימנע ממזונות שמכילים שומן טרנס ולהימנע משתיית משקאות מוגזים ואלכוהול. 

כמו כן, מומלץ לצרוך פחמימות מורכבות במקום פחמימות פשוטות, להפחית בצריכת הסוכרים ולצרוך חלבון בריא שמצוי למשל בדגים.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות הליך הצרת היקפים, אתם מוזמנים לפנות אליי – ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית. אשמח לעמוד לשירותכם!

מיצוק צוואר ללא ניתוח

העידן המודרני סוגד לנעורים וסביר להניח שאם תשאלו אנשים מעל גיל 30 האם הם מעוניינים להראות צעירים יותר, מרביתם היו עונים בחיוב. 

המרדף אחר המראה הצעיר והרענן אינו פוסק, אך הזמן בשלו – רץ קדימה ויחד עמו חלים בנו שינויים רבים. עם חלוף הזמן חלים בגברים ונשים מגוון שינויים חיצוניים. בין השינויים הללו ניתן להבחין באזור הצוואר אשר נוטה להראות מקומט ורפוי יותר מאשר בעבר. מכיוון שמדובר על מקום חשוף שנראה לכל, עשויים המראה העייף והרפוי לפגוע לא רק במראה הכללי ולגרום לאדם להראות מבוגר, אלא גם לפגוע בביטחון העצמי שלו.

לשמחת רבים ורבות, הזמן גם מביא עמו בשורות טובות, וביניהן ניתן לראות שתחום האסתטיקה מתפתח ללא הפסק. היום ניתן לבצע מגוון טיפולים אסתטיים שיכולים להחליף או לדחות במספר שנים את הניתוחים הפלסטיים ולגרום למטופלים להראות צעירים וחיוניים יותר מאשר לפני כן. 

על טיפול רג'וביניישן ופוטו רג'וביניישן 

בין מגוון הטיפולים האסתטיים שאינם כרוכים בביצוע ניתוח פולשני ומטפלים גם באזור הצוואר, ניתן לציין טיפול שמטרתו לחדש ולמצק את עור הפנים ועור הצוואר, טיפול זה נקרא:  "רג'וביניישן ופוטו רג'וביניישן" ונעשה באמצעות שימוש בטכנולוגיית IPL. 

באמצעות הטיפול ניתן לזרז את ההתחדשות וההתחלפות של תאי העור, תהליכים אלו מתקיימים באופן איטי יותר עם חלוף השנים. 

כתוצאה מהטיפול שמעודד יצירת קולגן, הופך העור לגמיש ומתוח ומקבל מראה צעיר יותר מאשר לפני כן. 

טיפול רג'וביניישן ופוטו רג'וביניישן מתאים גם לאזור המחשוף ולאזור שמסביב לעיניים. נוסף על כך, ניתן לטשטש באמצעות הטיפול פיגמנטציה, נימי דם בולטים וכתמים. הטיפול מתאים לכל סוגי העור, כאשר יש צורך בכ-6-8 טיפולים שכל אחד מהם נמשך כשעה. לעיתים שילוב של טיפולים נוספים לא פולשניים יכול לשפר את התוצאה.

לשפר את מראה העור באמצעות טיפולים אסתטיים שאינם כרוכים בניתוח

האפשרות לחסוך את הניתוח הפולשני קוסם לאנשים רבים שמעוניינים לשפר את מראה עור הפנים והצוואר ולהראות צעירים יותר אך חוששים מפני ניתוחים, ואכן, הטכנולוגיות החדשות מאפשרות לרבים ליהנות מהמראה הצעיר, להראות נפלא ולחזק את הביטחון העצמי.

 יחד עם זאת, במידה שמעוניינים לבצע טיפול אסתטי, גם אם הוא אינו כרוך בניתוח פולשני, יש לפנות אל רופא מקצועי ובעל ניסיון נרחב בתחום הרפואה האסתטית. טיפול שיתבצע על ידי רופא מיומן שמתמחה בתחום יפחית את הסיכונים ויגדיל את הסיכוי לקבלת התוצאות הטובות ביותר.

דוקטור גלזינגר – שפע ניסיון וידע בעולם הרפואה האסתטית

במידה שאתם מעוניינים לבצע טיפול מתיחת צוואר ללא ניתוח, אתם מוזמנים לפנות אל הקליניקה שלי – דוקטור גלזינגר. במהלך שנות פעילותה של הקליניקה בוצעו במקום אלפי טיפולים וניסיוננו הרב מאפשר למטופלים רבים ליהנות מהמראה הצעיר והמרשים. 

כדי למנוע סיכונים מיותרים ולהתאים לכל מטופל את הטיפול הנכון ביותר, אנו מקפידים לבצע אבחון אישי יסודי טרם התחלת הטיפולים, כאשר עם סיומם של הטיפולים נהנה המטופל מהמראה המבוקש.

במידה שאתם מעוניינים לבצע מיצוק צוואר ללא ניתוח ויש לכם שאלה, או אם אתם רוצים לקבוע פגישה, תוכלו לצור אתנו קשר בדרך שנוחה לכם: תוכלו לצלצל אל המרפאה – ולתאם לאחת מהמרפאות שלנו בתל אביב או בבאר שבע או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם. 

אתם מוזמנים גם אל הדף העסקי שלנו בפייסבוק, בדף תוכלו לקרוא חוות דעת על הקליניקה ולקבל מידע נוסף על הטיפולים השונים. ניתן גם לשלוח אלינו הודעה פרטית דרך דף הפייסבוק. כמו כן, תוכלו לצפות בסרטונים ביוטיוב ולהתרשם מאיכות ומקצועיות הקליניקה.

נשמח לעמוד לשירותכם ולגרום לכם להיראות ולהרגיש צעירים וחיוניים!

מיצוק וטיפול בסנטר כפול

עם חלוף השנים חלים בגופנו ובפנים שלנו שינויים רבים, וביניהם, שינויים במראה הסנטר והיווצרות של סנטר כפול, שינוי זה משפיע לרעה על המראה החיצוני שלנו. 

מעניין לדעת שבעבר היווה הסנטר הכפול דווקא סמל ליופי – ניתן לראות זאת בתמונות דיוקן שצוירו במאות הקודמות, אך בימינו – בעידן שמעריץ את המראה הרזה ובנוסף לכך – כתוצאה מעלייה ברמת המודעות בנוגע לסכנה של עודף משקל, הסנטר הכפול אינו מודל להערצה – כי אם ההיפך מכך.

מהן הסיבות שגורמות להיווצרות של סנטר כפול?

 מסתבר שהסנטר הכפול הוא תופעה נפוצה וחלק גדול מהאוכלוסיה הבוגרת בישראל סובלים ממנו .
ברוב המקרים נוצר הסנטר הכפול בשל הצטברות של שומן באזור שנמצא מתחת ללסת או בגלל נפילה של רקמות הפנים היוצרות מראה בולדוג. ישנן מגוון סיבות שעשויות לגרום לתופעה, ביניהן: שימוש בסטרואידים ותרופות אחרות, שינויים הורמונליים, עליה במשקל וכפי שצוין בתחילה – העלייה בגיל. כתוצאה מתהליך ההתבגרות משתנה חלוקת השומן בגוף, ישנה ירידה בגמישות הרקמות ובמיצוק של העור.

מה ניתן לעשות כדי לטפל בסנטר הכפול?

 כתוצאה מההתפתחות שחלה בתחום הטיפולים האסתטיים, היום ניתן לבצע טיפול בסנטר כפול באמצעות שיטה חדישה ובטוחה. הטיפול המתקדם נקרא בשם: NeckTite"", ובמסגרתו מחממים את השומן המיותר, שואבים אותו ובמקביל ממצקים את העור באזור הסנטר של המטופל .

 מכשיר NeckTite החדיש פועל על אנרגיה של גלי רדיו, כאשר אנרגיה זו מאפשרת לדר גלזינגר להמיס את השומן ולשאוב אותו, כתוצאה מהחימום של הרקמות הפנימיות מתחדש הקולגן והאזור נראה הרבה יותר מוצק ואסתטי.

טיפול בסנטר כפול – תופעות לוואי, חזרה לשגרה ותוצאות הטיפול

 הפעולה הזעיר פולשנית נעשית בפעם אחת, כרוכה במעט תופעות לוואי, כמו נפיחות קלה באזור ומעט שטפי דם. כמו כן, הפעולה אינה כואבת, וניתן לבצע בהרדמה מקומית עם אלחוש או בהרדמה מלאה לפי בחירת המטופל. במידה שהמטופל חש כאב – מדובר על כאב קל. עם סיומו של הטיפול, שנמשך פחות משעה, המטופל משוחרר לביתו לאחר התאוששות קצרה.

תוצאות הטיפול אינן נראות מיד לאחר הטיפול משום שישנה נפיחות ובצקת באזור, אך תוך מספר ימים הנפיחות יורדת ולאחר כשלושה שבועות ניתן להתחיל לראות את השינוי. לאחר שלושה חודשים עד חצי שנה יהיה ניתן לראות את התוצאה הסופית. כדי לשמור על התוצאות של הטיפול, חשוב לשמור על משקל גוף יציב ותקין.

בלי ניתוחים כירורגיים פולשניים וכואבים – הגיע הזמן להתקדם 

 טיפול מוצלח שמתבצע על ידי מנתח פלסטי שהוא גם רופא מקצועי מומחה בכירורגיה פלסטית, המתמחה בביצוע ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים וצבר ניסיון נרחב, יכול בחלק מהמקרים להחליף את ניתוח מתיחת הצוואר או שאיבת שומן קלאסית, שבמהלכו נשאב השומן מאזור הסנטר. לעיתים ה – NECKTITE אף יכול להיות מתאים יותר מהניתוח. 

מיצוק סנטר כפול באמצעות השיטה החדישה מאפשר לדר גלזינגר להתמקד באזורים קטנים ולטפל בעור – את אותן פעולות לא ניתן לבצע במסגרת ניתוח שאיבת שומן. ניתוח כרוך בתופעות לוואי משמעותיות יותר, בכאבים וזמן החלמה ארוך יותר.

לטפל בסנטר הכפול וליהנות מהתוצאות

 במידה שאתם מעוניינים לבצע טיפול מיצוק סנטר כפול –  NeckTite"", אתם מוזמנים לפנות אל הקליניקה שלנו – של ד"ר רונן גלזינגר, לבצע את הטיפול ולקבל תוצאות מעולות שיגרמו לכם להראות נפלא. 

הטיפול היעיל מציע כאמור שפע יתרונות והוא יאפשר לכם לשפר את המראה החיצוני בצורה משמעותית, כתוצאה מכך תשתפר כל התחושה שלכם ותחושו מלאי ביטחון עצמי. 

אם עד היום סבלתם מהסנטר הכפול אך חששתם מביצוע ניתוח פולשני, היום אינכם צריכים לחשוש מהטיפול, שכן הוא מתבצע בזמן קצר, כרוך בתופעות לוואי מעטות שחולפות במהירות וניתן לשוב במהירות אל השגרה. 

במידה שאתם מעוניינים לקבוע פגישה או לשאול שאלה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם הקליניקה באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

באילו מקרים מומלץ לעבור הקטנת חזה?

לא מעט נשים מחליטות להגדיל את החזה באמצעות ניתוח, ואכן, ניתן לראות כי הגדלת חזה הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בימינו. 

אך לצד נשים שמבצעות ניתוח להגדלת חזה, ניתן לראות כי חלק מהנשים מבצעות גם את הניתוח ההפוך – הקטנת חזה, ניתוח זה מיועד בעיקר עבור נשים שסובלות מבעיות רפואיות בשל המשא הכבד שעל גופן לשאת.

חזה גדול – הבעיות הרפואיות והנפשיות של נשים בעלות חזה גדול

כפי שצוין – נשים בעלות חזה גדול עשויות לסבול מבעיות רפואיות שונות, בין הבעיות הלו ניתן לציין: גירויים בעור, בעיות נשימה, עקמת של עמוד השדרה וכאבי גב וכתפיים.

חזה גדול עשוי גם למנוע מהאשה פעילות ספורטיבית בצורה נוחה וחופשית או לנהוג בצורה נוחה (פסי האטה עשויים להקפיץ את החזה ולגרום לפנים לרעוד). 

מעבר לכך, החיפוש אחר בגדים מתאימים  וחזיות במידה המתאימה עשוי להיות קשה והרכישה עשויה להסתכם בהוצאה משמעותית, שכן חזיות גדולות עולות יותר מחזיות במידות קטנות יותר. 

לצד כל הבעיות הללו, החזה הגדול גורם לצערנו גם לפגיעה נפשית, שכן המראה עלול לשדר – שלא בצדק כמובן, מסר סותר לגברים, מדובר על תופעה מטרידה ביותר שמתאפיינת בין היתר בקבלת רמיזות לא נעימות והתנהגות בוטה.

באילו מקרים מומלץ לעבור הקטנת חזה?

תוצאות ניתוח הקטנת חזה ולמי הניתוח לא מתאים?

הבעיות הרפואיות לצד הפגיעה הנפשית גורמות לנשים לבצע את ניתוח הקטנת החזה, שבמהלכו מסלק הרופא את עודף רקמת השד, עודף השומן והעור, כלומר הקטנה והרמה של החזה.

כך שבסופו של התהליך החזה קטן יותר והופך להיות פרופורציונאלי ומוצק יותר מכפי שהוא נראה לפני הניתוח. 

נשים רבות מחליטות לבצע את הניתוח לאחר שנים של התלבטות ולאחר שהבעיות הרפואיות מתגברות ונעשות קשות יותר.

בנוסף ככל שהשד גדול יותר הנטיה שלו ליפול גדלה (כח המשיכה…) יש לציין שברוב המקרים כאשר מחליטות נשים צעירות לבצע את ניתוח הקטנת החזה, יש לקחת בין השיקולים גם  את ההשלכות של הניתוח.

הניתוח נעשה בהרדמה מלאה, אורך בין שעתיים – לשלוש שעות. יש לקחת בחשבון שלאחר הניתוח יהיו צלקות שלא ניתן להמנע מהן.

כדי להפחית את הסיכונים, חשוב לבחור את המנתח בקפדנות ולוודא שהוא מומחה לכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד לכירורגיה פלסטית, מתמחה בתחום וצבר ניסיון נרחב.

כמו כן, יש לבצע את הניתוח במרכז רפואי מאושר ע"י משרד הבריאות, שמחזיק בציוד איכותי וברישיון ולעבור את הניתוח תחת השגחה צמודה.

מעבר לכך, הניתוח לא מתאים לכולן ומיועד רק עבור נשים שסיימו את שלב ההתפתחות כלומר לאחר גיל 18.

לאחר הניתוח מומלץ להימנע מהנקה  ולכן הניתוח אינו מומלץ במקרים בהם הנשים מעוניינות להניק אלא לאחר סיום הלידות.

ניתוח הקטנת חזה לגברים – גניקומסטיה

ניתוח הקטנת חזה מיועד גם לגברים שסובלים מחזה הגדול מהחזה הגברי הרגיל. במצבים רבים גברים אלו מתביישים בגופם, נמנעים מהליכה ללא חולצה וסובלים מביטחון עצמי נמוך.

תופעת חזה מוגדל בקרב גברים נגרמת בשל חוסר איזון הורמונלי או בגלל השפעה גנטית או השמנת יתר.

בניגוד לנשים בעלות חזה גדול, שסובלות בשל כך מבעיות רפואיות, לא מהווה חזה גדול בקרב גברים סיכון בריאותי אלא במקרים נדירים .

יחד עם זאת, חשוב שגברים הסובלים מחזה מוגדל יעשו ברור אנדוקרינולוגי ויבצעו בדיקה במטרה להבין מהי הסיבה שגורמת לתופעה.

במידה וישנה סיבה הורמונלית, יטופל הנבדק על ידי האנדוקרינולוג וברוב המקרים לא יהיה צורך בהתערבות כירורגית להקטנת חזה.

ד"ר גלזינגר – להיראות טוב ולהרגיש מלאי ביטחון עצמי

במידה שאתם סובלים מחזה גדול (גברים או נשים) שפוגע באיכות חייכם, אתם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלי – ד"ר רונן גלזינגר.

אני מומחה בכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון רב בביצוע ניתוחי הקטנת חזה ומגוון טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים. 

במידה שיש לכם שאלה או אם אתם מעוניינים לבצע ניתוח הקטנת חזה, אתם מוזמנים לפנות למרפאה שלי באמצעות הטלפון  – ולתאם פגישת יעוץ איתי במרפאה בתל אביב או במרפאה בבאר שבע, כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

טיפול בסנטר כפול ועודף שומן בצוואר – כיצד זה מתבצע ולמי הטיפול מתאים?

לא תמיד המבט במראה מסב לנו נחת. הסנטר הכפול שמציץ אלינו בכל מבט גורם לנו לחוסר ביטחון למראה מבוגר ופחות מושך.

שומן עודף בצוואר, מה שמכונה "סנטר כפול", עלול לפגוע במראה החיצוני בצורה משמעותית ולגרום לאדם להראות פחות מושך ופחות אסתטי. מכיוון שעולמנו מעריץ את המראה הרזה, הצעיר והחטוב, עלולה הפגיעה במראה החיצוני להוביל לירידה בביטחון העצמי.

אנשים שמעוניינים לשפר את מראה הצוואר, עשויים לחשוש מאוד מפני ניתוח פולשני – מפני הכאבים, הסיכונים, המחירים ותקופת ההחלמה הממושכת, אך הבשורה הטובה היא שהיום ניתן להימנע מביצוע ניתוחים ארוכים ומסובכים ולבצע טיפול הרבה יותר מהיר ופשוט, טיפול זה נקרא: NeckTite.

הכירו את הדור החדש של הטיפולים – NeckTite – טיפול חדיש ומתקדם

באמצעות הטיפול במכשור מתקדם ה– NeckTite, ניתן לבצע שאיבת שומן מהצוואר ולהימנע מניתוח כואב ופולשני יותר שכרוך בסיכונים רבים. המכשיר החדיש והמתקדם עובד על אנרגיית גלי רדיו, באמצעות האנרגיה ניתן להמיס את השומן העודף, לשאוב אותו מהגוף ולהביא לכך שהעור מעל אזור הטיפול יתכווץ ויתמצק.

המסת ושאיבת שומן מהצוואר באמצעות מכשיר NeckTite מאפשרת למטופל לבצע את ההמסה, השאיבה ומיצוק העור בפעולה זעיר פולשנית ובטיפול אחד בהרדמה מקומית. ההחלמה מהטיפול מהירה מאוד וברוב המקרים הטיפול אינו כואב ואינו כרוך בתופעות לוואי, לכן, הוא מתאים לאנשים שמעוניינים לגרום לצוואר להראות מוצק יותר וחוששים מניתוחים פולשניים.

שאיבת שומן מהצוואר

איך מתבצע הטיפול ותוך כמה זמן ניתן לראות שינוי ותוצאות?

הטיפול מתבמע בהרדמה מקומית (אך ניתן גם בהרדמה כללית), במהלך הטיפול מבצע הרופא חתך זעיר ומחדיר דרכו אלקטרודה. האלקטרודה מעבירה את גלי הרדיו הישר לאזור המטופל והשומן מומס כתוצאה מהחום (תאי השומן נהרסים), התאים שנפגעו נשאבים מחוץ לגוף. החום גורם גם לפגיעה באלסטין והקולגן, והסיבים נוצרים מחדש והם מתוחים ומוצקים יותר.

כתוצאה מהטיפול ומהסיבים החדשים שיווצרו בהמשך, הופך העור למוצק, מחוטב ומתוח יותר מכפי שהיה טרם ביצוע הטיפול.

לאחר הטיפול הקצר, שאורך כ-30 דקות, יכול המטופל לשוב לביתו ותוך ימים בודדים לחזור לשגרה. למרות זאת, עשויות להיות לטיפול תופעות לוואי קלות: נפיחויות ומעט שטפי דם. לפעמים יחוש המטופל גם כאבים קלים.

את השינוי יהיה ניתן להתחיל לראות לאחר כ- 3 שבועות, והשיפור ממשיך באופן הדרגתי, כאשר תוצאה סופית תראה לאחר 3-6 חודשים. כדי לשמור על התוצאות של טיפול NeckTite, חשוב לשמור על תזונה נכונה ולבצע פעילות גופנית באופן קבוע, שכן יש לשמור על משקל גוף יציב כדי שלא לפגוע במראה שהושג.

באמצעות טיפול NeckTite ניתן לקבל תוצאות נהדרות וליהנות מעור מתוח ורענן יותר בצוואר, כל זאת ללא ביצוע של ניתוח מקיף, תופעות לוואי קשות, כאבים וזמן החלמה ממושך. הטיפול המתקדם קיבל אישור של ה- FDA, אישור רשויות הבריאות של האיחוד האירופאי וממשרד הבריאות הישראלי והוא מחזיק בתקן ISO.

מרפאת ד"ר גלזינגר –לשאוב את השומן המיותר מהצוואר באמצעות טיפול חדיש ויעיל

במידה שאתם מעוניינים לבצע את הטיפול החדיש, תוכלו לפנות למרפאתי – ד"ר גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית.

במהלך שנות עבודתי צברתי ניסיון רב בביצוע מגוון טיפולים אסתטיים חדישים וסייעתי למטופלים רבים להשיג את המראה אותו הם ייחלו להשיג. מעבר לכך, יש למרפאתי הסדרים עם קופות החולים ומבוטחי מאוחדת שיא ומכבי שלי מקבלים מחירים מיוחדים.

אם אתם מעוניינים לשאול שאלה או לבצע טיפול שאיבת שומן מהצוואר במרפאה שלי, אתם מוזמנים ליצור קשר באמצעות הטלפון (יש לנו שתי מרפאות: בתל אביב ובבאר שבע). כמו כן, תוכלו ליצור אתנו קשר על ידי שליחת הודעה לדף העסקי שלנו בפייסבוק או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם להרגיש נפלא ולהיראות נפלא באמצעות טיפול חדשני ומתקדם.

טיפולים אסתטיים משולבים: עיצוב וחיטוב הגוף – טובים השניים מן האחד

טרנד הטיפולים האסתטיים המשולבים תופס תאוצה ומציע פתרון אופטימלי לעיצוב וחיטוב הגוף לצד יצירת מראה גוף שרירי נטול שומן.

שומרים על תפריט מאוזן, עובדים קשה באימוני הכושר ועדיין לא מרוצים ממראה הגוף? הכתבה הזאת עבורכם!

לעתים, למרות כל המאמצים, ובשל אירועי החיים השונים כמו לאחר לידה, מתעורר הצורך להיעזר בטיפולים מתקדמים כדי להגיע אל התוצאה הנחשקת. שילוב של טכנולוגיות ומכשור אסתטי יעזרו להשיג אותה.

ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית, מהמובילים בתחום עיצוב הגוף ובעל שם בינלאומי, מסביר כי:כיום התוצאות הטובות ביותר מתקבלות באמצעות שילובי טיפולים המותאמים באופן אישי לצרכים של כל מטופל ומטופל. כיום יש טיפולים ממוקדים שפותרים את בעיית מצבורי השומן הנקודתיים כמו בטן, ירכיים ישבן וכדומה לצד טיפולים חדשניים ליצירת מראה גוף שרירי, לעיתים הסוד הוא בשילוב ביניהם.

EMSCULPT

טיפול ב-EMSCULPT הוא טיפול שמפעיל, מחזק ובונה את השרירים, כך שהתוצאה המתקבלת היא גוף מחוטב ואחוזי שומן נמוכים יותר באזור המטופל.

הטיפול, מבוסס על טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך: באמצעות טכנולוגיה אלקטרומגנטית ממוקדת, הפועלת על השריר בעוצמה גבוהה ומפיקה פולסים עוצמתיים, המפעילים כאמור את השרירים ומסייעים לקבל מהם תפוקה בשיעור של 100% – להשוואה אימון עוצמתי בחדר כושר מסייע לקבל תפוקה של עד כ – 30%.

הטיפול שאושר ע"י ה FDA -, נבדק והוכח כיעיל ביותר בקרב מטופלים רבים, אורך כחצי שעה בלבד, ואינו כרוך בניתוח, בפעולות פולשניות או בזמן החלמה.

הטיפול כבש בסערה את ארה"ב ומפורסמי הביצה האמריקאית ובראשם קים קרדשיאן. ולא בכדי! כי הרי מי מאתנו לא חולם לשכב על מיטת טיפולים ושהגוף שלו יבצע תרגילי חדר כושר בעצימות גבוהה, ללא טיפת זיעה או מאמץ?

כיצד עובד המכשיר?

טיפול של חצי שעה בבטן ב-EMSCULPT שווה ערך לכ-20,000 כפיפות בטן! טיפול של חצי שעה בישבן שווה ערך לכ- 20,000 סקווטים.

הפעילות האינטנסיבית של השריר גורמת לעלייה עצומה בחילוף החומרים ובכך לפירוק מוגבר של תאי שומן באותו איזור. העלאת מסת השריר בגוף, יחד עם הורדת אחוזי השומן, היא למעשה המפתח לקבלת גוף חטוב ומהודק.

יש לבצע סדרה של ארבעה טיפולים בתוך שבועיים. ניתן להתחיל לראות את תוצאות הטיפול לאחר מספר שבועות בלבד, כאשר האפקט המתקבל בסיום נראה לעין, אך יחד עם זאת מעודן וטבעי.

ניתן לבצע את הטיפול באזורים רבים כמו הבטן, העכוז, הזרועות (קידמיות ואחוריות) והשוקיים.

הטיפול ב EMSCULPT מתווסף לאפשריות הטיפול האחרות ומוסיף להן מימד שלא היה עד כה.

הקפאת שומן

שילוב הטיפול להקפאת שומן וטיפול ב EMSCULPT אידאלי למראה מחוטב ומוצק ללא עודפי שומן. טיפול משולב זה נותן תוצאות מצוינות בעיקר באזור הבטן

COOLTECH® CRYOLIPOLYSIS- עיצוב הגוף על ידי הקפאת והרס תאי השומן

טיפול הקפאת שומן הוא לא טיפול פולשני, מתבצע במרפאה ואינו דורש תקופת החלמה. מתאים למטופלים עם עודפי שומן קטנים ועד בינוניים וללא עודפי עור משמעותיים.

בדרך כלל, ניתן לצפות להפחתת עובי שומן באזור המטופל בכ 20%-25%. במהלך הטיפול תאי השומן ניזוקים מהקור ובהמשך מפונים מהגוף על ידי המערכות הטבעיות של הגוף.

הצרת היקפים במכשיר 'קולטק' מתבצעת בסדרה של 2 טיפולים. תוצאות ניתן לראות לאחר כ-6 שבועות מסיום הטיפול השני.

כיום הקפאת שומן נחשבת למילה האחרונה בקרב השיטות הלא פולשניות להיפטרות ממצבורי שומן מיותרים!

שילוב הטיפול ב EMSCULPT עם הקפאת שומן מאפשרת לקבל בנוסף להסרת שכבת שומן משמעותית גם עלייה במסת השריר באזור מה שיתן מראה מחוטב ומוצק גם יחד.

טיפול משולב ב COOLTECH—EMSCULPT מתבצע במרפאות של ד"ר רונן גלזינגר – מומחה בכירורגיה פלסטית, אשר נבחר לשמש כמטמיע השיטה בישראל וכמדריך רופאים בינלאומי מטעם החברה שפיתחה את הטיפולים.

מרפאתו של ד"ר גלזינגר חדשנית, חלוצה ומובילה בארץ בתחום האסתטיקה ועיצוב הגוף באופן ספציפי.

BODYTITE משולב EMSCULPT

הבודיטייט (BodyTite) הוא סוג של שאיבת שומן הנעזר בגלי רדיו. מדובר בניתוח בהרדמה כללית אשר במהלכו מועברים גלי רדיו אל רקמת השומן אותה רוצים להסיר, גלי הרדיו למעשה הופכים לחום אשר גורם להמסת שכבת השומן וכן לכיווץ העור באזור.

השילוב של בודיטייט עם ה EMSCULPT מביא לירידה משמעותית בשומן באותו אזור, כיווץ העור מעל האזור המטופל והגדלת מסת השריר. שילוב שמביא לתוצאה מחוטבת ומוצקה, שלא היה ניתן להשיג בזמן כה קצר עד כה.

בטיפול זה נבצע שני טיפולי EMSCULPT בשבוע שלפני הטיפול ב בודיטייט ועוד שני טיפולים כשבועיים לאחר הטיפול בבודיטייט.

קראו גם על המסת שומן באמצעות גלי רדיו

עיצוב וחיטוב הגוף

לשמירה על התוצאות ותחזוקת המראה החטוב: טיפול חיצוני בגלי רדיו

במטרה לשמור על ההישגים שהושגו בטיפולים המשולבים ולתחזוקת מיצוק העור, טיפול גלי רדיו חיצוניים במכשיר REACTION המבוסס על חימום העור.

מדובר בטיפול לא פולשני למיצוק העור, המתבצע במרפאה, ללא כאבים או החלמה, יכולה להיות אדמומיות של העור למספר שעות ולעיתים ימים.

משך הטיפול תלוי בגודל האזור המטופל. המטרה היא לשפר את מצב ומראה העור. ישנם מספר טיפולים אשר יכולים לשפר את מצב העור ובד"כ השילוב של מספר מכשירים ייתן את התוצאה הטובה ביותר.

טיפול זה הוא משלים לכל אחד מהשילובים הקודמים לשיפור מראה העור. בטיפול זה משתמשים בגלי רדיו אשר גורמים ליצירה מוגברת של קולגן בתוך העור ועל ידי כך משפרים את מראה העור.

ניתן לטפל כמעט בכל אזור בגוף בסדרה בת 4-10 טיפולים, כאשר התוצאות משתנות ממטופל למטופל.

הטיפולים המשולבים יתנו תוצאה כוללת ושלמה יותר, ויכולים להתבצע אך ורק במרפאת דר' רונן גלזינגר.

מוזמנים לקרוא כאן עוד על:

EMSCULPT

BODYTITE

COOLTECH

REACTION

הקפאת שומן סיכונים – האם הטיפול המתקדם כרוך בסיכונים?

הקפאת שומן באמצעות מכשיר הקולטק הוכיחה וממשיכה להוכיח את עצמה כשיטה יעילה ביותר. 

כדי להשיג את התוצאות יש לבצע 5 טיפולים, כאשר את שני הטיפולים הראשונים יש לבצע במרווח של 6 שבועות. לאחר שלושה שבועות, יש לבצע עוד 3 טיפולים שמטרתם לגרום לעור להיראות מוצק יותר, גם טיפולים אלו נעשים כל 3 שבועות. 

הקפאת שומן באמצעות מכשיר הקולטק מתאימה למספר אזורים: לבטן, ירכיים חיצוניות ומותניים. משך הטיפול הינו 70 דקות והוא אינו פולשני. 

את התוצאות של טיפול ניתן לראות לאחר כ 3 חודשים מהמועד שבו המטופל סיים את הטיפולים.

למי מתאים טיפול הקפאת שומן באמצעות מכשיר הקולטק?

הטיפול מתאים לנשים וגברים ואין לו הגבלת גיל. יחד עם זאת, חשוב לציין שהטיפול אינו פותר בעיית השמנה ויכול לחטב את הגוף באזורים בהם ישנה הצטברות של שומן עיקש. הטיפול מתאים לכמות שומן קטנה עד בינונית ולא מתאימה לאזורים עם עודף עור משמעותי.

מכשיר המסת שומן בקור

כיצד מתבצע התהליך?

לפני התחלתו של הטיפול, שוקל המטפל את המטופל, מודד את היקפי גופו ומצלם את גופו מזוויות שונות. על האזור המטופל מניחים פד ייחודי המונע ניזקי קור לעור בשלב הבא, מוצמדות ידית או שתיים של המכשיר אל האזור המטופל והאזור מתחיל להתקרר באופן הדרגתי.

פעולה זו עשויה לגרום לאי נעימות, אך לא לכאב למספר דקות. לאחר 5 דקות מורדם האזור והמטופל לא מרגיש דבר. במהלך הטיפול נהרסים תאי השומן ויוצאים מגופו של המטופל דרך מערכת הלימפה ומחזור הדם בתהליך שנמשך מספר שבועות. 

האם טיפול הקפאת שומן כרוך בסיכונים?

כמו טיפולים רבים גם טיפול הקפאת שומן, שנחשב לטיפול בטוח, כרוך בסיכונים. במידה שהטיפול מתבצע על ידי מומחה בתחום, הסיכונים פוחתים בצורה משמעותית. 

טיפול הקפאת שומן יכול לגרום להופעת אדמומיות באזור המטופל, נפיחות, חוסר תחושה באזור או חוסר נוחות. יחד עם זאת, תופעות אלו חולפות במהירות תוך מספר ימים.

השומן שמתפרק לא גורם לעלייה ברמת השומנים בדם ולא נמצא גם שוני ברקמת הכבד.

חשוב מאוד לבצע את הטיפול אצל מטפל מקצועי ומיומן שצבר ניסיון נרחב בביצוע טיפול הקפאת שומן באמצעות מכשיר הקולטק. בין היתר, המכשיר יודע מתי לעצור את המטופלים, שכן חלקם עשויים לרצות להסיר שומן נוסף, והדבר עשוי לסכן אותם.

מעוניינים לבצע טיפול הקפאת שומן שאינו פולשני ולקבל תוצאות מצוינות?

במידה שאתם מעוניינים לבצע טיפול הקפאת שומן, אתם מוזמנים אל הקליניקה שלי – ד"ר גלזינגר, מנתח פלסטי ומומחה בכירורגיה פלסטית. 

במהלך שנות עבודתי טיפלתי במגוון מטופלים וסייעתי להם להגיע לתוצאות הרצויות.

במידה שאתם מעוניינים לשאול שאלה, להתייעץ או לקבוע לעצמכם מועד לטיפול, אתם מוזמנים לצלצל אל המרפאה או למלא את הפרטים שלכם בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

החלמה מטיפול המסת שומן בגלי רדיו

במידה שאתם מבצעים פעילות גופנית באופן קבוע ושומרים על תזונה מאוזנת, אך מתקשים להסיר שומן באזורים מסוימים בגוף, ייתכן שטיפול המסת שומן בגלי רדיו יוכל לסייע לכם. 

הטיפול המתקדם הינו ניתוח זעיר פולשני המתבצע בדרך כלל בהרדמה כללית ובמסגרתו מומס השומן המיותר באמצעות גלי רדיו.

באמצעות המסת שומן בגלי רדיו ניתן לטפל במגוון אזורים בגוף, האזורים המתאימים לטיפול הינם: ברכיים, גב, זרועות, ירכיים פנימיות וחיצוניות, חזה גברי, ישבן, מותניים, בטן, סנטר כפול ואזורים נוספים.

איך מתבצע טיפול המסת שומן בגלי רדיו?

במהלך טיפול המסת שומן בגלי רדיו, מייצרת אנרגיית הרדיו חום, החום גורם להמסה של תאי השומן ושאיבת השומן המומס ובמקביל החום גורם לפגיעה בסיבי הקולגן שתגרום לכיווץ העור מעל האזור המטופל. 

לאחר הטיפול רצוי לחבוש את האזור שטופל באמצעות מחטב או תחבושת אלסטית, חבישה יעילה ומתאימה תסייע בשיפור התוצאות. 

לרוב, זקוקים המטופלים לטיפול אחד.

 הצרת היקפים בגלי רדיו

האם טיפול המסת שומן בגלי רדיו נחשב לטיפול בטוח? תוך כמה זמן ניתן לשוב אל השגרה?

המסת שומן באמצעות גלי רדיו הינה שיטה מתקדמת ובטוחה ביותר שכוללת מערכת לוויסות חום. 

השיטה המהירה גורמת לפחות כאבים, נפיחות ושטפי דם משיטות אחרות והאיברים הסמוכים אינם מושפעים או נפגעים כתוצאה מהתהליך.

 במידה שמופיעים כאבים, נפיחות או במידה שישנה תחושת חוסר נוחות, חולפות התופעות במהירות.

ההחלמה מהטיפול מהירה מאוד ומטופלים שמבצעים את טיפול המסת השומן באמצעות גלי רדיו יכולים לשוב לשגרה כבר לאחר מס' ימים ולהתאמן לאחר כשבוע.

הגעה לתוצאות הטובות ביותר ושמירה על תוצאות הטיפול

מטופלים שביצעו טיפול המסת שומן באמצעות גלי רדיו יתחילו לראות שינוי לאחר כחודש ויוכלו לראות את התוצאות הסופיות לאחר חצי שנה מסיומו של הטיפול.

שמירה על משקל גוף תקין תסייע בשמירה על תוצאות הטיפול. כמו כן, חשוב לפעול בהתאם להוראות של הרופא כדי להביא להצלחתו של הטיפול.

המרפאה של ד"ר גלזינגר – לטיפול יעיל, מהיר ובטוח

במידה שאתם מעוניינים להיפטר משומן עיקש שמצטבר באזורים מסוימים בגופכם, אתם מוזמנים לפנות אל המרפאה שלי – ד"ר גלזינגר, מנתח פלסטי ומומחה בכירורגיה פלסטית. 

המסת שומן באמצעות גלי רדיו היא אחד מהטיפולים בהם אני מתמחה, שכן במרפאות שלי ניתן לבצע עוד מגוון טיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים. 

באמצעות המסת שומן בגלי רדיו תוכלו להשיג את המראה אותו אתם מייחלים להשיג, כל זאת באופן מהיר עם מינימום סיכונים וזמן החלמה קצר ביותר. 

חשוב לי להדגיש שהצלחת הטיפול תלויה גם ביכולתכם לשמור על משקל תקין ולפעול בהתאם להוראות.

במידה שיש לכם שאלות או שאתם מעוניינים להתייעץ, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המרפאות באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם.

שאיבת שומן והקפאת שומן – שתי שיטות מובילות

שומן עודף עשוי לגרום לפגיעה משמעותית בביטחון העצמי של האדם, ולמרות שיש אנשים שמנסים להיפטר מהשומן העודף באמצעות שינוי אורח החיים – על ידי ביצוע פעילות גופנית באופן שגרתי ואכילה מאוזנת, לא כולם מצליחים להשיג את המטרה.

אז והיום

אנשים שהיו מעוניינים להיפטר משומן עודף בעבר וניסו להפחית ממשקלם באמצעות דיאטות ופעילות גופנית, אך לא הצליחו להשיג את מטרותיהם, עמדו בפני השאלה האם לפנות לניתוח פלסטי כדי להפטר מהשומן העודף.

בעבר שאיבות שומן היו כרוכות בסבל ובזמן החלמה ממושך, ולכן הם גרמו ללא מעט חשש בקרב אנשים ששקלו את האפשרות לבצע אותם. 

על טיפול שאיבת שומן 

לשמחת רבים ורבות, היום ניתן להיפטר מהשומן העודף ולהשיג תוצאות מצוינות, כל זאת באמצעות טיפולים שאינם פולשניים או שמוגדרים זעיר פולשניים.

בין הטיפולים הללו יש לציין את טיפול שאיבת השומן שמתבצע באמצעות מכשיר ה- BodyTite שפועל באמצעות גלי רדיו. 

במסגרת הטיפול, מוחדרת צינורית לגופו של המטופל, דרך הצינורית עוברת אנרגיה של גלי רדיו. האנרגיה מחממת את תאי השומן והורסת אותם.

לאחר מכן, שואבת הצינורית את תאי השומן שנפגעו ומוציאה אותם מהגוף. יתרון נוסף של הטיפול הוא שהמכשיר גם ממצק ומכווץ את העור באזור שטופל.

טיפול באמצעות מכשיר בודיטייט נמשך זמן קצר בהשוואה לטיפולים אחרים ונחשב לטיפול קל יחסית. ברוב המקרים המטופלים לא זקוקים למשככי כאבים וגם זמן ההחלמה אינו ממושך ביחס לטיפולים אחרים.

את תוצאות הטיפול יהיה ניתן להתחיל לראות לאחר שחלפו 3-4 שבועות מסיומו של הטיפול, כאשר לאחר  כ-10 שבועות בממוצע יראה שינוי משמעותי יותר.

לאחר חצי שנה יהיה ניתן לראות את התוצאות הסופיות. יש לציין שחשוב להקפיד על משקל יציב, ומומלץ לשמור על תזונה נכונה ולבצע פעילות גופנית כדי שהתוצאות יישמרו. 

שאיבת שומן והקפאת שומן - שתי שיטות מובילות

על טיפול הקפאת שומן

טיפול מתקדם נוסף הוא טיפול הקפאת שומן. טיפול זה מתבצע באמצעות מכשיר שנקרא קולטק. על מנת להגיע לתוצאה מומלץ לעבור 5 טיפולים – 2 טיפולים של הקפאת שומן ועוד 3 טיפולים שמטרתם למצק את העור באזור שטופל. טיפולי הקפאת שומן נחשבים לטיפולים יעילים ביותר. יש לציין שמידת הצלחת הטיפול תלויה במבנה תא השומן אצל כל מטופל באופן אינדיבידואלי.

לעיתים יש למטופל מבנה תא שומן אשר אינו מגיב להקפאה, אצל מטופלים אלה לא תהיה תוצאה משמעותית. לא ניתן לדעת מראש איזה מבנה תא שומן יש למטופל.

במסגרת הטיפול נהרסים תאי השומן ויוצאים מהגוף דרך מערכת הלימפה ומחזור הדם. כל טיפול נמשך 70 דקות וניתן להתחיל לראות תוצאות לאחר כשלושה חודשים מהמועד שבו הטיפול האחרון בוצע. 

יש לציין שהטיפול אינו מהווה פתרון להשמנה והוא מסייע בחיטוב אזורים מסוימים בגוף בהם מצטבר שומן שהמטופל מתקשה להסיר באמצעות ביצוע פעילות גופנית ושמירה על תזונה נכונה ומאוזנת.

במידה שאתם מעוניינים להיפטר מהשומן העודף באמצעות אחת השיטות המתקדמות והיעילות, אתם מוזמנים לפנות אל המרפאות שלנו – של ד"ר רונן גלזינגר. יש לנו שתי מרפאות – מרפאה אחת בתל אביב ומרפאה נוספת בבאר שבע. תוכלו ליצור איתנו קשר באמצעות הטלפון או על ידי מילוי הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

להיראות צעירים יותר אחרי טיפול נקטייט

כבר מגילאים מוקדמים שואפים לא מעט אנשים להיראות צעירים יותר מכפי גילם – והמשפט: "חשבתי שאתה יותר צעיר" או: "את נראית הרבה יותר צעירה, את יודעת?" נחשבים למחמאה אמיתית. 

בעידן שלנו, בו כמעט כולם רוצים להיראות צעירים יותר, ניתן להבין כיצד הופכים טיפולים שמיועדים לשיפור מראה הפנים למבוקשים. 

יחד עם זאת, חלק מהטיפולים, כמו למשל: ניתוח מתיחת פנים הינם פולשניים ביותר ומשאירים צלקת, אך ישנה בשורה שעשויה לשמח רבים: היום ניתן לבצע טיפול מתקדם שנקרא: "נקטייט".

טיפול "נקטייט" – קווים "לדמותו"

טיפול "נקטייט" מתבצע באמצעות שיטה מתקדמת שבמסגרתה ניתן לשפר את מראה החצי התחתון של הפנים. השיטה מתאימה לאנשים שסובלים מקו לסת רפוי, שכבר אינו ברור וחד, עור עודף בתחתית הסנטר והצטברות שומן.

באמצעות הטיפול המתקדם ניתן לטפל בעור הרפוי ובקו הלסת במהירות ובאופן בטוח ופשוט בהשוואה לטיפולים שבוצעו עד כה. 

כמו כן, ובניגוד לטיפולים אחרים – הטיפול משאיר צלקות מזעריות. מעבר לכך, הטיפול אינו כואב ביחס לטיפולים אחרים וההחלמה ממנו קצרה בהשוואה לטיפולים אחרים.

טיפול נקטייט

איך מתבצע טיפול "נקטייט"?

טיפול "נקטייט" מתבצע באמצעות שימוש באנרגיית גלי רדיו ותחת הרדמה כללית או טשטוש. 

במהלך הטיפול מוחדרת צינורית דקיקה. בעזרת אנרגיית גלי הרדיו נוצר חום באזור הטיפול הגורם להרס סיבי הקולגן ולסיבי האלסטין. כתוצאה מההרס של הסיבים ותהליך החידוש של הקולגן,  מתאפשר תהליך מיצוק העור וכיווצו.

הסיבים ימשיכו להיווצר במשך מספר חודשים והתוצאה תהיה עור מוצק יותר, מתוח וחלק יותר מכפי שהוא היה לפני הטיפול. 

כמו כן, גורמת אנרגיית גלי הרדיו לרענון של הסיבים שנמצאים בעור ולמראה צעיר יותר של העור

מטופלים שביצעו את הטיפול יתחילו לראות את השיפור באופן הדרגתי, כך שלמרות השינוי החיובי שיראה לאחר הטיפול, הסובבים לא יבחינו בשינוי קיצוני. התוצאה הסופית תתקבל לאחר חצי שנה.

הסיכונים שכרוכים בביצוע הטיפול נמוכים בהשוואה לטיפולים אחרים. לאחר הטיפול עשויים להופיע נפיחות ושטפי דם, אך הם יהיו מעטים ביותר בהשוואה לטיפולים אחרים והנפיחות חולפת לאחר מספר ימים. כמו כן, זמן ההחלמה מהטיפול קצר ביותר ותוך מספר ימים ניתן לחזור לשגרה.

מרפאות ד"ר רונן גלזינגר – לעור פנים מתוח, מוצק וצעיר יותר

במידה שאתם מעוניינים לשפר את מראה הפנים וליהנות מעור חלק, בריא ומוצק יותר, ומראה צעיר יותר, אתם מוזמנים לפנות אל המרפאות שלנו. אצלנו – במרפאות של דוקטור רונן גלזינגר שמתמחה בתחום, תקבלו שירות מקצועי ואמין לכל אורך הדרך.

 אם יש לכם שאלות בנוגע לטיפול, אתם מוזמנים לפנות אלינו באמצעות הטלפונים (יש לנו מרפאה בתל אביב ומרפאה בבאר שבע). כמו כן, תוכלו למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

מניעת סנטר כפול – האם זה אפשרי?

מראה אסתטי של הפנים נחשב לכרטיס הביקור שלנו ומהווה עניין בעל ערך רב עבור נשים וגברים כאחד, לכן כאשר נוצר שינוי הגורם למראה פחות אסתטי בפנים מסיבה כזו או אחרת – הם מעוניינים לטפל בבעיה זו באמצעות טיפול אסתטי מתאים. 

מראה של סנטר כפול הוא אחד מהבעיות המטרידות אנשים רבים, ובמיוחד אוכלוסייה בוגרת הסובלת יותר ממראה של סנטר מדובלל ולא מחמיא.

כפי שישנם פתרונות חדשניים מתקדמים בתחום הרפואה האסתטית, גם לתופעה זו קיים מענה איכותי ויעיל אותו נסקור במאמר הבא. 

מהו סנטר כפול וכיצד הוא נוצר?

סנטר כפול הינו מצב המתאר מראה של סנטר גדול ובולט, וטשטוש קו הלסת, כאשר הקפלים המצויים בו משווים לו מראה נפול ולא אסתטי.

במקרה של סנטר כפול, העור והשומן באזור מתחת לסנטר מדלדל למטה אל כיוון הצוואר, כך שהחלק העודף הזה מסתיר את אורכו הטבעי של הצוואר ופוגע במראה החיצוני הכללי של הפנים.

הסיבות להיווצרות סנטר כפול הן רבות, אך ניתן לומר כי גנטיקה גיל מתקדם ובעיה של עודף משקל הן בין הסיבות המרכזיות לבעיה זו.

בנוסף לכך ישנם אנשים הסובלים ממראה של סנטר כפול כתוצאה מבעיות הורמונליות שונות, או צריכת תרופות שונות כמו סטרואידים המשפיעים על האיזון התקין של רמות ההורמונים בגוף.

דרכי מניעת סנטר כפול

הדרך למניעת סנטר כפול היא אפשרית, אך תלויה מלכתחילה בגורמים לבעיה אסתטית זו.

במקרה של חוסר איזון הורמונלי לדוגמה, ניתן לעיתים למנוע את היווצרות עודפי העור באמצעות ייעוץ רפואי מתאים וטיפול רפואי בבעיה. גם אנשים הסובלים מעודף משקל והשמנת יתר יכולים למנוע מצב של סנטר כפול, זאת באמצעות הקפדה על תזונה נכונה ומאוזנת ואורח חיים בריא הכולל פעילות גופנית.

במקרים אלו ולאחר ירידה משמעותית במשקל עלול להיווצר מצב של עודף עור ללא שומן.

לעומת זאת, אנשים בגילאים מבוגרים הסובלים מסנטר כפול כתוצאה מהגיל והזדקנות העור – אינם יכולים למנוע את היווצרות הסנטר הכפול, אלא לטפל בבעיה באופן יעיל ומהיר באמצעות טיפול חדשני שנקרא "NeckTite".

מניעת סנטר כפול      מניעת סנטר כפול

טיפול בסנטר כפול עם טיפול NeckTite

העור האנושי משתנה במרוצת השנים, כך שאוכלוסייה מבוגרת יותר עלולה לסבול מירידה באלסטיות של רקמות העור, וכך לבעיה של חלוקת שומן פחות סימטרית באזורים שונים בגוף ולהתפתחות של סנטר כפול.

בעבר הטיפולים הרלוונטיים לבעיה אסתטית מסוג זה היו שאיבת שומן מסורתית, הכרוכה בניתוח פולשני, כאב רב וזמן החלמה ממושך.

כיום ישנו טיפל מתקדם ובטוח הרבה יותר, המעניק תוצאות של סנטר חלק ומוצק ללא קפלים ועודפי שומן סוררים.

טיפול NeckTite מתבצע ע"י  ד"ר גלזינגר בעזרת  טכנולוגיה חדשנית המשתמשת באנרגיה של גלי רדיו.

במהלך הטיפול מתבצעות כמה פעולות בעת ובעונה אחת – חימום של הרקמה הגורם להרס והמסת תאי השומן ואז שאיבה של השומן המומס חימום רקמה פוגע בסיבי הקולגן וגורם ליצור קולגן חדש שיהיה מוצק ומתוח יותר מהקודם ובכך יקנה לעור מראה צעיר יותר וידגיש שוב את קוי המתאר של צוואר והפנים.

קו הלסת יהיה מודגש שוב וכך גם זוית הצוואר.  

טיפול מסוג זה אינו מצריך תמיד הרדמה מלאה  ואשפוז בהשגחה, אלא המטופל חוזר לביתו ביום הטיפול ולאחר מספר שבועות בודדים יכול להתחיל לראות את התוצאות.

כיצד עובד הליך הצרת היקפים?

לתאי השומן בגוף יש תפקיד חשוב בגוף האנושי, ביניהם אגירת אנרגיה וריפוד אזורים רגישים. יחד עם זאת עודף  שומן בגוף עלול להוות מטרד אסתטי עבור אנשים רבים, וכך לפגיעה בדימוי העצמי ובתחושות הרגשיות הנוגעות למראה החיצוני של הגוף.

הפתרון לכך ברוב המקרים הוא הקפדה על תזונה נכונה, פעילות גופנית ובאופן כללי אורח חיים בריא ומאוזן יותר.

פתרונות אלו נכונים ומומלצים, אך ברוב המקרים דורשים זמן המתנה ארוך ומייגע ולעיתים גם לתוצאות שאינן מספקות.

כיום הודות להתפתחות הטכנולוגיה בתחום הרפואה האסתטית קיים מענה מצוין לעודפי השומן, שהינו טיפול להצרת היקפים שאינו מצריך התערבות כירורגית, ללא כאבים משמעותיים  וללא זמן החלמה ממושך. 

הליך הצרת היקפים ללא ניתוח

מטרתם של טיפולי הצרת היקפים הם להפחית את שכבות השומן העודף באזורים מסוימים בגוף, לחטב ולמצק את העור ולהחזיר את המראה האלסטי הטבעי שיש בעור האנושי.

באמצעות טיפול חדשני להצרת היקפים במרפאתו של ד"ר גלזינגר, המטופלים יכולים להיפטר מעודפי שומן מטרידים וכך ליהנות ממראה חטוב ואסתטי יותר.

טיפול זה מתבצע ללא פעולות פולשניות בגוף, אלא בעזרת טכנולוגיה מתקדמת הגורמת להרס תאי שומן  בעזרת קור.

בכדי לבצע זאת, המנתח נעזר במכשור ייחודי הפועל על טכנולוגיית קירור מבוקרת הפוגעת בתאי השומן וגורמת לפירוקן בהמשך.

לאחר מכן מתבצע טיפול במכשיר הפועל בעזרת גלי רדיו המחזק את סיבי הקולגן – לקבלת מראה עור חטוב, מוצק ואסתטי יותר.

טיפול הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו

הטיפול להצרת היקפים באנרגית גלי רדיו מייצר וואקום ומושכת את הרקמות אל תוך המכשיר ואז מועברת אנרגיית גלי הרדיו כך שהאנרגיה חודרת אל השכבה הרצויה בעור באופן מדויק ביותר.

חימום שכבת העור יגרום לנזק בסיבי הקולגן אשר אחראים למיצוק עור. נזק זה יגרה את הגוף ליצור קולגן חדש אשר יגרום למיצוק ומתיחת העור.

התוצאה היא עור מוצק וחלק יותר  מהודק יותר המשפר את המראה האסתטי של האזור. 

כיצד עובד הליך הצרת היקפים?

באילו אזורים בגוף ניתן לבצע הצרת היקפים?

כיוון שהליך הצרת היקפים משמעותו צמצום עודפי שומן, הטיפול מיועד לאזורים שונים בגוף בהם קיימת הצטברות עודפת אך לא גדולה מדי של תאי שומן כמו בטן, זרועות, ישבן, ירכיים, מותניים, גב וגם אזור הצוואר.

מדובר על פתרון מצוין עבור נשים אחר לידה המעוניינות לשפר את מראה הבטן, גברים שרוצים להוריד את החולצה בים בביטחון עצמי גבוה וכל אחד שמעוניין במראה גוף מחוטב ומוצק ללא כאב ותופעות לוואי.

בקליניקה הפרטית של ד"ר גלזינגר מבוצע ההליך של הצרת היקפים באופן מקצועי וללא פשרות, נוסף על מגוון רחב של טיפולים אסתטיים נוספים המגשימים את חלומם של אנשים למראה יפה וצעיר יותר. לפרטים וקביעת פגישת ייעוץ מוזמנים ליצור אתנו קשר.

באילו אזורים ניתן לבצע שאיבת שומן?

התשובה לכך טמונה בשאלה אחרת – היכן קיימים מצבורי שומן עודף בגוף? מצבורים אלו לרוב מתרכזים באזורים בגוף כמו בטן, גב תחתון, ירכיים, זרועות, ישבן וגם אזור הצוואר שאת הצטברות השומן בו קשה להסתיר. ההתקדמות של הטכנולוגיה הרפואית, ובעיקר בתחום הרפואה האסתטית, מובילה למגוון פתרונות איכותיים ויעילים עבור גברים ונשים המעוניינים להיפטר ממצבורי שומן מטרידים שקיימים בגופם.

המסת שומן בטיפול בודיטייט

טיפול זה מיועד לאזורים שונים בגוף בהם יש מצבורי שומן עיקשים, והוא מתבצע באמצעות גלי רדיו המוחדרים אל אזורי השומן הבעייתיים בעזרת טכנולוגיה מיוחדת. טכנולוגיה זו מאפשרת חימום, המסה ושאיבה של השומן. גלי הרדיו גורמים לחימום וכך להרס של תאי השומן. השומן המומס נשאב החוצה מהגוף דרך צינורית המחוברת אל האלקטרודה. היתרון המשמעותי של טיפול בודיטייט הוא ביעילות לטווח ארוך, (כמובן בתנאי ששומרים על משקל יציב). יתרון  נוסף בטיפול זה – בגלל החימום התת עורי במקביל להמסת ושאיבת השומן העודף אנו מקבלים חיטוב ומיצוק העור .

המסת שומן בקור

שיטה נוספת לטיפול במצבורי שומן באזורים שונים בגוף היא המסת שומן בקור. השיטה מתבצעת על ידי טכניקת הקפאה מיוחדת ומאפשרת טיפול שאינו פולשני, ומסייע להיפטר משומנים שהצטברו במותניים, ירכיים, גב, בטן, זרועות ועוד אזורים בעייתיים נוספים. יש לזכור כי הטיפול אינו מיועד למטופלים שרוצים להפחית במשקל, אלא לכאלו המעוניינים לחטב את גופם באמצעות טיפול במצבורי שומן עודפים.

שאיבת שומן מהצוואר

סנטר כפול הינו בעיה אסתטית מטרידה ולא מחמיאה. הסיבות להיווצרות עודפי שומן בצוואר הן רבות, והפתרון לכך הוא מהפכני ויעיל במיוחד. מכשיר ה- NeckTite מאפשר להמיס את השומן העודף באזור זה, לשאוב אותו אל מחוץ לגוף ובנוסף גם לבצע מיצוק ומתיחה של העור באזור הטיפול כדי לשוות מראה טבעי, מחוטב ואסתטי לצוואר. התהליך של שאיבת שומן בסנטר הינו מהיר ביותר ואורך כשלושים דקות בלבד, ולאחר התאוששות קלה ניתן לחזור לשגרה מלאה תוך ימים ספורים.

שאיבת שומן מהזרועות

זרועות מדולדלות הן תופעה נפוצה בקרב נשים בעיקר, אך יש גם גברים הסובלים מבעיה זו. הסיבה להיווצרות עודף שומן ועור באזור זה נובעת כתוצאה מהתבגרות העור או לאחר ירידה משמעותית במשקל הגוף. כיוון שמדובר על בעיה אסתטית, שגורמת  בהרבה מקרים להימנעות מלבישת חולצות ובגדים ללא שרוולים, קיים פתרון אפקטיבי ביותר עבור שאיבת שומן בזרועות – המסת שומן באמצעות אנרגית גלי רדיו בטיפול בודיטייט מקיף כפי שהוסבר לעיל.

באילו אזורים ניתן לבצע שאיבת שומן?

שאיבת שומן מהירכיים

גם הירכיים הן אזור בעייתי בכל הנוגע למצבורי שומן בגוף, בעיקר אצל נשים בגלל המבנה הקלאסי, הריונות והשפעות של שינויים הורמונליים באזור זה. השומן בירכיים יכול להתרכז בחלק הפנימי שלהן או בחלק החיצוני. הרבה נשים מנסות להיפטר ממנו באמצעות ספורט אינטנסיבי שלא תמיד נותן תשובות טובות לבעיה. כיוון שזהו אזור בעייתי במיוחד, הפתרון היעיל ביותר במקרים אלו הוא שאיבת שומן בירכיים באמצעות טיפול בבודיטייט הממיס שומן שואב אותו החוצה ומחטב את הגוף וממצק את העור בפעולה אחת.

לסיכום, ניתן לראות כי קיימים מגוון פתרונות חדשניים לשאיבת שומן מהגוף, המחליפים את ניתוח שאיבת השומן המסורתי , שהיא פעולה כירורגית מורכבת הדורשת זמן החלמה ממושך. במרפאה לכירורגיה פלסטית של ד"ר גלזינגר מוצעים כל הטיפולים האלו, נוסף על טיפולים אסתטיים נוספים שיעניקו לכל מטופל מראה יפה, רענן וצעיר יותר.

פילינג- לשיקום עור הפנים

הפנים הן האיבר החשוף ביותר בגוף, ולכן גם האיבר החשוב לנו ביותר מבחינה אסתטית. פגמים שונים שנוצרים בפנים כתוצאה מהתבגרות העור, חשיפה לשמש, עישון, מזג אוויר, בעיות רפואיות, שינויים הורמונליים וגם הרגלי חיים הם דבר מטריד במיוחד כיוון שהם משליכים על המראה החיצוני והאסתטי של הפנים.

כדי להילחם בפגמים אלו נשים וגברים משקיעים משאבים רבים כדי למגר ואף למנוע אותם כמו מריחת קרמים, הסתרתם עם איפור פנים, טיפולים קוסמטיים קבועים ועוד. הודות להתפתחות הרפואה האסתטית, קיימים מספר טיפולים של פילינג באנרגיות שונות ובטכנולוגיות מתקדמות  המטפלים ומשפרים את אותם פגמים מטרידים. 

כיצד ניתן לבצע פילינג באמצעות FRACTORA?

הטיפול מתבצע אך ורק במרפאות אסתטיות מורשות, בהן יש רופא מנוסה המומחה בתחום הרפואה האסתטית. בעזרת מיכשור מתקדם הנקרא Fractora ניתן להגיע לתוצאות מצוינות במהירות ובקלות, וכך להגיע אל עור חלק ויפה יותר. 

כיוון שהמכשיר מבצע חידוש והחלפה של תאי העור בפנים, טיפול זה מוגדר כטיפול פילינג שהינו הליך קוסמטי של קילוף העור והסרת תאי עור מתים, זאת כדי לחשוף תאי עור חדשים ובריאים יותר. מטופלים שירצו לחדש את מראה העור גם באזורים נוספים, יוכלו לבצע במקביל טיפולי פילינג  fractoraגם בצוואר, מתחת לעיניים, מחשוף ועוד.

פילינג- לשיקום עור הפנים

כיצד הטיפול מתבצע?

טיפול הפילינג באמצעות מכשיר ה Fractoraמבצע טיפול עדין אך עמוק בעור, כך שהתוצאות הן מהירות וההחלמה היא מהירה וקלה. לאחר אלחוש מקומי באזור בו מבוצע הטיפול, מוחדרים בעזרת המכשיר גלי רדיו אל עומק העור כדי ליצור חימום מבוקר באזור הטיפול. אפקט החימום גורם לייצור מוגבר של קולגן האחראי על מראה עור מתוח ורענן יותר.

גלי הרדיו מוחדרים באמצעות  24 מחטים עדינות, אשר פוגעות בשכבות העור בצורה שטחית כדי להסיר תאי עור מתים ולחדש באופן יעיל את סיבי הקולגן. התוצאה היא מראה חלק יותר, צעיר יותר צלקות פחות בולטות ועוד פגמים ונגעים נוספים שמטשטשים. 

משך כל טיפול אורך כחצי שעה בלבד, כאשר ניתן לראות את התוצאות המיטביות ביותר לאחר שלושה עד חמישה טיפולים, בהתאם לסוג העור וכמות הפגמים שנמצאים בו.

מהם היתרונות של טיפול פילינג?

היתרון המשמעותי של טיפול הפילינג בעזרת מכשיר Fractora החדשני הוא בתהליך שלו, כיוון שהוא מבוצע באופן מבוקר ועדין במיוחד וכך מונע הופעה של תופעות לוואי קשות לאחר הפרוצדורה. בנוסף, התהליך מצריך אלחוש מקומי בלבד ולכן מאפשר חזרה מהירה לשגרה עם מינימום כאב ומקסימום תוצאות.

בעזרת טיפול הפילינג ניתן לטפל במגוון פגמים שנוצרו בעור הפנים כמו קמטים באזורים שונים, צלקות שנגרמו מפצעי אקנה, קמטוטים שנוצרו כתוצאה מעישון, מראה עור שאינו אחיד ועוד. לקבלת מידע נוסף אודות הטיפול מוזמנים ליצור קשר עם ד"ר רונן גלזינגר, מנתח פלסטי בכיר ומומחה בתחום הטיפולים האסתטיים.

החלמה מניתוח הצמדת אוזניים

לאוזניים יש השפעה רבה על המראה החיצוני. למרות שמדובר על איבר קטן יחסית הממוקם בצידי הפנים, כאשר האוזניים בולטות החוצה הן פוגמות במראה האסתטי של כל הפנים. תופעה של אוזניים בולטות היא דבר שכיח, כאשר גם ילדים ובני נוער נוטים לסבול מבעיה מטרידה זו. הפתרון לכך הוא ניתוח הצמדת אוזניים, המבוצע על ידי רופא מומחה לכירורגיה פלסטית.

במאמר זה נרחיב על הניתוח, ובפרט על החלמה מניתוח הצמדת אוזניים.

מהו ניתוח הצמדת אוזניים?

אוזניים בולטות נוצרות למעשה כתוצאה מאפרכסת בולטת, שהיא החלק החיצוני של האוזן ומיועדת לקליטה ומיקוד של צלילים. האפרכסת הבולטת עלולה להיווצר כתוצאה מחוסר או עודף בסחוס, דבר זה גורם למראה זקור ובולט החוצה במקום להיות מקופל פנימה. 

ניתוח הצמדת אוזניים נועד לתקן בעיה זו, כך שהאוזניים יוצמדו חזרה אל הקרקפת וישוו לכל הפנים מראה אסתטי וטבעי. יש לדעת כי ניתן לבצע את הניתוח גם בילדים צעירים החל מסביבות גיל 6 לאחר שתהליך גדילת האוזניים כמעט הושלם באופן טבעי. ניתוח זה מיועד לאוכלוסייה שעברה את שלב גדילת האוזניים. יש לבדוק התאמה והבנה של התהליך בילדים צעירים ובהם גם נערים ונערות .

כיצד הניתוח מבוצע?

ניתן לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית עם טשטוש או בהרדמה מלאה, כאשר הנטייה להרדמה מלאה מומלצת יותר עבור ילדים וצעירים שאינם מסוגלים לשכב ללא תזוזה במשך זמן רב. מהלך הניתוח אורך כשעה, ואינו מצריך אשפוז והשארה להשגחה רפואית. 

כדי להצמיד את האוזניים לצידי הפנים, המנתח הפלסטי מבצע חתך בחלק האחורי של האוזן באפרכסת כדי לעשות שינויים פנימיים במבנה של הסחוס כדי ליצור את הקפל הפנימי החסר בו. לאחר הפרוצדורה, המנתח חובש את האוזניים בעזרת תחבושות מיוחדות הניתנות להסרה  לאחר יומיים או שלושה.

כדי להבטיח החלמה מלאה של האוזניים, יש להקפיד על חוסר תזוזה של האוזניים בעזרת מטפחת, בנדנה או סרט גמיש שיבטיחו הצמדה מיטבית של האוזניים אל הפנים. נדרשת הקפדה יתרה על האוזניים בתקופה זו בעיקר במהלך שינת הלילה, כך שהתזוזות הספונטניות במהלך השינה לא יפגעו בהחלמה מניתוח הצמדת אוזניים.
.

החלמה מניתוח הצמדת אוזניים

האם קיימים סיכונים בניתוח הצמדת אוזניים?

פרוצדורות רפואיות מורכבות כמו ניתוחים גוררות אחריהן לרוב תופעות לוואי קלות אשר חולפות מאליהן. גם בניתוחי הצמדת אוזניים קיימות תופעות לוואי שכיחות ביניהן שטפי דם, נפיחות באזור בו התבצע החתך וכאבים קלים. תופעות לוואי נדירות יותר בניתוחים מסוג זה כוללות בין השאר זיהום בסחוס של האוזן, דימום יתר, צלקת שאיננה מצליחה להחלים או אפרכסת שחוזרת לבלוט כתוצאה מתפרים רופפים.

כדי להימנע מתופעות לוואי אלו, חשוב לבצע את הניתוח רק אצל מנתח פלסטי מומחה בתחום. ד"ר גלזינגר הינו מנתח פלסטי בכיר, שמאחוריו ניסיון רב שנים בתחום הכירורגיה הפלסטית. לקבלת פרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ מוזמנים ליצור אתנו קשר.

מילוי קמטים

במרוצת השנים וככל שמתבגרים העור מאבד מהחיוניות שלו, ולאט לאט הוא הופך להיות פחות מוצק וגמיש ויותר רפוי וחלש. לכן אם בוקר אחד גיליתם כמה קמטים חדשים ובולטים באזור המצח, מסביב לפה, בצידי העיניים או אפילו בצוואר – דעו כי זו תופעה טבעית ונפוצה אצל כולם.

למרות שמדובר על תהליך טבעי של הגוף האנושי המבטא הזדקנות, ניתן למנוע ולטפל במראה הקמטים שנוצרים באמצעות טיפול ייעודי של מילוי קמטים המעניק תוצאה של מראה צעיר יותר של הפנים.

מהם קמטים ואיך הם נוצרים?

לפני שנבין אילו טיפולים ניתן למצוא היום בעולם הטיפולים האסתטיים, ננסה להבין מהי המשמעות של קמטים בעור. הקמטים הם למעשה קפלים שנוצרים בעור, כך שנראים מעין חריצים דקים באזורים שונים בפנים. הקמטים נוצרים כתוצאה מאובדן של שומן באזור הפנים ומהזדקנות של העור, תופעה המתרחשת כתוצאה מפגיעה בסיבי הקולגן המצויים בעור. פגיעה זו נוצרת באופן מצטבר במהלך התבגרות האדם, כך שגם סיבים אלו "מתבגרים" וצוברים השפעות סביבתיות הפוגמות בהן כמו חשיפה לשמש, עישון, הבעות פנים וכל פעולה אחרת הגורמת לעור להימתח.

מילוי קמטים

כיצד ניתן לטפל בקמטים?

ניתן ומומלץ למנוע היווצרות קמטים בעזרת פעולות מונעות כמו חשיפה לשמש באופן מבוקר, מריחת קרם הגנה מתאים בביקור בים או בבריכה, מריחת קרמים קוסמטיים המכילם רכיבים פעילים למיצוק וגמישות העור, לבישת בגדים ארוכים, הימנעות מעישון ועוד. 

יש לדעת כי פעולות אלו יכולות להפחית את הופעת הקמטים בגילאים צעירים יותר, אך אינן מונעות הופעת קמטים בטווח הארוך כיוון שזהו תהליך טבעי המתקיים בעור האנושי. לכן קיימים מספר טיפולים אסתטיים יעילים המאפשרים הפחתת מראה קמטים, ביניהם טיפולי הזרקות של חומרי מילוי.

מילוי קמטים בזריקות חומצה היאלורונית

החומצה ההיאלורונית קיימת אצל כל אדם באופן טבעי בגוף, והיא זו האחראית בין השאר על ריכוז הלחות בעור. במשך השנים, וככל שהעור מתבגר ומזדקן, החומצה ההיאלורונית נספגת בגוף וכך למעשה העור מאבד מגמישותו, נראה יותר יבש ובעל קמטים.

ניתן להחזיר את החיוניות של עור הפנים בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית אל אזורים שנוצרו בהם קמטים, במיוחד באזורים בהם נוצרו קמטי הבעה כמו הפה, עיניים, אף או מילוי באזור הלחיים שאיבדו נפח עם השנים.

לסיכום, יש טיפולים יעילים למילוי לקמטים המאפשרים את שיפור המראה. על ידי כך ניתן להעניק מראה צעיר ורענן יותר לעור ולפנים בכללותם. חשוב לפנות אל רופא מומחה בתחום הטיפולים האסתטיים שיידע כיצד לבצע את ההזרקות באופן מבוקר ובטוח.

טיפול בקמטים בזריקות בוטוקס

בוטוקס הינו חומר המכיל רעלן בשם בוטולינום טוקסין. זהו חומר המאפשר החלשת פעולת  השרירים. הבוטוקס מצליח להחליש את השרירים שאחראים להיווצרות הקמטים בעיקר בחלק העליון של הפנים, מצח, בין הגבות ובצידי העיניים. אזורים אלו מושפעים מפעילות השריר ולכן טיפול בבוטוקס באזורים אלו מועיל מאוד. מומלץ להתחיל בטיפולים אלו בתחילת שנות ה-30 כדי למנוע החמרה והעמקה של הקמטים באזורים אלו. 

תהליך הטיפול מתבצע באמצעות הזרקת החומר על ידי מחט דקה מאוד המוחדרת אל האזור הייעודי בפנים, ולאחר מספר ימים ניתן לראות את התוצאה של עור חלק ומתוח יותר.

דוקטור גלזינגר זמין עבור כל שאלה או בקשה, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!

נקטייט (NeckTite)

המראה האסתטי של כל אחד מאתנו מושפע רבות ממראה הפנים, שזהו החלק הראשון והבולט ביותר במראה שלנו. בעזרת הפנים אנו יכולים ליצור תקשורת עם אנשים אחרים בעזרת הבעות פנים שונות, ולכן הן אלו הקשורות אל זהותו ותדמיתו של כל אדם. כיוון שהפנים חשופות כל העת, הן פגיעות יותר לנזקים סביבתיים כמו רוח, לחות ושמש העשויים להזיק לעור הפנים. נזקים אלו עלולים לגרום בטווח הרחוק מראה עור פנים נפול, מקומט עם כתמים ושאינו אסתטי. פגמים אלו משליכים גם על מראה הפנים באזור הסנטר והצוואר ומוביל לעיתים לתופעה של סנטר כפול. 

תופעת "סנטר כפול" – למה זה קורה?

אם כבר כמה זמן אתם מבחינים שאזור הצוואר נראה נפוח, העור מדולדל ואינו מתוח כבעבר ולמעשה קו הלסת שהיה בצעירותנו מתחיל להיטשטש ולהיעלם – ככל הנראה גם לכם יש סנטר כפול או צוואר מדולדל. תופעה זו מתרחשת לרוב כתוצאה מהצטברות של שומן בקו הלסת, או בהדלדלות של העור. לעיתים ניתן לראות זאת גם כאשר יש ירידה משמעותית במשקל המובילה למראה של עור נפול המתבטא גם באזור הסנטר והצוואר.

נוסף לגורמים האלו, תופעת הסנטר הכפול עשויה להתרחש גם כתוצאה מעלייה בגיל ותהליכי הזדקנות. זאת כיוון שבגיל מבוגר הצטברות השומן שנמצא בגוף מתחלק באופן שונה, ובנוסף גם העור מאבד מהחיוניות שלו ואינו בעל כושר אלסטי ויכולת התחדשות כבעבר. כל אלו גורמים למראה של סנטר נפול ומדולדל, שפוגע מאוד במראה האסתטי של הפנים. כיום ניתן לטפל בבעיה אסתטית זו בעזרת טיפול חדשני הנקרא נקטייט.

NeckTite

מהו טיפול נקטייט?

טיפול נקטייט (NeckTite) הינו טיפול חדשני לשאיבת שומן עודף מהצוואר ומיצוק העור, המעניק פתרון מהיר ובטוח לתופעת הסנטר הכפול ממנה סובלים נשים וגברים רבים. הטיפול מתבצע על ידי טכנולוגיית גלי רדיו, המעבירה אנרגיה אל האזור המטופל בעזרת מכשיר ייחודי הנקרא NeckTite. המכשיר מאפשר כמה פעולות במקביל – המסת שומן, שאיבתו וסילוקו מהגוף וכן מיצוק של העור וחידוש הקולגן  באזור הצוואר והסנטר.

כיצד מתבצע תהליך שאיבת שומן מהצוואר?

תהליך הטיפול מתבצע בפעם אחת בלבד, ללא צורך באשפוז ממושך והחלמה ארוכה כפי שנהוג בניתוחי שאיבת שומן מסורתיים ומיושנים. המנתח הפלסטי יבצע חתך זעיר באזור הטיפול המיועד, זאת כדי להחדיר את האלקטרודה האחראית להעברת אנרגיית גלי הרדיו. באמצעות החום שנוצר ע"י גלי הרדיו ממיסים את תאי השומן שהצטברו באזור הטיפול, והם נשאבים אל מחוץ לגוף לצמיתות. בנוסף החום גורם למיצוק העור באזור הטיפול.

מהם היתרונות של טיפול NeckTite?

נוסף לתהליך של שאיבת והסרת שומן מאזור הצוואר, טיפול נקטייט מאפשר במקביל להקנות לאזור מראה מוצק ומתוח יותר. כיוון שגלי רדיו מחממים את אזור הטיפול, נהרסים סיבי הקולגן והאלסטין המצויים בצוואר שהינם האחראים לגמישות ומוצקות של העור, וכך הם מתחדשים באופן טבעי ומעניקים מראה עור מתוח יותר.

כיוון שהטיפול דורש פעולה כירורגית זעירה של חתך מינימלי בלבד, המטופלים יכולים לחזור לשגרה במהירות ועם מינימום כאבים ותופעות לוואי. במרפאתנו מבצעים את טיפול הנקטייט נוסף לטיפולים אסתטיים נוספים, למידע נוסף בנושא מוזמנים ליצור אתנו קשר.

מיצוק העור

קמטים, צלקות, עור יבש, פגמים הם רק חלק מהגורמים שיכולים לגרום לנו תסכול גדול בחיי היומיום, ובמיוחד כאשר הם מתנוססים על הפנים שלנו. כיוון שהפנים הם החלק החשוף ביותר בגופנו, הרצון הוא להציג חזות יפה, אסתטית ומטופחת באמצעות עור פנים קורן, רענן ובריא – דבר שפחות אפשרי כאשר יש על העור פגמים נראים לעין.

כדי להסוות זאת אנו נעזרים במוצרי קוסמטיקה כמו קרמים איפור ותכשירים אחרים, אך אלו אינם מהווים את הפתרון האידיאלי להעלמת הבעיה האסתטית. הודות להתפתחות הטכנולוגיה בענף הטיפולים האסתטיים, במרפאתנו ניתן למצוא מענה הולם ואיכותי לבעיה זו. מיצוק העור מתקבל בעזרת טיפול חדשני המסוגל לחדש את מראה ומרקם העור ולהפוך אותו לחלק יותר, חיוני והרבה יותר בריא ויפה.

מיצוק וחיטוב העור ללא ניתוחים וללא סיבוכים

בעבר, תחום הטיפולים האסתטיים נשען בעיקרו על פעולות פולשניות כירורגיות, שאפשרו להעניק למטופלים את הפתרון הטוב ביותר לבעיות אסתטיות שונות, ביניהן גם טכניקה לחידוש ומיצוק העור. כיום, ניתן למצוא מגוון טיפולים אסתטיים מתקדמים ואיכותיים, שאינם כוללים טיפולים כירורגיים כואבים וארוכים, ובכך מאפשרים למטופלים לחזור במהירות לשגרה. כיוון שהטיפולים מבוצעים באופן לא פולשני, מופחת הסיכון לסיבוכים במהלך הפרוצדורה, והטיפולים נחשבים ליעילים ובטוחים.

מיצוק העור

חידוש ומיצוק העור בטכנולוגיית V-TOUCH

אחת מהטכניקות למיצוק העור מתבצעת באמצעות טכנולוגיית V-TOUCH. מדובר על מכשיר הפועל על גלי רדיו, ואינו כרוך בפעולה פולשנית. המכשיר פועל על גבי העור המטופל, מעביר אל העור באזור המטופל גלי רדיו, המחממים את העור באמצעות אלקטרודות, כך ששכבת הדרמיס מתחממת ותאי הקולגן נהרסים ומתחדשים באופן טבעי, והעור חוזר להיראות מוצק ובריא יותר.

המכשיר משחרר גלי רדיו בשיטה דו-קוטבית, דבר המקנה פעולה רצופה וממוקדת הממצקת את העור של המטופל באמצעות חיזוק סיבי הקולגן.

בודיטייט ומיצוק העור

טיפול נוסף המקנה בנוסף להמסת שומן גם מיצוק של העור הוא טיפול בבודיטייט (BodyTite). המאפשר  גם הצרת היקפים ועיצוב הגוף. מדובר למעשה על טיפול הנכלל בקטגוריית שאיבת שומן, כיוון שמטרתו היא להמיס תאי שומן עודפים באזור הנבחר. הטיפול ממצק ומעצב את אזור הטיפול וכן את העור. גם תהליך טיפול זה מתבצע בעזרת אנרגיית גלי רדיו, המועברים אל האזור המטופל באמצעות אנרגית גלי הרדיו המחממת ומפרקת את תאי השומן.

בשונה מטכניקת V-TOUCH, טיפול בודיטייט מתבצע כאשר הקנולה (צינורית מיוחדת) מוחדרת אל מתחת לעור כדי להגיע אל שכבת השומן. למעשה הטיפול מקנה שני יתרונות מרכזיים – המסת שומן ומיצוק והצערה של העור.

מיצוק העור וטיפולים אסתטיים מתקדמים במרפאת ד"ר גלזינגר

במרפאה לכירורגיה פלסטית של ד"ר רונן גלזינגר מתבצעים מגוון טיפולים אסתטיים לכל צורך ומטרה, ביניהם גם טיפולים למיצוק העור בשיטות טיפול חדשניות, איכותיות ומתקדמות ביותר. לקביעת ייעוץ בנוגע לטיפול מותאם אישית, מוזמנים ליצור קשר עם צוות המרפאה שלנו.

סקינבוסטר למראה עור צעיר וזוהר

עור הפנים שלנו מעיד רבות על שאנו עוברים בחיי היומיום. אם עברנו כמה לילות ללא שינה, הדבר יתבטא בעור הפנים שלנו שיראה חסר חיוניות. גם אם בתקופת צעירותנו סבלנו מפצעי אקנה רבים על כל הפנים, ההשלכות לכך יהיו עור פנים בעל סימנים וצלקות המעידות על כך. למעשה, גם בגילאים מבוגרים העור שלנו מתבגר יחד אתנו ולכן הוא נראה יבש, עם קמטוטים וללא זוהר קורן כפי שהיה כשהיינו צעירים.

כיוון שהפנים הן האיבר הבולט והנוכח ביותר בגופנו, הרצון להחזיר את מראה העור הצעיר והזוהר קיים אצל כולנו. לשם כך נמצא פתרון איכותי ויעיל הקולע בדיוק למטרה זו, ונקרא סקינבוסטר. מדובר על טיפול אסתטי לפנים בטוח ואפקטיבי, המתבצע בקליניקות המתמחות בטיפולים אסתטיים.

סקינבוסטר

מהו טיפול סקינבוסטר?

סקין בוסטר הינו טיפול אסתטי המתבצע בפנים של המטופל, כאשר המטרה בסוף התהליך היא להקנות לעור מראה צעיר, קורן, בריא וחיוני. טיפול סקין בוסטר נעשה בשילוב טכניקות מתקדמות בתחום הצערת עור הפנים, כך שבסופו של דבר עור הפנים יחזור להיות מתוח יותר ממש כפי שהיה נראה בגיל הנעורים.

מהם היתרונות של הטיפול?

אחד מהיתרונות של טיפול סקינבוסטר הוא התוצאה המהירה של הטיפול, כך שניתן לראות כיצד מראה ומרקם העור משתנה מיד בסיומו. הטיפול מתבצע בעזרת חומצה היאלורונית הנמצאת באופן טבעי בגוף שלנו, ומעודדת ייצור של סיבי קולגן ואלסטין המקנים תחושת מתיחה והצערה של העור, ללא הוספה של נפח אלא ע"י החדרת לחות. נוסף לכך,טיפול סקין בוסטר שאיננו כרוך בכאב ונמשך זמן קצר בלבד כך שהמטופל יכול לחזור לשגרה במהירות. 

כיצד טיפול סקינבוסטר יכול לעזור לך?

על אף שהצורך העיקרי בקבלת מראה עור צעיר וקורן יותר קיים בעיקר עבור עור הפנים, כדאי לדעת כי טיפול סקינבוסטר אידיאלי ליישום גם באזורי עור אחרים בגוף כמו עור מקומט בידיים, אזור הצוואר בעל העור הרפוי או המחשוף המציג כתמים ופגמים בעור. גם עבור עור פנים הסובל מפצעים ופגמים כתוצאה מאקנה, הטיפול יעיל ומאפשר לשפר את מראהו ולהחזיר לו את היופי והחיוניות.

מהו התהליך של הטיפול?

הטיפול בסקין בוסטר מתבצע על ידי הזרקת החומצה ההיאלורונית באופן מבוקר ובכמויות קטנות, מבלי לפגוע במראה העור החיצוני. לרוב הטיפול מתבצע במשך כ-15  דקות, שלאחריהן המטופל חוזר לשגרה. כדי להבטיח הצלחה מלאה של הטיפול, מומלץ לחזור עליו עוד פעמיים בהפרשים של שלושה שבועות עד כחודש.

במרפאת הכירורגיה הפלסטית של ד"ר רונן גלזינגר מתבצעים מגוון טיפולים אסתטיים ייעודיים לחידוש, מיצוק והצערת עור הפנים. לקבלת מידע ופרטים נוספים על טיפול סקינבוסטר למראה עור צעיר וזוהר – מוזמנים ליצור אתנו קשר, ונשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה.

למה בודי טייט היא השיטה המועדפת להצרת היקפים בזרועות?

אם אתם מרגישים חוסר שביעות רצון מהצטברות שומנים באזור הזרוע העליונה שלכם, המאמר הבא הוא בדיוק עבורכם. הצרת היקפים בזרועות היא אחת מהדרכים להיפטר מהצטברות שומנים באזור הזה, כאשר טיפול בשיטת בודי טייט הוא הטיפול המומלץ ביותר לכך. 

תאי שומן נוטים להצטבר באזורים שונים ברחבי הגוף, ואחד מהמקומות האלו הוא אזור הזרוע העליונה – בין הכתף למרפק. הצטברות שומנים באזור זה נראית לעין במיוחד בחודשי הקיץ, אז לובשים בגדים עם שרוול קצר וגופיות המבליטים את חלק זה בגוף. כיוון שעודף שומן באזור זה פוגע במראה האסתטי ובתחושה הפנימית, ניתן לטפל בכך בקלות וללא צורך בפרוצדורה כירורגית מורכבת הכרוכה בהחלמה ארוכה וכאבים.

בודי טייט להצרת היקפים בזרועות

מהי שיטת בודי טייט?

כאמור, בודיטייט היא השיטה המועדפת להצרת היקפים בזרועות, כיוון שטיפול זה מאפשר כמה פעולות במכשיר אחד – המסת שומן, שאיבתו, הצרת ההיקפים בזרוע וכך עיצוב של אזור גוף זה ומיצוק העור. טיפול בודי טייט (BodyTite) מתבצע בעזרת מכשיר ייחודי הפועל על אנרגיית גלי רדיו, המעניק תוצאות ניכרות לעין לטווח הארוך.

כיצד הטיפול מתבצע?

מהלך הטיפול מתבצע בחדר ניתוח. האלקטרודה המעבירה גלי רדיו מוחדרת אל מתחת לעור, מחממת את תאי השומן המצויים באזור וכך גם הורסת אותם. הליך זה נקרא המסת שומן, כאשר הליך שאיבת השומן מתבצע באותו הטיפול באמצעות הצינורית שהוחדרה לעור –  וכך השומן שהומס נשאב דרכה ומורחק מהגוף חימום השומן גורם להריסת הקולגן והאלסטין וע"י כך מעודד צמיחת קולגן חדש.

לאילו אזורים טיפול בודי טייט מיועד?

כיוון שטיפול מסוג זה נחשב כיעיל ובטוח הודות לטכנולוגיה של המכשיר, ניתן לבצע בודי טייט למגוון אזורים בגוף כמו בטן, מותניים, סנטר, ירכיים, ישבן, גב, ברכיים, חזה אצל גברים וכמובן גם הצרת היקפים בזרועות. באופן כללי, טיפול בודי טייט ייעודי עבור אזורים שונים בגוף שהצטברו בהם תאי שומן עודפים, מהם מעוניינים להיפטר ללא צורך בפעולה ניתוחית מורכבת.

יש לזכור כי בודי טייט אכן מעניק הצרת היקפים לאזורים בעייתיים בגוף, אך הוא איננו מחליף את הצורך בדיאטה או פעילות גופנית לצורך ירידה במשקל. הטיפול הינו מעין טיפול משלים לצורך זה, כך שלאחר ירידה במשקל נותרים מצבורי שומן שלא ניתן להיפטר מהם בדרך טבעית, ולכן יש צורך בביצוע טיפול אסתטי ייעודי לכך. 

מהם היתרונות של בודי טייט להצרת היקפים בזרועות?

כיוון שהמכשיר מבצע פעולת המסה ושאיבת שומן, נוסף על הצרת היקפים באזור המטופל, באופן עדין ובטוח הוא מהווה פתרון מצוין להצרת היקפים באזור הזרועות –זהו אזור רגיש יחסית, והעור באזור זה דק יותר ויש לטפל בו על מנת ליצור מראה מוצק יותר.

לאחר הטיפול, העור באזור המטופל נהיה הרבה יותר מוצק וחלק, שזהו יתרון משמעותי לאזור הזרועות שהן חשופות בדרך כלל, כך שתוצאות הטיפול ניכרות באופן בולט ומשפיעות לחיוב על המראה האסתטי של המטופל.

מה מומלץ ומה לא מומלץ כשזה מגיע לשאיבת שומן

מטופלים רבים נתקלים בשאלות, תהיות וחששות בכל הנוגע לטיפולי שאיבת שומן. צמד המילים הזה נשמע מעט מרתיע ומלחיץ, כי המחשבה הראשונית שעולה מיד היא ניתוח הכרוך בהחלמה ארוכה, כאבים ואי נוחות רבה. הודות לחידושים שמתקיימים כל העת בתחום הטיפולים האסתטיים, כיום קיימות מגוון שיטות וטכניקות חדשות בתחום שאיבת שומן שאינן כרוכות בניתוחים כירורגיים, עליהן נפרט בהמשך.

מהי שאיבת שומן

שאיבת שומן היא פרוצדורה כירורגית המבוצעת ע"י מומחה מתחום הכירורגיה הפלסטית. המטרה של תהליך זה היא לצמצם את היקפי הגוף באזורים בהם קיימים מצבורי שומן כמו אזור הבטן, ירכיים, ישבן ועוד. למרות שפרוצדורה זו מעניקה פתרון טוב לבעיית עודפי שומן בגוף, יש לזכור כי היא לא מומלצת כחלק מתהליך להורדה במשקל, כיוון שהיא איננה מחליפה את תהליך הדיאטה המאפשר את המהלך הרצוי של ירידה במשקל.

שאיבת שומן נועדה למטופלים אשר יש להם עודפי שומן ממוקדים או שהורידו ממשקלם לאחר ביצוע דיאטה ו/או פעילות גופנית מותאמת, אך סובלים מהצטברות של עודפי שומן בחלקים שונים בגוף, מהם לא ניתן להפטר באופן טבעי כחלק מתהליך הדיאטה או בפעילות גופנית.

שאיבת שומן - מה מומלץ ומה לא מומלץ

שאיבת שומן – מה לעשות ומה לא לעשות?

טיפולי שאיבת שומן חדשניים

כפי שצוין בהתחלה, קיימים מספר טיפולים חדשניים בתחום שאיבת שומן המונעים את הצורך במעבר ניתוחים כירורגיים מסובכים, ביניהם:

מהם היתרונות של המסת שומן בגלי רדיו?

המסת ושאיבת השומן מתבצעות בעזרת אנרגית גלי רדיו, גלי הרדיו מחממים את תאי השומן איתם הם באים במגע, וכך הורסים וממיסים אותם. בנוסף לכך, החימום שמתבצע בתאים אלו פוגע גם בסיבי הקולגן הנמצאים בעור, וגורם להם להתחדש ולמצק את העור באזור המטופל. השומן המומס נשאב החוצה  ובכך אנו גורמים להצרת ההיקפים באזור הטיפול ומקטינים את מספר תאי השומן באזור.

מתיחת בטן לאחר לידה – האם זה מתאים לכל אחת?

נשים רבות סובלות מבטן פחות אסתטית, כתוצאה מריבוי של הריונות ולידות. מדובר ללא ספק על תופעה מוכרת ונפוצה, המאפיינת נשים אשר חוו עליה או ירידה דראסטית במשקל הגוף. השילוב של השינויים הקיצוניים במשקל הגוף או בשילוב עם היריון ולידה, עלול לגרום לעודפי עור ושומן משמעותיים באזור הבטן ולהיחלשות של השרירים באזור.

הדבר עלול לגרום ללא מעט נשים להרגיש פחות בנוח עם הגוף שלהן או להשפיע על הביטחון העצמי והערך העצמי, לכן מומלץ לטפל בעניין מוקדם ככל הניתן לאחר סיום הלידות. לא מומלץ לבצע ניתוח כזה לפני שברור ששלב ההריונות והלידות הסתיים זאת מאחר והריון ולידה לאחר מתיחת בטן בהכרח יגרום לשינוי תוצאות הניתוח. במהלך הניתוח למתיחת בטן לאחר לידה מסלקים את עודפי העור ועודפי השומן, מהדקים את השרירים ומותחים את כל אזור הבטן.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לייעץ ולסייע בכל שאלה בתחום. ד"ר גלזינגר נחשב לאחד המנתחים הפלסטיים הבכירים ביותר בארץ, הוא מתמחה בניתוחי מתיחת בטן וישמח לייעץ לכל אישה שמעוניינת לשפר את מראה הבטן שלה.

מתיחת בטן לאחר לידה - האם זה מתאים לכל אחת?

מתיחת בטן לאחר לידה – למי זה מתאים?

כל אישה שאינה מרוצה ממצב הבטן שלה לאחר לידות והריונות, יכולה להגיע לייעוץ עם רופא מנתח פלסטי שמתמחה בתחום. חשוב להבין כי כדאי להשקיע בפעילות גופנית ותזונה מאוזנת, אך לא תמיד הדבר משפיע על מצב הבטן. בחלק מהמקרים ניתן לשפר מעט את המצב, אך עודפי העור אינם נעלמים. לכן נשים רבות בוחרות להשקיע בהליך של מתיחת בטן, מאחר ומדובר על הפתרון היעיל ביותר למראה בטן מהודקת ואסתטית יותר.

כדאי לציין כי מדובר על ניתוח נפוץ ופופולארי, אשר מאפשר להיפטר מעודפי העור והשומן. סיכויי ההצלחה של הניתוח גבוהים במיוחד ורוב הנשים שעוברות אותו, מביעות שביעות רצון גבוהה מהתוצאה הסופית. ההמלצה הכללית היא לשלב את הניתוח עם תהליך של שאיבת שומן, מאחר ובמקרים מסוג זה מתקבלות התוצאות האיכותיות ביותר. 

מה כדאי לדעת אודות ניתוח מתיחת בטן לאחר לידה?

מדובר ללא ספק על הניתוח המומלץ ביותר, עבור כל אישה שמעוניינת להחזיר לעצמה את הבטן השטוחה. ניתוח מתיחת בטן המספק את המענה המושלם ביותר הן לנשים והן לגברים, אשר סובלים מעודפי עור ומראה של בטן מקומטת, הנוצרת לאחר ירידה דראסטית במשקל הגוף. עם זאת, כדאי לציין כי הניתוח אינו מתאים לנשים שמעוניינות להרות בזמן הקרוב, מאחר וההיריון עלול להוביל למצב הקודם. לכן מומלץ לעבור את הניתוח רק לאחר שהאישה החליטה להפסיק ללדת. כמו כן, כדאי לציין כי במקרים של עודפי שומן קלים באזור הבטן או מראה של עור מעט מקומט או עודפי עור שוליים, ניתן לטפל בשיטות פחות פולשניות.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לייעץ ולסייע לכל אישה שמתעניינת בתחום של מתיחת בטן לאחר לידה. ד"ר גלזינגר נחשב לאחד המנתחים הפלסטיים המובילים ביותר בארץ, לכן כדאי להתייעץ עמו בכל שאלה בנושא. לקביעת תור לייעוץ ולקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

גניקומסטיה – עד כמה זה נפוץ?

לא מעט גברים סובלים מתופעה של גניקומסטיה, אשר מאופיינת בהגדלה של רקמת השד. התופעה נגרמת לעיתים בגלל חוסר איזון הורמונלי, היא יכולה להופיע בשני צידי החזה או רק בשד אחד. חשוב לדעת כי לפעמים מדובר בתופעה זמנית, העלולה להתפתח בילדים, תינוקות וגברים בוגרים, כתוצאה משינויים הורמונליים. שינויים אלו נוטים לרוב להופיע בתקופת ההתבגרות, או לחילופין, בגיל מבוגר, כאשר רמות ההורמונים משתנות.

כמו כן, התופעה עלולה להופיע גם כתוצאה מבעיות רפואיות שונות כגון: חוסר איזון בבלוטת התריס, טראומה לאשכים, השמנת יתר, תופעות לוואי של תרופות מסוימות, מחלות כבד וכליה, סוגי סרטן מסוימים ועוד. חשוב לאבחן את מקור הבעיה ולטפל בה בהתאם. כדאי לדעת, כי בחלק מהמקרים מומלץ לשקול הליך ניתוחי, על מנת ליהנות מחזה גברי ואסתטי יותר. אנו במרפאת ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואחד המנתחים הפלסטיים המובילים בארץ, נשמח לייעץ וללוות אתכם לאורך התהליך.

גניקומסטיה - עד כמה זה נפוץ?

מה כדאי לדעת על גניקומסטיה?

קודם כל, חשוב לציין כי מדובר על תופעה שכיחה יחסית, מאחר וכמחצית מהנערים המתבגרים סובלים מהתופעה באופן זמני. כמו כן, כ- 66% מהגברים מעל גיל 50, חיים עם רמה מסוימת של גניקומסטיה, ללא שום צורך בטיפול מיוחד. חשוב לציין כי לא מדובר על בעיה רפואית חמורה, אלא על עניין אסתטי המפריע לרוב הגברים. עם זאת, כדאי לדעת כי בחלק מהמקרים התופעה מאופיינת בתחושת רגישות קלה ואף כאב באזור השד. ברוב המקרים מדובר על תופעה החולפת מעצמה לאחר זמן מה, אך במידה ולא, ניתן להיעזר בטיפולים שונים ואף לעבור ניתוח גניקומסטיה. כדאי לדעת כי לכל גבר יש רקמת שד באופן טבעי, אך במידה ונוצר חוסר איזון בין רמות הטסטוסטרון לרמות האסטרוגן, עלולה להתפתח גניקומסטיה.

גניקומסטיה – סוגי הטיפול הקיימים היום בשוק

חשוב להדגיש כי לפני תחילת הטיפול, יש צורך לעבור תהליך אבחון מקיף ויסודי, על מנת לרדת לשורש הבעיה. יש צורך לוודא כי אכן מדובר במקרה של גניקומסטיה ולא מקרה של סרטן השד, דלקת ברקמות החזה וכדומה. לאחר מכן, מומלץ לחכות תקופה מסוימת ללא טיפול, על מנת לבדוק האם התופעה חולפת מעצמה. במידה ולא, ניתן טיפול המתאים לגיל ולמצב הבריאותי של המטופל. ברוב הפעמים מדובר על תופעה שנוצרת כתוצאה מתופעת לוואי של תרופה מסוימת או חוסר איזון הורמונאלי, שניתן לפתור באמצעות נטילה של הורמונים מתאימים. אך אם הבעיה אינה נפתרת או שמדובר על הגדלה משמעותית של רקמת השד, ניתנת לרוב המלצה לבצע ניתוח גניקומסטיה.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר מתמחים בביצוע ניתוחי גניקומסטיה. חשוב לציין כי מדובר על אחד המנתחים הפלסטיים הבכירים ביותר בארץ, אשר מתמחה בתחום ומספק ייעוץ וליווי אישי לכל אורך התהליך. לקביעת תור לייעוץ ולקבלת מידע ופרטים נוספים, צרו קשר עוד היום!

חידושים בהצערת פנים

מי לא היה רוצה ליהנות מעור פנים חלק ומושלם? בסופו של יום, הפנים שלנו מהוות את כרטיס הביקור שלנו לעולם החיצוני, בין אם מדובר על דייט רומנטי, ראיון עבודה או מפגש עם אנשים חדשים. בכל מקרה, כל אחד וכל אחת היו רוצים ליהנות מעור פנים צעיר, גמיש וחלק. אך העלייה בגיל, ההשפעה הגנטית עישון, תזונה לא מאוזנת וכמובן החשיפה לשמש, עלולים לגרום לעור פנים עייף ומבוגר כבר בגיל צעיר. אך חשוב לזכור כי בזכות התפתחות הטכנולוגיה, כל אחד יכול ליהנות מכל החידושים השונים בתחום הצערת פנים. ד"ר רונן גלזינגר הינו מנתח פלסטי בכיר המתמחה בתחום של חידושים בהצערת פנים. הוא ישמח לסייע ולייעץ לכל מי שמעוניין להצעיר את עור הפנים שלו, ללא שום צורך בניתוח.

חידושים בהצערת הפנים – כיצד לעשות זאת נכון?

היום ניתן למצוא לא מעט שיטות וטכניקות מתקדמות המיועדות לצורך חידוש עור הפנים והצערתו, אך חשוב לזכור כי רק רופא מנתח פלסטי בכיר, מסוגל לספק את הפתרון האידיאלי ביותר עבורכם. למשל, כדאי לדעת כי ניתן היום להצעיר את עור הפנים ללא ניתוח, באמצעות שימוש במכשור מתקדם ומקצועי. באמצעות השילוב של IPL, סקין בוסטינג ופרקטורה כל אחד יכול ליהנות מעור פנים צעיר יותר, מתוח, קורן ורענן יותר. מדובר על טיפול יעיל במיוחד הן לנשים והן לגברים, אשר מוביל לתוצאה המקסימלית ביותר לצורך ריענון מראה הפנים ומתיחת העור. עם זאת, חשוב לזכור כי על מנת ליהנות מכל היתרונות האלו, יש צורך לעבור את הטיפול במרפאה מקצועית ואמינה, בעלת וותק וניסיון של אלפי לקוחות. 

חידושים בהצערת פנים

מה חשוב לדעת לגבי חידושים בהצערת הפנים?

קודם כל, יש לזכור כי יש צורך לעבור אבחון אישי מקיף, על מנת להתאים את הטיפולים המתאימים ביותר עבור עור הפנים שלכם. יש לזכור כי לכל אחד יש עור מעט שונה, ולכן חשוב לבצע התאמה אינדיווידואלית של הטיפול לכל מטופל. יש לזכור כי ניתן לשלב בין מספר סוגים שונים של טיפולים, במטרה ליהנות מהתוצאה האידיאלית ביותר. טיפולים אלו יכולים להתאים לעור הפנים, לעור העדין סביב העיניים, לעור הצוואר ולעור המחשוף. למשל, באמצעות טיפול פרקטורה ניתן לזרז תהליכים טבעיים של התחדשות תאי העור, דבר שיוצר מראה עור צעיר ומתוח יותר. טיפול זה יכול לסייע בהעלמת קמטים, קמטוטים, כתמים וצלקות אקנה. הטיפול אורך כחצי שעה ונעשה תחת אלחוש מקומי. כמו כן, טכנולוגיית IPL מאפשרת לחדש את עור הפנים באמצעות החלקה והפחתת כתמים וקמטוטים. הטיפול מחזק וממצק את העור ומבהיר פיגמנטציה. בנוסף טיפול סקין בוסטינג מחזיר לעור הפנים זוהר וממצק את העור, במטרה לשפר את מרקם העור והמרצת חידוש תאי העור.

אנו במרפאתו של רונן גלזינגר נשמח לספק לכם את כל החידושים בהצערת הפנים. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

הקטנת חזה – מהלך הניתוח ודגשים לתקופת ההחלמה

נשים בעלות חזה גדול, מבקשות לעבור ניתוח הקטנת חזה משלושה טעמים שונים.

פעם ראשונה משום הבעיות הבריאותיות מהן הן סובלות (לרבות כאבי גב, ראש, צוואר), הפעם השנייה היא מטעמי אסתטיקה ומראה חיצוני ואילו הסיבה השלישית היא פסיכולוגית. 

ניתן לבצע ניתוח הקטנת חזה, מגיל 18, ובמקרים חריגים אפילו מגיל 17. אז ברוב המקרים החזה סיים להתפתח. הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה ולשם הצלחת ההליך, תפגשי עם הרופא המרדים לפני הניתוח ותעבירי לו את האינפורמציה הנדרשת לרבות רגישות לתרופות, ניתוחי עבר וכיוצא בזאת. 

מהלך הניתוח והחלמה מניתוח הקטנת חזה

מה קורה בניתוח כשאת מורדמת?

במהלך הניתוח מבצע מנתח פלסטי חתך סביב העטרה מהעטרה כלפי הקפל התת שדי ובחלק מהמנותחות יבוצע גם חתך בקפל התת שדי– החתך מתבצע סביב העטרה וממשיך עד קפל השד. לאחר ביצוע החתכים, המנתח יחל להסיר את הרקמות את העור ואת השומן בהתאם לתוכנית המקורית ובסיום יעצב המנתח את צורתו החדשה של השד בהתאם לגודל הרצוי וכמובן בהתאמה לגוף המנותחת. 

עם סיום הידוק השד לצורתו המתבקשת יחזיר המנתח את העטרה ואת הפטמה למקום ויתפור את כל החתכים. הניתוח עצמו יערך בין שעתיים לארבע שעות.

כיצד עלייך להתנהל לאחר הניתוח? 

לאחר הניתוח יתכן ותחווי כאבים באזור הניתוח. עלול להיות אודם, שטפי דם ונפיחות. בהנחיית הרופא המנתח ובמקרה בו תחושי כאבים, במהלך תקופה ההחלמה מניתוח הקטנת חזה תוכלי ליטול משככי כאבים כמו אופטלגין, אקמול וכיוצא בזאת ותקבלי מרשם למשכך כאבים חזק יותר למקרה הצורך. 

תופעה סבירה נוספת שעלולה ללוות אותך לאחר הניתוח, היא תחושת יובש לאורך התפרים. את יכולה בהחלט למרוח קרם לחות (לא על התפרים) על מנת לשפר את ההרגשה, שימי לב כי את לא מורחת את הקרם באזורים המחלימים שטרם הגלידו. על מנת להתרשם מצורת השדיים החדשים, יהיה עלייך להמתין בין שלושה ועד שישה חודשים אך ללא ספק השינוי הראשוני יתרחש ויתבהר כבר מהיום הראשון לאחר הניתוח. 

בשבועות הראשונים לאחר הניתוח, במהלך כל היום והלילה, יש ללבוש חזיית ספורט למשך חודש וחצי. תוכלי לישון בכל תנוחה שתהיה נוחה לך ולא תגביר את הכאב.. מאד חשוב, שלא לחשוף את השדיים לשמש ובמיוחד לא את הצלקות – השמש עלולה לגרום לפיגמנטציה ולעכב את תהליך ההחלמה מניתוח הקטנת חזה. אם את מעשנת, יש להמנע מעישון חודש לפני הניתוח ומומלץ שלא לעשן כחודש לאחר הניתוח. יש להמנע מפעולות המגבירות את הכאב. 

החזרה לשגרה תתרחש כמספר שבועות לאחר הניתוח – הנפיחות תרד בהדרגה וברובה לאחר מספר שבועות, אך כאמור, את התוצאה המקסימאלית ניתן יהיה לראות בין שלושה ועד שישה חודשים מתום הניתוח.

ניתוח אף פלסטי

ניתוח הפלסטי השכיח ביותר הוא ניתוח אף הן בקרב הנשים והן בקרב הגברים. יש מי שמבקשים לשפר את המראה האסתטי שלהם, ויש מי שבוחר לבצע ניתוח זה בשילוב ניתוח המשלב טיפול בבעיות בדרכי הנשימה. ניתוח אף פלסטי ניתן לבצע מגיל 16 שנה. 

על אף העובדה שניתוח האף הינו ניתוח שכיח, הוא נחשב לניתוח מורכב. ניתוח זה אומנם יכול לשפר את מראה הפנים של המנותח, אך חשוב להבין כי, לאף תפקוד משמעותי בפן הנשימתי ועל כן יש לשמור ו/או לשפר את תפקודיו למען איכות חיי המנותח. 

ניתוח אף פלסטי

הסוגים השונים של ניתוחי האף

ניתוח אף פלסטי נחלק לשני סוגים עיקריים: ניתוח אף פתוח וניתוח אף סגור. ההבדל בין שני סוגי הניתוחים הוא החתך, בניתוח אף פתוח, יתבצע חתך חיצוני ואילו בניתוח אף סגור, לא יבוצע חתך חיצוני דהיינו לא תישאר צלקת. ניתוח אף סגור מצריך מהמנתח מיומנויות ושליטה טכנית ואנטומית גבוהה ביותר. על פי רוב, ניתוח אף סגור יארך זמן פחות בהתייחס לניתוח אף פתוח והוא מתאים למי שמבקש לערוך שינויים ראשוניים בסחוסים ובעצמות האף. ניתוח אף פתוח, מתאים יותר למי שמגיע לניתוחים אף חוזרים מסיבות מגוונות. 

את העדפה בסוג הניתוח, יקבל על פי רוב המנתח פלסטי בהתאם לנתונים, לצורך ולציפייה הסופית של המנותח מהניתוח. זמן ההחלמה והתוצאה בסיום הניתוח ולאחר ההחלמה תהיה זהה בין שני הניתוחים.

נקודות שכדאי להכיר לפני הניתוח 

ניתוח אף פלסטי מאפשר למנותח לתקן בעיות במראה החיצוני של האף ובעיות מבניות שפוגמות בנשימה התקינה וכאלו אשר גורמות לגודש באף. הניתוח מאפשר את שיפור מראה האף מבחינת הגודל, הזווית וכיוצא בזאת וכפועל יוצא להעלות את הביטחון העצמי ואת דימוי הגוף של המנותח. ההכנות לניתוח מוגדרות למנותח מראש והן על פי רוב יכללו בדיקות דם,  בדיקה של דרכי הנשימה העליונות ועוד. את רשימת הבדיקות וההנחיות ייתנן הרופא המנתח למנותח טרם הניתוח.

לפני הניתוח יש להיות בצום של שמונה שעות  מאוכל ו- 3 שעות משתיה (מים בלבד) ולהגיע עם בגדים נוחים שלא נרכסים דרך הראש. הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, לפני הניתוח תהיה פגישה עם המרדים על מנת לקבל את כל ההסברים הקשורים בהרדמה.

הסיבות הרפואיות לניתוח אף הן בעיות נשימה כרוניות ומחיצת אף סוטה והסיבות הקוסמטיות הן הנמכת גבנון, הצרה/הרחבת נחיריים, הצרה של גשר האף, עיצוב האף, יישור האף שינוי הזווית בין האף לשפה העליונה.

לסיכום: ניתוח אף מאפשר שיפור בריאותי, לצד שיפור במראה האסטטי ומוביל באופן ישיר לשיפור באיכות החיים ולהעלאת הביטחון העצמי של המנותח.

ניתוח הרמת חזה – למי הוא לא מתאים ומה הסכנות הטמונות בתהליך?

לא מעט נשים מתעניינות בתחום של ניתוח הרמת חזה, מאחר ולא פעם החזה נוטה לצנוח בעקבות לידות, הריונות וההשפעה המתמשכת של כוח המשיכה. כמו כן, שינויים הורמונליים משפיעים באופן ניכר על צורת החזה ונפח השד וכמובן עליות או ירידות דרסטיות במשקל הגוף. כתוצאה מכך, נשים רבות אשר נהנו מצורת החזה שלהן, לפני ההריונות והלידות, עלולות לחוות תחושה של חוסר ביטחון ואף דימוי גוף נמוך. חשוב לדעת כי אין שום צורך לסבול, מאחר והיום ניתן לשפר משמעותית את מראה החזה באמצעות ניתוח הרמת חזה. עם זאת, כדאי לדעת כי מדובר על ניתוח הטומן בחובו סכנות מסוימות, ולכן חשוב להיות מודעות לכך. אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לייעץ ולסייע לכן בתחום, על מנת להעניק לכן את האפשרות לבחור באופציה המתאימה ביותר עבורכן.

ניתוח הרמת חזה – למי הוא מתאים ולמי לא?

ניתוח הרמת חזה מתאים לנשים הסובלות מצניחת שדיים. מדובר על נשים שהפטמה שלהן נמצאת, בגובה הקפל התת שדי או אף מתחתיו. כמו כן, עדיף להמתין עם ניתוח כזה עד לאחר סיום ההריונות,  מאחר ותהליך ההנקה גורם להפרשת הורמונים, אשר משנים את נפח ומבנה השד, ולכן יש חשש שתוצאות הניתוח לא ישמרו ויהיה צורך לחזור על הניתוח פעם נוספת.  בנוסף לכך, כדאי לדעת כי הניתוח מצריך הפסקת עישון למשך חודש לפני הניתוח, ולכן הוא לא מתאים לנשים שלא יצליחו לעמוד במשימה. באופן כללי, הניתוח פחות מתאים לנשים שמתכוונות ללדת או להניק בהמשך, מאחר ומדובר על תהליכים שעלולים לפגום בתוצאות הניתוח.

הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה – מהן הסכנות הטמונות בתהליך?

קודם כל, חשוב להדגיש כי לפני הניתוח יש לעבור ייעוץ מקצועי, הכולל בחינה מדוקדקת של מצב השד והסבר מעמיק על התהליך. כמו כן, המטופלת חייבת לעבור מספר בדיקות, הכוללות בדיקת אולטרסאונד וממוגרפיה, ובדיקות דם על מנת לפסול בעיות בריאותיות. חשוב להבין כי מדובר על ניתוח המבוצע בהרדמה מלאה, ולכן הוא טומן בחובו את כל הסכנות הכרוכות בכך. מעבר לכך, כדאי לדעת כי במידה ובמהלך הניתוח מבצעים גם הכנסת שתל (הגדלה והרמה) עלול להיווצר מצב הנקרא "התכווצות קופסתית", המאופיין בנוקשות ובכיווץ של המעטפת הצלקתית, הנוצרת סביב השתל. במקרים מסוג זה יהיה צורך בניתוח חוזר, על פי שיקול דעת הרופא על מנת לפתור את הבעיה. מעבר לכך, ניתוח הרמת חזה עלול לגרום לבעיות הקיימות בכל תניתוח כמו זיהום, דימום, פתיחת תפרים, הצטברות נוזלים, א-סימטריה של השדיים או של מיקום הפטמות, צלקות, רגישות, נמק של העור ועוד.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לייעץ לך אודות ניתוח הרמת חזה ואודות ההתאמה שלך לניתוח. ד"ר גלזינגר יעניק לך ייעוץ אישי ויסביר לך אודות התהליך. לתיאום תור לייעוץ, צרי קשר.

למה תהליך שאיבת שומן הוא לא הפתרון המוחלט ואיך לשמר את התוצאות?

לא מעט אנשים אינם מרוצים ממראה הגוף שלהם. בסופו של יום, המראה החיצוני שלנו מהווה את כרטיס הביקור שלנו בעולם החיצון, ולכן הוא משפיע לא פעם על ההצלחה שלנו בעולם הדייטים, בעולם ראיונות העבודה ואפילו בקרב החברים. אנשים הסובלים מעודף משקל סובלים לא פעם מערך עצמי נמוך יותר, בשל דימוי גוף נמוך. אך חשוב לזכור כי היום כבר אין שום סיבה להמשיך לסבול, מאחר ובזכות התפתחות הטכנולוגיה ניתן ליהנות מגוף אסתטי יותר. עם זאת, חשוב לזכור כי בעוד שתהליך שאיבת שומן נחשב לאחד ההליכים האסתטיים הפופולאריים ביותר, הוא אינו מהווה את הפתרון המוחלט לבעיה. יש מגוון פתרונות חדשניים ומשוכללים, שיכולים לסייע לכל אחד ליהנות ממראה גוף חטוב יותר לאורך זמן. אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע לאופציות השונות העומדות לרשותכם בתחום.

שאיבת שומן

מה כדאי לדעת אודות תהליך שאיבת שומן?

הליך שאיבת שומן נחשב לאחד ההליכים המוכרים והנפוצים ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים, אך חשוב לדעת כי למרות היתרונות שלו, הוא מכיל גם לא מעט חסרונות. כדאי לדעת למשל, כי ניתן לבצע שאיבת שומן כמעט מכל איבר בגוף, בין אם מדובר על שאיבת שומן בסנטר, בזרועות, בגב, במותניים, ברגליים או בבטן. אך הבעיה היא שהליך שאיבת שומן אינו מהווה את הפתרון המוחלט לבעיית השומן העודף, מאחר ובסיום ההליך חלק מהמטופלים נשארים עם עודפי עור, הפוגמים במראה האסתטי של הגוף. למזלנו ניתן היום למצוא לא מעט סוגים שונים של טיפולים מתקדמים, המאפשרים לכל אחד להתמודד עם הבעיה ולפתור אותה על הצד הטוב ביותר. מדובר על טיפולים לא פולשניים, המסייעים למיצוק העור ושאינם כוללים תופעות לוואי משמעותיות ולכן יכולים להוות את הפתרון האידיאלי ביותר עבור כל מי שסובל מהעניין.

כיצד לשמר את התוצאות של תהליך שאיבת שומן?

כדאי לדעת כי היום ניתן למצוא לא מעט שיטות טיפול חדשניות, המאפשרות לבצע המסה ממוקדת של עודפי השומן הבעייתיים. בצורה כזו, ניתן לעצב את האזור המטופל וליהנות מהתוצאות האסתטיות והאיכותיות ביותר. בחלק גדול מהמקרים מומלץ לבצע המסת שומן בקור, אשר מאופיינת בזמן החלמה קצר יותר ופחות תופעות לוואי, מאשר שאיבת שומן קלאסית. כמו כן, לא פעם מומלץ לבצע המסת שומן ולאחר מכן לבצע שאיבת שומן, כמו בתהליך הנקרא בודיטייט המשלב המסה ושאיבה, מאחר שהדבר מקל על תהליך השאיבה ולכן מפחית את רמת הכאבים, מפחית את שטפי הדם ואת רמת הנפיחות באזור. טיפול באמצעות בודיטייט, הפועל באמצעות גלי רדיו, מספק יתרון משמעותי לעור של המטופל, מאחר והוא מאפשר את כיווץ העור, דבר שמונע עור עודף ומדולדל בסיום התהליך. הדבר יכול לחסוך למטופל ניתוח נוסף של מתיחת העור, אשר לרוב נעשה לאחר המסת/שאיבת שומן.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום של טכניקות חדשניות להמסת שומן. לקבלת ייעוץ, צרו קשר.

טיקסל – TIXEL

הטיקסל / tixel, מכשיר חדשני לטיפול בהצערת העור, טיפולים אסתטיים, וחידוש העור והצערתו, טיפול בקמטים וקמטוטים. המכשיר משמש אותנו בטיפולים במרפאה ומוכיח שיש תוצאות מצוינות וזמן החלמה קצר.

הטיקסל, המכשיר החדש והמוצלח הוא פרי פיתוח ישראלי. המכשיר עובד בטכנולוגייה תרמו מכנית. החום מועבר ע"י ראש טיטניום בעל מוליכות תרמית גבוהה שעשוי בצורת פירמידות ששטח הכיסוי שלו הוא סנטימטר אחד. הטיפול מיועד לשפר את מרקם העור. 

אנרגיית החום עוברת באופן מידי לשכבות העור כאשר החום נוגע בשכבת העור למשך אלפיות השנייה, נוצר אפקט של פגיעה מבוקרת בעור. המערכת יוצרת מיקרו נקבים בעור (דרמיס) מבלי לפגוע באפידרמיס.

מכשיר הטיקסל פועל על אנרגיית חום טבעי, המגיעה  ל- 400 מעלות ללא קרינה, והוא משמש לחידוש ולהצערת העור, להעלמת קמטים, להבהרת העור ולהחדרת חומרים לעור. בעקבות הטיפול נוצר תהליך התחדשות של העור וגירוי לייצור קולגן.

הטיפול מהיר מאד, בטוח ומתאים לכל סוגי העור . הטיפול לא גורם לדימום ושטפי דם. ההחלמה מהירה ואין צורך להישאר בבית לאחר הטיפול. החל מן הטיפול הראשון, האפידרמיס מתחדש ונראה שיפור במרקם העור. מדובר ב- 3-8 טיפולים בהפרש של כחודש, בתום הסדרה מומלץ טיפול תחזוקתי אחד פעם בחצי שנה עד שנה.

בחלק מהטיפולים ניתן להעזר בבוסטרים אשר השילוב בינם לבין הטיקסל יגביר את היעילות וישפר את התוצאה. בנוסף ניתן לטפל קרוב מאד לעין וגם בעפעף עצמו (מעל גלגל העין), לביצוע מתיחת העור סביב העיניים והידוקו,

טיקסל הוא תוספת מצוינת למגוון הטיפולים והפיתרונות שאני מציע במרפאה שלי,

הצערת העור

טיפול בקמטים ובקמטוטים

טיפול בנזקי שמש

שיפור איכות ומרקם העור

טיפול בפיגמנטציה וכתמי גיל

צלקות ואקנה

סימני מתיחה

מיצוק העור

פילינג עדין

 

הנחיות זהירות אחרי ניתוח אף

כל אחד וכל אחת היו רוצים ליהנות ממראה פנים אסתטי ומחמיא, נתונים אלו תלויים הרבה בגנטיקה שלנו. חשוב להבין כי מי שמעוניין לעדן את מראה הפנים שלו, יכול לבחור לעיתים, באופציה של ניתוח אף.

חשוב מאד כמובן לבחור ברופא מנתח פלסטי מקצועי ומנוסה, שמתמחה בניתוחי אף ועם נסיון רב בניתוחי אף, על מנת להבטיח לעצמכם את התוצאות הטובות ביותר. כמו כן, יש צורך לעקוב בקפידה על ההנחיות אחרי ניתוח אף.

מאחר ויש חשש שמי שלא יקפיד על ההנחיות, עלול לפגוע בתוצאה הסופית ובמראה האף שלו לאחר שלב ההחלמה. יש לזכור כי האף ממוקם במרכז הפנים ולכן הוא משפיע באופן ניכר על המראה הכללי של הפנים.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר מתמחים בניתוחי אף ומספקים לכל פציינט את היחס המקצועי והאישי ביותר.

הנחיות זהירות אחרי ניתוח אף

הנחיות זהירות אחרי ניתוח אף – על מה חשוב להקפיד?

חשוב להבין כי התוצאות של ניתוח האף אינן תלויות רק במיומנות של הרופא המנתח אלא גם בנתונים הראשוניים של האף ובהקפדה של המטופל על הנחיות זהירות אחרי ניתוף אף.

לפני הניתוח יש ליידע את הרופא המנתח אודות כל הבעיות הבריאותיות מהן המטופל סובל. כמו כן יש לבצע את כל הבדיקות הנדרשות לפני הניתוח, במטרה למנוע סיבוכים וסיכונים אפשריים.

בהתאם להמלצת המנתח יש להפסיק לקחת תרופות שונות המשפיעות על קרישת הדם, יש להימנע מצריכת אלכוהול יומיים לפני הניתוח ולהימנע ממריחת תכשירים קוסמטיים המכילים חומצות אלפא- הידרוקסיות שבוע לפני הניתוח. 

לאחר הניתוח האף יהיה נתון בגבס, שיוסר לאחר שבוע ימים. כמו כן, חלק (קטן) מהמטופלים מתעוררים לאחר הניתוח כששני טמפונים מצויים בנחיריים שלהם, במידה ואתם משוחררים הביתה עם הטמפונים, תקבלו הנחיות למדויקות כיצד לנהוג.

לעיתים לאחר הניתוח יש שטפי דם ונפיחות מתחת לעיניים ואלו תופעות מוכרות. שטפי הדם והנפיחות הולכים ונעלמים לאחר מספר ימים. על מנת להקל מעט על התופעה ניתן לעשות קומפרסים קרים באזור (להיזהר לא להרטיב את הגבס).

הנחיות זהירות אחרי ניתוח אף – לגזור ולשמור!

ההמלצה הכללית היא לנוח בימים הראשונים (לא לשכב במיטה כל הזמן), לא לעשות פעילות גופנית מאומצת. כמו כן, מומלץ להגביה את הראש עם שתי כריות, במטרה להקל על תהליך הנשימה ולהפחית את הנפיחות שעלולה להיווצר באזור הפנים.

ביומיים שלאחר הניתוח מומלץ לאכול אוכל רך ולא לאכול או לשתות מאכלים מאד חמים. ניתן להתרחץ כיממה לאחר הניתוח אך יש להזהר שלא להרטיב את הגבס עד לאחר הסרתו שבוע אחרי הניתוח.

כדאי לזכור כי הנפיחות באזור האף מתחילה לרדת לאחר כשבוע וכי לאחר הסרת הגבס ההרגשה הכללית תשתפר בצורה משמעותית.

בשלב הזה ניתן לחזור לפעילות רגילה, אך יש צורך להימנע מכל פעולה שעלולה לגרום לנזק לאף החדש שלכם. למשל, יש להימנע בחודש הראשון מאימון בחדר כושר, על מנת למנוע מצב של פגיעת משקולת או אביזר אחר באף.

כמו כן, יש להיזהר בקרבת ילדים או חיות מחמד, שעלולים להביא מכה לאף. יש להימנע מהרכבת משקפיים למשך תקופה של חודש לפחות.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע להנחיות זהירות אחרי ניתוח אף. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

הרמת חזה ללא שתל

נשים רבות מתעניינות בניתוח של הרמת חזה ללא שתל. כמעט כל אישה מרגישה עם השנים כי החזה שלה נכנע לכוח המשיכה. הדבר תלוי כמובן במגוון רחב של גורמים שונים, המשפיעים על רמת המוצקות של השד, גודלו , טיב העור ומכאן היכולת שלו להמשיך להילחם בכוח המשיכה.

בכל מקרה, נשים שעברו לידות והריונות או השמנות והרזיות סובלות יותר מהתופעה, מאשר נשים שלא עברו הריונות, לידות או עליות וירידות משמעותיות במשקל הגוף. חשוב לזכור כי בכל מקרה לא חייבים להשלים עם המצב, היום כל אחת יכולה לשפר את מראה החזה שלה.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לסייע ולייעץ לך בנוגע להליך של הרמת חזה ללא שתל. ד"ר גלזינגר הוא מנתח פלסטי בכיר, הנהנה משנים של וותק וניסיון בתחום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית.

הרמת חזה ללא שתל

הרמת חזה ללא שתל – מדוע כדאי להכיר את ההליך הזה?

חשוב להבין כי נשים רבות לא אוהבות את השינויים השונים שעובר הגוף שלהן, כתוצאה מלידות, הריונות, הנקות וכדומה. אין ספק כי הגוף לא נשאר אותו הדבר לאחר מספר ילדים, ולכן הרבה נשים מתעניינות באופציה של החזרת החזה למקומו הנכון. שדיים נפולים עלולים להשפיע על הדימוי העצמי של לא מעט נשים, ועלול לפגוע בביטחון העצמי שלהן.

חשוב לדעת כי ניתן היום לפתור את הבעיה בצורה קלה ומהירה יחסית, באמצעות הליך של הרמת חזה ללא שתל. ישנן נשים שמעדיפות לשלב בין הרמת חזה להגדלת חזה אך רבות אחרות מעדיפות לשמור על המראה הטבעי שלהן.

באמצעות הליך של הרמת חזה, כל אחת יכולה ליהנות משדיים זקופים ומלאים יותר. הניתוח נחשב לפשוט ומהיר יחסית והחזרה לשגרה לא אורכת זמן ממושך. ניתן לחזור לפעילות סבירה לאחר כשבוע.

כל מה שחשוב לדעת אודות הרמת חזה ללא שתל 

כדאי לדעת כי במהלך הניתוח יש צורך להרים את הפטמה למקום גבוה יותר, על מנת לתרום למראה המלא של השד. כמו כן, הניתוח נועד לשנות את היחס בין מעטפת העור של השד, שנעשית רפויה עם השנים לבין תוכן השד, אשר גם כן מתרוקן עם העלייה בגיל.

במהלך הניתוח נעשה הידוק של מעטפת העור של השד והורדת עודפי עור. הניתוח מאפשר לעצב מחדש את מעטפת העור הממוקמת מעל רקמת השד, דבר שיוצר מראה שד הדוק ומלא יותר. בצורה כזו, ניתן לוותר על הכנסת שתל סיליקון, דבר שלא כל אישה מעוניינת לבצע.

הניתוח שבו מבצעים הרמת חזה ללא שתל מתבצע בהרדמה כללית במתכונת של אשפוז יום, כך שהאישה תוכל לחזור הביתה להתאוששות מספר שעות לאחר הניתוח. התפרים נמסים מעצמם וההחלמה אורכת כשבוע שבועיים. לאחר הניתוח יש ללבוש חזייה תומכת לכל אורך שעות היום במשך 6 שבועות.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר מתמחים בתחום של הרמת חזה ללא שתל. לקבלת מידע נוסף ולתיאום תור לייעוץ, צרו קשר.

איך להתכונן נכון לשאיבת שומן?

לא מעט גברים ונשים מתמודדים על בסיס יומיומי עם מאגרי השומן שלהם. מדובר על עודפי שומן שאינם נעלמים בקלות, למרות ההקפדה על אורח חיים בריא ומאוזן, הכולל הקפדה על תזונה ופעילות גופנית מספקת. אנשים רבים סובלים מדימוי גוף נמוך ומביטחון עצמי ירוד כתוצאה מריכוזי שומן באזורים מסוימים, המשפיעים על הנראות הכללית שלהם ועל התחושה הפנימית. חשוב לדעת כי במצבים מסוג זה מומלץ להגיע לקליניקה מקצועית ומנוסה שמתמחה בתחום, על מנת לקבל ייעוץ מקצועי ולהבין מהן האופציות השונות העומדות לפניכם. אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לספק לכם את כל המידע הנחוץ לגבי שאיבת שומן ומגוון רחב של טיפולים אסתטיים נוספים, שיוכלו לסייע לכם להתמודד עם הבעיה. ד"ר גלזינגר הינו מנתח פלסטי בכיר, הנהנה משנים של וותק וניסיון בתחום.

הצרת היקפים בגלי רדיו

מה חשוב לדעת לגבי ניתוח שאיבת שומן?

קודם כל, חשוב להבין כי באמצעות ניתוח שאיבת שומן ניתן להיפטר מהשומן המיותר. הניתוח מאפשר לעצב מחדש את אזורי הגוף השונים, הסובלים מריכוזי שומן עודפים. ניתן לבצע שאיבת שומן באזור הבטן, הישבן, הירכיים וכדומה, על מנת ליהנות מגוף חטוב ואסתטי יותר. זוהי דרך מעולה לשנות את צורת הגוף ולהעלות את הדימוי העצמי ואת שמחת החיים. עם זאת, יש לזכור כי מדובר על ניתוח בהרדמה מלאה, המחייב ביצוע של חתכים קטנים באזור הטיפול. תאי השומן נשאבים מהגוף, באמצעות צינורית מיוחדת המוחדרת לתוך האזור המטופל. כתוצאה מכך, ניתן להצר את מראה אזור הטיפול ולהפחית משמעותית את כמות השומן באזור. ניתן במהלך הניתוח לשאוב ממספר אזורים שונים, על מנת לאפשר למטופל ליהנות מהתוצאה האפקטיבית ביותר. ברוב המקרים המטופלים משוחררים לביתם כבר באותו היום. הניתוח אינו מתאים לצורך ירידה במשקל, אלא עבור אנשים הנאלצים להתמודד עם עודפי שומן באזורים מסוימים בגוף. 

כיצד להתכונן לניתוח שאיבת שומן בצורה היעילה ביותר?

לפני הניתוח יש צורך לבצע מספר בדיקות רפואיות, על מנת לוודא את המצב הבריאותי שלכם. מדובר על בדיקות הכוללות בדיקות דם, צילום חזה וכדומה. הרופא המנתח אמור להתאים את הבדיקות הדרושות לכל מטופל, בהתאם לגיל ולהיקף הניתוח. כמו כן, יש צורך ליידע את הרופא לגבי תרופות או תוספי מזון שאתם נוטלים, על מנת למנוע שיבושים בזמן הניתוח. מעבר לכך, מומלץ לרכוש מראש חגורת לחץ או מחטב בהתאם לאזור הטיפול, על מנת לעודד את ירידת הבצקות שייווצרו לאחר הניתוח. חגורת הלחץ יכולה גם לסייע בכיווץ העור באזור המנותח. כמובן שעל מנת להבטיח לעצמכם את הניתוח האפקטיבי ביותר, יש צורך לבחור ברופא מנתח מומחה בעל נסיון רב וברמה הגבוהה ביותר, שיוכל לספק לכם את כל המידע, הנחיות ברורות לפני ואחרי הניתוח וכמובן תוצאות איכותיות.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר מתמחים בתחום של שאיבת שומן ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה. לפרטים נוספים, צרו קשר.

שאיבת שומן לגברים – כל מה שחשוב לדעת

העולם של ימינו מחייב גברים, כמעט כמו נשים – להיראות מעולה תמיד. שאיבת שומן לגברים היא לעיתים הדרך המתאימה ביותר לעמוד ביעד ולצמצם היקפים באזורים נבחרים בגוף. אבל האם זה מתאים לכל אחד?  האם יש עוד שיטות מתאימות ומה זה בדיוק אומר?

שאיבת שומן לגברים – למי זה מתאים?

גברים רבים משקיעים כיום בהופעה החיצונית שלהם הרבה יותר מבעבר.  בין היתר, לצורך הקפדה על הופעה חיצונית ייצוגית, מושכת ומרשימה, גברים רבים מקפידים על תזונה נכונה, פעילות גופנית וטיפוח העור, אך כל זה לא תמיד מספיק, כדי להיפטר ממצבורי שומן שונים בגוף. גברים רבים סובלים ממה שנקרא שומן בטני, או "כרס בירה", מה שבא לידי ביטוי בהתנפחות לא נעימה של הבטן והמותניים. מעבר לפגיעה אסתטית, הפגיעה בביטחון העצמי ובכוח המשיכה של הגבר, שומן בטני נחשב גם למצבור שומן מסוכן לבריאות. תופעה זו בדרך כלל מתאפיינת בהצטברות שומן מתחת לשריר. כאשר השומן נמצא מתחת לשריר לא ניתן לשאוב אותו בשום דרך וניתן להפטר ממנו רק בעזרת דיאטה וכושר גופני.

שיטות שאיבת שומן לגברים

שאיבת שומן לגברים מתבצעת לרוב באזורים השכיחים ביותר בגוף הגבר, בהם מצטבר שומן. אזורים שונים מטופלים בשיטות שונות:

 1. אזור הבטן וחגורת המותניים – ניתן לטיפול ע"י שאיבת שומן מקומית
 2. אזור החזה – ניתן לתת מענה לחזה גברי גדול על ידי ניתוח גניקומסטיה
 3. צוואר וסנטר – ניתן לטיפול באמצעות המסת/שאיבת שומן מקומית

כיצד מתבצעת שאיבת שומן לגבר?

שאיבת שומן לגבר באזור נקודתי קטן יכולה להתבצע תחת הרדמה מקומית עם טשטוש, אך לצורך שאיבת שומן באזורים נרחבים יותר, יש לבצע הרדמה כללית. גם אורך הניתוח תלוי בכמות השומן שיש להסיר. הטכניקה של שאיבת שומן נחשבת בטוחה ויעילה. תפקידה להסיר מצבורי שומן עיקשים בגוף, שלא נעלמים, למרות הקפדה על תזונה נכונה ופעילות גופנית. בנוסף, גברים רבים מבקשים לבצע שאיבת שומן, כדי לעצב מחדש את גופם ולהפטר ממצבורי השומן המפריעים למראה ואינם נעלמים מעצמם. לבסוף, שאיבת שומן יכולה להיות שלב חיוני במסגרת הליכים כירורגיים אחרים, כמו מתיחת בטן, ניתוח גניקומסטיה (הקטנת חזה גברי), הצרת זרועות, ירכיים ועוד.

הקפאת שומן לגברים

הקפאת שומן או המסת שומן בקור לגברים, עשויה להיות פתרון מתאים במקרים מסוימים, כאשר השומן מרוכז באזור ספציפי ואינו בכמויות גדולות מאד. טכניקות הקפאת שומן מבוססות על שימוש בטמפרטורות קיצוניות הגורמות להרס תאי השומן באופן ממוקד. לאחר מכן, הגוף מפנה את תאי השומן הללו בתהליכים טבעיים דרך מערכות הלימפה והשתן.

לסיכום, שאיבת שומן לגברים והקפאת שומן הן שיטות מקובלות ויעילות לעיצוב הגוף הגברי. השיטות האלו מאפשרות לגברים רבים להפחית באופן יעיל ובטוח, את מצבורי השומן העיקשים באזורים שונים בגוף וכך להגיע למראה היעד הרצוי שלהם.

למידע נוסף ובדיקת התאמה אישית לפני שאיבת שומן גברית – צרו איתנו קשר!

 

 

האם ישנם מצבים בהם לא מומלץ לבצע הקפאת שומן?

אין ספק כי כל התחום של המסת/הקפאת שומן הפך לפופולארי במיוחד בשנים האחרונות, מאחר ולא מעט אנשים בוחרים לעבור את הטיפול, במטרה ליהנות מגוף חטוב ואסתטי יותר. יש לזכור כי הגוף שלנו נוטה לצבור עודפי שומן באזור הבטן, הישבן, הירכיים, הגב וכדומה, דבר שעלול לפגוע במראה הכללי ובתחושת הדימוי העצמי. כדאי לדעת כי אורח חיים בריא וספורטיבי לא תמיד יכול לסייע במצבים מסוג זה, מאחר ואנשים רבים מקפידים על תזונה מאוזנת ופעילות גופנית קבועה, אך מצבורי השומן העקשניים פשוט לא זזים. לכן במקרים מסוג זה, מומלץ לשקול את האופציה לעבור טיפול הקפאת שומן, על מנת להיפטר מעודפי השומן הלא רצויים אחת ולתמיד. אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח להציע לכם מבחר רחב של טיפולים אסתטיים, כולל טיפולי הקפאת/המסת שומן. ד"ר גלזינגר הינו מנתח פלסטי בכיר, הנהנה משנים של וותק וניסיון בתחום.

כל מה שחשוב לדעת לגבי הקפאת שומן

קודם כל, חשוב להבין כי הליך הקפאת שומן מתבצע על ידי מכשיר ייעודי באמצעות שני טיפולים בלבד, ברוב הפעמים. ההפרש בין הטיפולים עומד על חודש וחצי והמטופל יכול לראות את התוצאה לאחר כחודש וחצי מהטיפול השני. מדובר על טיפול לא כואב ולא פולשני, המאפשר להצר היקפים וליהנות מגוף חטוב ואסתטי יותר. במהלך הטיפול נעשה שימוש בקור קיצוני על מנת להרוס את תאי השומן באזור הטיפול ולאפשר לגוף לסלק אותם בצורה טבעית, באמצעות מערכת הדם ומערכת הלימפה. ברוב הפעמים ניתן לחזות בהקטנה של רקמת השומן באזור הטיפול. מדובר על אחד הטיפולים הלא פולשניים היעילים ביותר בתחום, מאחר והוא מספק תוצאה מהירה ללא כאב וללא תופעות לוואי מיוחדות. הטיפול מתאים הן לנשים והן לגברים והוא אינו משפיע כלל על רמת השומנים בדם. מעבר לכך, הטיפול אינו מוגבל לגיל מסוים ויכול להתאים לכל מי שמעוניין להפחית את מצבורי השומן הבעייתיים, הנוטים להצטבר במקומות מסוימים בגוף. 

האם ישנם מצבים בהם לא מומלץ לבצע הקפאת שומן?

הקפאת שומן – האם ישנם מצבים בהם הטיפול אינו מומלץ?

באופן כללי הטיפול מומלץ עבור כל מי שמעוניין להיפטר ממצבורי שומן ממוקדים ועקשניים, שאינם מסכימים לרדת בשום צורה אחרת. אך חשוב להבין כי הטיפול אינו מתאים לאנשים הסובלים מהשמנת יתר, מאחר והוא מספק תוצאות רק לאזורים ממוקדים. ההמלצה הכללית היא לשלב את הטיפול עם תזונה מאוזנת ובריאה לצד פעילות גופנית מספקת. בצורה כזו, ניתן להפחית את אחוזי השומן בגוף ולטפל באזורים בעייתיים, בהם השומן נוטה להצטבר, באמצעות הקפאת שומן.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לספק לכם טיפולי הקפאת שומן ברמה הגבוהה ביותר. אנו מקפידים על שימוש במכשור ובציוד החדשני ביותר, על מנת להבטיח לכם תוצאה איכותית תוך זמן קצר ככל הניתן. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר.

ניתוח הרמת חזה – 10 דברים שאתן חייבות לבדוק לפני הניתוח

ניתוח הרמת חזה מיועד לכל אישה שהחזה שלה צנוח והיא מרגישה צורך לתקן את מראה החזה שלה, בגלל התבגרות, ירידה משמעותית במשקל, או אחרי מספר לידות, שגרמו להתרוקנות ונפילה של השדיים. מנתח פלסטי מקצועי, מבצע הערכה של הנפח החסר, כדי לבחור את הדרך המתאימה לתיקון המראה ולבצע ניתוח, שמטרתו להחזיר לחזה את המראה הצעיר והמלא שלו. אך מדובר על הליך רפואי מורכב, שכדאי לדעת עליו כמה שיותר פרטים מראש.

1. תזמון נכון לניתוח הרמת חזה

הרמת חזה נדרשת בעיקר לאחר מספר לידות, כאשר החזה מתרוקן ומתרופף בגלל הנקה. לכן, אם אתם עדיין מתכננים להרחיב את המשפחה, כדאי לדחות את הניתוח לאחר שתחליטו לסיים עם התהליך.

2. אחרי הירידה במשקל

נשים בעלות משקל עודף עשויות להיות בסיכון לביצוע ניתוחים מסוג זה, אבל אם מתוכננת דיאטה להפחתת המשקל, מומלץ לדחות את הניתוח לאחריה, כדי לקבל תוצאה אפקטיבית לטווח ארוך.

3. בעיות רפואיות

בעיות רפואיות שונות יכולות למנוע את האפשרות לביצוע ניתוח הרמת חזה.

4. נטיה גנטית לסרטן השד

נשים שיש להן נטיה גנטית לסרטן השד, כלומר יש נשים אחרות במשפחה שחלו בסרטן השד, נמצאות בקבוצת סיכון וצריכות לעבור בירור רפואי מתאים לפני הניתוח.

5. בחירת הרופא

כמו ניתוחים אחרים, גם בניתוח להרמת חזה עלולים להתרחש סיבוכים. לכן, חשוב שיעמוד לצידך רופא מנתח בעל שם, מנוסה ואמין, שיכול לבצע את הניתוח ברמה מקצועית גבוהה וגם להתמודד עם סיבוכים – אם אלה יתרחשו במהלך הניתוח.

6. הרמת חזה – עם או בלי שתל

קיימות שתי אפשרויות עיקריות בנוגע לניתוח הרמת חזה – הרמת חזה ללא שתל, על ידי חיתוך והסרה של העור העודף באזור החזה. או הרמת חזה בשילוב הגדלת חזה, באמצעות שתלים מתאימים. חשוב לבדוק איזה מהם מתאים לך.

7. בחירת סוג השתל

אם תחליטי לבצע הרמת חזה עם שתל, חשוב לבחור את סוג השתל. רצוי לבחור יצרן שתלים שיש עליו המלצות, שנותן אחריות מקיפה ככל הניתן לטווח ארוך ויש לו אחוזי הצלחה גבוהים לטווח ארוך.

8. תופעות לוואי

אחרי ניתוח הרמת חזה, צפויות להופיע תופעות לוואי שונות. הרופא יתן לך את כל המידע אך עדיין חשוב להיערך אליהן בהתאם ולא להיות מופתעת כשהן יגיעו. 

9. התנהגות נכונה לאחר ניתוח הרמת חזה

קיימות המלצות שונות לגבי התנהגות נכונה בימים הראשונים לאחר הרמת חזה, כדי להתמודד באופן מיטבי עם תופעות לוואי ולשמר לטווח ארוך את התוצאות. הכירי היטב את ההמלצות והקפידי ליישם אותן.

10. שמירה על אורח חיים נכון לאחר הניתוח

שמירה על אורח חיים נכון לאחר הניתוח תאפשר לך לשמר את התוצאות לטווח ארוך במיוחד. היא כוללת בין היתר פעילות גופנית מתונה, שמירה על תזונה נכונה ומשקל תקין, לבישת חזייה טובה ועוד.

לסיכום, כדי לעבור הרמת חזה בהצלחה ולשמר את התוצאות לטווח ארוך. יש לא מעט דברים שכדאי לדעת מראש. למידע נוסף, ייעוץ והכוונה – צרי איתנו קשר!

 

איך להשיג מראה שרירי במינימום זמן?

מי לא הייתה רוצה ליהנות ממראה שרירי וחטוב יותר, ללא שום מאמץ מיוחד? כל אחת ואחד חולמים על גוף שרירי, מושלם ואידיאלי, הכולל לרוב קוביות בטן מושלמות, ירכיים מוצקות ונטולות צלוליט וכמובן זרועות הדוקות ושריריות. כמובן שעל מנת ליהנות מהמראה האידילי הזה, יש צורך להשקיע שעות ארוכות בחדר הכושר, באימוני קרוספיט, בתרגולי יוגה ופילאטיס וכדומה. מעבר לכך, יש צורך להקפיד על תזונה מיוחדת וקפדנית, מאחר ולא ניתן ליהנות ממראה שרירי וחטוב, כאשר אחוזי השומן גבוהים מידי. יש לזכור כי הדרך היחידה להבטיח לעצמכן קוביות בבטן, היא באמצעות הפחתת אחוזי השומן למינימום ההכרחי, על מנת ששרירי הבטן יתחילו לבצבץ.

מאחר ורוב האנשים מתקשים להקפיד על אורח חיים מסוג זה, כדאי להכיר את החלופה הפשוטה והמהירה ביותר היכולה בחלק מהמקרים לתת פתרון. אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לסייע לכם לבחור מתוך מגוון הטיפולים האסתטיים, שיסייעו לכן להשיג מראה שרירי במינימום זמן. ד"ר גלזינגר הינו מנתח פלסטי בכיר וידוע, הנהנה משנים של וותק וניסיון בתחום.

כיצד להשיג מראה שרירי וחטוב ללא מאמץ מיוחד?

היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של טיפולים אסתטיים, שיוכלו לסייע לכל אחת לשדרג את המראה החיצוני שלה. היום כבר לא חייבים לחיות על חסה וכרוב, על מנת ליהנות מבטן שטוחה ועור הדוק. באמצעות טיפול בהקפאת שומן למשל, ניתן להיפטר מעודפי השומן המיותרים, ללא שום צורך בניתוח או באשפוז. מדובר על טיפול יעיל במיוחד, המאפשר לכל אחת להיפטר מעודפי השומן שהצטברו בבטן, בירכיים, במותניים וכדומה.

הטיפול אינו כואב ולרוב מספיקים רק שני טיפולים, על מנת לחזות בתוצאה הסופית. כמו כן, כדאי להכיר את טיפולי גלי הרדיו, בודיטייט, המאפשרים גם כן להיפטר מעודפי השומן ולהגביר את ייצור הקולגן, האחראי על מראה עור הדוק ומתוח יותר. טיפולים אלו יכולים לסייע לכל מי שסובלת מעודפי שומן עקשנים במיוחד, שאינם יורדים למרות ההקפדה על אורח חיים בריא ומאוזן.

איך להשיג מראה שרירי במינימום זמן?

מראה שרירי במינימום זמן – מהם הסודות ששווה להכיר

חשוב להבין כי למרות קיצורי הדרך שהטיפולים האסתטיים החדשים יכולים להעניק לכל אחת, עדיין יש צורך להקפיד על תזונה מאוזנת ועל פעילות גופנית מספקת. יש לזכור כי למרות היעילות הרבה של הטיפולים השונים, הגוף אמנם אינו יכול לייצר תאי שומן חדשים, אך תאי השומן יכולים לגדול ללא שמירה על אורח חיים מאוזן ומשקל יציב. לכן החוכמה היא למצוא את האיזון בין טיפולים אסתטיים שיכולים לשפר ולשדרג את המראה החיצוני שלך לבין הצורך להשקיע בפעילות גופנית קבועה ובתזונה מאוזנת ובריאה.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לספק לכן מגוון רחב של טיפולים אסתטיים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום מזה שנים ומקפידים על הציוד ושיטות העבודה החדשות והמשוכללות ביותר. לקביעת תור לייעוץ מקצועי ולקבלת מידע נוסף אודות מראה שרירי במינימום זמן, צרו קשר עוד היום!

הרמת חזה לפני הריון

לא מעט נשים אשר להן חזה נפול מתעניינות בניתוח הרמת חזה עוד לפני הריון, מאחר ונשים רבות חוות תחושות של חוסר ביטחון או דימוי גוף שלילי, כתוצאה מהחזה הנפול שלהן. יש לזכור כי אצל כל אחת החזה יכול להיות נפול כתוצאה משינוי דרסטי במשקל הגוף, מבנה גנטי, שינויים הורמונליים ועוד.

אך ניתן לאפשר לכל אישה להנות ממראה החזה שלה, להתלבש כפי שהיא רוצה, ללכת לים או לבריכה, מבלי לדאוג לכך. אין שום סיבה לסבול מדימוי גוף שלילי או מביטחון עצמי ירוד, בגלל חזה נפול. היום ניתן לבצע הרמת חזה גם לפני הריון. ד"ר רונן גלזינגר מתמחה בתחום של הרמת חזה בכל גיל ומאחוריו שנים של וותק וניסיון בתחום. ד"ר רונן גלזינגר מנתח פלסטי בכיר, שביצע אלפי ניתוחים מוצלחים ונהנה מביקורות חיוביות מלקוחות רבים.

הרמת חזה לפני הריון

הרמת חזה לפני הריון – כל הנקודות שחשוב להכיר מראש

לא מעט נשים חוששות לבצע הרמת חזה לפני הריון, מאחר וידוע כי הריונות והנקות עלולים לגרום לנפילת השדיים. לכן לא מעט נשים מעדיפות לחכות עם ניתוח הרמת חזה לאחר סיום ההריונות. החלטה כזו יכולה להיות מלווה בדימוי גוף נמוך וחוסר שביעות רצון מהגוף במשך שנים ארוכות. אם את מתענינת בניתוח להרמת חזה לפני ההיריון, מומלץ לך לגשת לכירורג פלסטי מומחה מקצועי ומנוסה, על מנת לקבל ייעוץ בנושא.

חשוב להבין כי מדובר על אחד הניתוחים השכיחים ביותר, מאחר ואצל רוב הנשים תופיע צניחת חזה בשלב כזה או אחר של חייהן. כדאי לציין כי הדבר נכון גם לגבי שילוב של הרמת חזה והגדלת חזה, מאחר והשתלים אינם משנים את צורתם לאחר ההיריון ולכן אין שום מניעה לבצע הגדלת חזה לפני ההיריון. 

הרמת חזה לפני הריון – יתרונות מול חסרונות

אין ספק כי היתרון המרכזי של הרמת חזה לפני הריון הוא היכולת לשפר את הדימוי העצמי של כל אישה, הסובלת מחזה נפול. אין שום סיבה לסבול מדימוי גוף שלילי ולחשוש להסתובב בבגד ים בים או בבריכה, מאחר ובאמצעות הרמת חזה ניתן לפתור את הבעיה בקלות.

אין שום סיבה לדחות את הניתוח לשלב מאוחר יותר בחיים, מאחר ואין סיבה שאישה צעירה תסבול מדימוי גוף נמוך בשנים הכי יפות שלה. כדאי לציין כי ניתוח הרמת חזה נחשב לניתוח בטוח ושכיח למדי, המאפשר להרים ולעצב מחדש את החזה הנפול. במהלך הניתוח מוסרים עודפי עור ובמידת הצורך ניתן להחדיר שתלים, המותאמים למבנה הגוף של הפציינטית.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר מתמחים בתחום של ניתוחי הרמת חזה. אנו מציעים לכל מי שמתעניינת בתחום להגיע לפגישת ייעוץ, על מנת לקבל את כל המידע הרלוונטי ולבצע תיאום ציפיות מול הרופא.

ישנן נשים הבוחרות לעבור את ההליך רק לאחר סיום שלב ההריונות, בעוד אחרות אינן מעוניינות לחכות לגיל מבוגר יותר. לתיאום תור לייעוץ ולקבלת פרטים נוספים, צרי קשר.

הקטנת חזה לגברים – להתמודד עם המציאות

גניקומסטיה היא תופעה ידועה ונפוצה למדי, של גדילה של רקמת השד אצל גברים, ונערים היוצרת מראה של שדיים נשיים. זוהי תוספת נפח לחזה הגברי, של רקמת שד או רקמות שומן, או שני סוגי הרקמות, אשר אין לה הסבר גורף. התופעה יכולה לגרום לבעיות דימוי עצמי קשות, לצד בעיות חברתיות ולכן ההמלצה היא לטפל בהקדם.

באיזה גיל עושים הקטנת חזה לגבר?

ניתן לבצע ניתוח הקטנת חזה לגבר החל מגיל 18, לאחר בדיקה אנדוקרינולוגית ובדיקת התאמה לניתוח, בחלק לא קטן מהמקרים מראה החזה משתפר עם הגיל והאיזון ההורמונלי. יחד עם זאת, חשוב להבין כי התופעה עצמה יכולה להופיע בגיל הנעורים בגלל שינויים הורמונליים דרמטיים המתרחשים בגוף וכן בגילאים בוגרים, בגלל שימוש בתרופות מסוימות, השמנת יתר, או תופעות הורמונליות שונות וכמובן גנטיקה.

איך מתבצע טיפול הקטנת שד לגבר?

קיימים שני סוגי טיפולים עיקריים לצורך הקטנת חזה לגבר:

הראשון הוא שאיבת שומן. זהו טיפול מתאים לגברים אשר נפח החזה המוגדל שלהם נובע מהצטברות רקמות שומן. לעומת זאת, יש גברים שנפח החזה שלהם מורכב מרקמת שד או רקמת שד בשילוב רקמות שומן. במקרים כאלה יש לבצע ניתוח לסילוק רקמת השד שלא ניתן לשאוב. הרופא מבצע חתך בעור כדי להסיר את הרקמה המיותרת. לאחר בדיקה הורמונלית ואבחון מדויק  מתקבלת ההחלטה איזה טיפול לבצע. ניתוח כריתה של רקמת השד או שאיבת שומן.

הקטנת חזה לגבר

במקרים מסוימים, תידרש שאיבת שומן בשילוב ניתוח, להסרה של שני סוגי הרקמות. בכל מקרה, הרופא הוא שקובע, לאחר בדיקות מתאימות, איזה סוג של טיפול הכי מתאים למקרה. לגבי העור העודף שנותר לאחר ניתוח הקטנת חזה גברי, העור בדרך כלל מתכווץ מעצמו לאחר הוצאת הרקמה העודפת, אך אם מדובר על עודף עור גדול, יש לבצע ניתוח מורכב יותר, במהלכו יסירו את העור העודף וימקמו מחדש את הפטמה.

תנאים לביצוע הקטנת חזה לגברים

כדי להיות מועמד מתאים לשאיבת שומן או ניתוח הקטנת חזה לגבר, יש לעמוד בכמה תנאים:

 • בריאות תקינה
 • חוסר שינוי במצב לאורך שנה לפחות
 • חזה מוצק ועור אלסטי שיכול להשתקם במהירות לאחר ההליך
 • אי צריכה של חומרים כמו אלכוהול וסמים
 • אי צריכה של סטרואידים אנבוליים
 • משקל גוף תקין
 • הפסקת עישון לפחות שבועיים לפני הטיפול

לסיכום, הקטנת חזה גברי היא פעולה כירורגית מקובלת ומוכרת, שמטרתה לתת מענה לבעיה מורכבת – בעיה הפוגעת בעיקר בתדמית ובהרגשה. אך החדשות הטובות הן, שקיימים טיפולים יעילים, מהירים וכמעט ללא תופעות לוואי. יחד עם זאת, קיימים גם תנאים מוגדרים לביצוע הטיפול, המיועדים לשמור על הבריאות והבטיחות של המטופלים. 

לבדיקת התאמה, ייעוץ והכוונה לטיפולי הקטנת חזה לגברים – צרו איתנו קשר!

ניתוח אף לגברים

היום ניתן לראות יותר ויותר גברים, הבוחרים לעבור ניתוח אף. אם בעבר היה מדובר על הליך ניתוחי המאפיין בעיקר נשים, הרי שבשנים האחרונות ניתן לראות שינוי מגמה בתחום. גברים רבים בוחרים להשקיע במראה החיצוני שלהם, דבר שגורם להם לבחון ברצינות את האופציה של ניתוח אף. יש לזכור כי יש גברים אשר ניחנו באף גדול יחסית, הסובל לא פעם ממראה נשרי או מגבנון, (המראה המזרח תיכוני) הפוגע במראה האסתטי של הפנים. כתוצאה מכך, לא מעט גברים חווים קשיים בביטחון העצמי או בדימוי העצמי, וכדאי לדעת כי ניתן לטפל בבעיה בצורה פשוטה ומהירה יחסית.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לספק לכם את כל המידע הנחוץ לגבי ניתוח אף לגברים. ד"ר רונן גלזינגר נחשב לאחד המנתחים הפלסטיים הבכירים ביותר בארץ, המתמחה בתחום ניתוחי אף. מדובר על רופא בעל וותק של שנים בתחום וניסיון באלפי ניתוחים מוצלחים. 

ניתוח אף לגברים

החשיבות של ניתוח אף לגברים

קודם כל, חשוב להבין כי היום ניתן לחזות ביותר ויותר גברים, שבחרו לעבור ניתוח אף על מנת לעדן את מראה הפנים שלהם. חשוב לזכור כי בשל אידיאל היופי המערבי, אף גדול או נשרי נחשב לפחות יפה יחסית ופוגע במראה החיצוני. כמובן שמדובר בסך הכול על אידיאל יופי הנולד כתוצאה מריבוי של סרטים, סדרות ופרסומות, אך בפועל לא מעט גברים לא אוהבים את מראה האף הגדול והבולט שלהם. יש לזכור כי באמצעות פניה לכירורג פלסטי מקצועי ומנוסה, ניתן לשדרג באופן משמעותי את מראה האף וליהנות מפנים עדינות ואסתטיות יותר. האף משפיע באופן ניכר על הנראות החיצונית, מאחר והוא ממוקם במרכז הפנים ולכן מושך אליו את מרבית תשומת הלב. כירורג פלסטי מנוסה ומקצועי, יוכל לעצב לכם את האף המתאים ביותר למבנה הפנים שלכם, תוך כדי התחשבות ברצונות ובבקשות שלכם.

ניתוח אף לגברים – דגשים חשובים שכדאי להכיר

אחד הדגשים החשובים ביותר, הוא הצורך לבחור למשימה בכירורג פלסטי מנוסה ומקצועי, המתמחה בתחום של ניתוחי אף. יש לזכור כי אומנם כל כירורג פלסטי מסוגל לבצע את המשימה, אך רק איש מקצוע המתמחה בתחום ונהנה משנים של וותק וניסיון, יוכל לספק לכם את הניתוח המקצועי והאיכותי ביותר. חשוב להבין כי ניסיון של שנים בתחום, מספק לרופא המנתח הבנה בהתאמת עיצוב האף לפנים של הפציינט. כמו כן, יש לזכור כי לא ניתן לספק חלופה לשנים של ניסיון, אשר מבטיחות ביצוע מדויק ואיכותי יותר. כמובן שמעבר לוותק, לניסיון ולהתמחות של הרופא, מומלץ לבדוק גם המלצות של לקוחות קודמים ולהציץ בתמונות ה"לפני ואחרי" של פציינטים קודמים. זוהי הדרך האידיאלית ביותר לבדוק את היכולות הטכניות של הרופא ולהבטיח לעצמכם את התוצאה המושלמת ביותר.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר מתמחים בתחום של ניתוח אף לגברים ונהנים משנים בתחום. לתיאום תור לייעוץ, צרו קשר.

אולי יעניין אתכם גם לקרוא על – 

שאיבת שומן בזרועות – מתי כדאי לעשות את זה?

לא מעט נשים סובלות מעודף שומן ועור רפוי בזרועות שלהן, דבר שמוביל לתופעה הידועה והמייאשת של "מלח – פלפל". מדובר על מצב שבו העור בזרועות נראה רפוי ופחות אסתטי, דבר שכמובן עלול לפגוע קשות בביטחון העצמי. נשים רבות חוששות ללבוש גופיות או בגדים החושפים את הזרועות שלהן, מאחר והדבר גורם להן לתחושת חוסר נוחות. יש לזכור כי בעידן הנוכחי המראה החיצוני מהווה חלק חשוב ובלתי נפרד מהמהות שלנו, לכן אין זה מפתיע כי נשים רבות מתעניינות בתחום של שאיבת שומן בזרועות, על מנת לשפר את הנראות של הזרועות שלהן וליהנות מאיכות חיים גבוהה ומשיפור הביטחון העצמי שלהן. אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר מתמחים בתחום של שאיבת שומן בזרועות ונשמח לספק לכם את כל המידע בתחום. ד"ר גלזינגר הינו מנתח פלסטי בכיר, המתמחה בכירורגיה פלסטית ובעל ניסיון של שנים בתחום.

שאיבת שומן בזרועות – דגשים חשובים שכדאי להכיר

הזרועות ידועות בתור אחד המקומות הבעייתיים ביותר לצורך צמצום אחוזי השומן והידוק העור, מאחר והן נחשבות לעמידות במיוחד לדיאטות ולאימוני כושר. נשים רבות סובלות מעור עודף ומעודפי שומן באזור הזרועות שלהן, דבר שעלול לפגוע קשות בביטחון העצמי. אך באמצעות טיפול בשאיבת שומן בבודיטייט בזרועות ניתן ליהנות מזרועות חטובות ואסתטיות יותר, ללא שום מאמץ מיוחד. מדובר על הליך נפוץ ופופולארי, המאפשר להדק את העור העודף. ניתן לבצע את הניתוח במספר שיטות שונות, לכן חשוב להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח, על מנת להחליט על השיטה המתאימה ביותר עבורכם. שאיבת שומן בעזרת בודיטייט מתבצעת בהרדמה מלאה, זמן ההתאוששות נחשב לקצר יחסית והתוצאות נראות כבר לאחר כשבועיים מיום הניתוח. עם זאת, הצלחת הניתוח תלויה בגיל, במין ובמשקל של המטופל. 

ניתוח שאיבת שומן בזרועות – למי זה יכול להתאים?

מצבו הבריאותי של המטופל מהווה פקטור חשוב להצלחת הניתוח, מאחר ואנשים הסובלים מבעיות רפואיות שונות, עלולים לא להתאים לניתוח מסוג זה. כמו כן, חשוב לציין כי הניתוח מתאים במיוחד למי שאין לו עודפי עור מאד משמעותיים. מומלץ לאחר הניתוח להתחיל להתנהל באורח חיים בריא יותר, הכולל פעילות גופנית קבועה. לא מדובר על פתרון קסם, לכן מי שסובל מעודף משקל, יוכל ליהנות מהתוצאות האופטימליות ביותר רק בשילוב עם ספורט ותזונה נכונה. מעבר לכך, כדאי לציין כי אומנם הניתוח מקושר יותר לנשים, אך הוא מתאים בהחלט גם לגברים.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי ניתוח שאיבת שומן בזרועות. ד"ר גלזינגר מקפיד על פגישות ייעוץ עם כל מטופל, במטרה לתאם ציפיות, לבחון את המניעים לניתוח ולספק מידע מקיף ומקצועי לגבי שיטת העבודה הנבחרת עבורו.

 לתיאום פגישת ייעוץ, צרו קשר. 

מה חשוב לדעת על הליך ההחלמה מניתוח אף

ניתוח אף הוא ניתוח פלסטי נפוץ, אשר רבים בוחרים לבצע אותו, כדי לעצב מחדש את האיבר הבולט ביותר בתווי הפנים. לעיתים מבצעים ניתוח אף מסיבות בריאותיות, כמו תיקון מחיצה או טיפול בקונכיות הגורמות להפרעה בדרכי הנשימה. יחד עם זאת, חשוב להכיר את תהליך ההחלמה לאחר ניתוח אף, כדי לוודא החלמה מלאה ותקינה ולדעת למה לצפות.

יום ראשון של תהליך החלמה מניתוח אף

ניתוח אף הוא לרוב ניתוח קצר של כשעה, ואינו מצריך אשפוז . המנותח משתחרר ביום הניתוח הביתה. לאחר הניתוח, מתקינים סד גבס על האף, כדי לשמור על האף ולסייע להחלמה הראשונית. שלב זה מלווה באי נוחות בעקבות נפיחות המופיעה לאחר הניתוח, לצד כאבים נסבלים, הניתנים לטיפול בקלות בעזרת משככי כאבים. כמו כן יכולים להופיע שטפי דם באזור העיניים, שנראים כמו כתמים כחולים.

כמה ימים אחרי ניתוח אף

לאחר מספר ימים, כאשר הפרשת בנוזלים נפסקת עדיין עלול להיות קושי בנשימה דרך האף מצב זה אופייני לתהליכי החלמה תקינים. כל התסמינים האלה חולפים לאחר מספר ימים, או לכל היותר לאחר מספר שבועות. לאחר שבוע, כבר ניתן להסיר את הגבס ובדרך כלל, בזמן הזה גם הסימנים הכחולים מתחילים להיעלם. עם זאת, חשוב לדעת שתהליך הסרת הגבס מלווה אף הוא לעיתים בהתנפחות חלקית של האף.

הנחיות לתקופה שאחרי ניתוח אף:

 • יש להימנע מהרכבת משקפיים על גשר האף, הרגיש עדיין לאחר הניתוח, במשך חודש. 
 • יש להימנע גם מקינוח אף, שעלול להכאיב ולפגוע באף הרגיש, במשך שבועיים. 
 • יש להימנע מחשיפה ארוכה לשמש במשך 6 חודשים לאחר הניתוח.
 • ניתן להקל על הנפיחות על ידי קומפרסים קרים באזור העיניים בעדינות.
 • לצורך הקלה על כאבים, מספיק להשתמש במשככי כאבים רגילים.
 • אם קיים דימום ממושך שמתגבר, או לא נפסק בתוך 48-72 שעות, יש ליצור קשר עם המנתח.

למרות האמור מעלה, ניתן לחזור לפעילות רגילה כ 10 ימים לאחר ניתוח אף. ניתן אף לחזור לפעילות מאומצת, כ – 3 שבועות אחרי הניתוח אך יש להשמר ולא לקבל מכות באף. הנפיחות המשמעותית, נעלמת תוך מספר ימים, אך המראה הסופי של האף, מתקבע רק לאחר כשנה.

סיבוכים נדירים לאחר ניתוח אף

במרבית המקרים, ניתוחי אף מלווים בתהליך תקין של החלמה מניתוח אף, כמתואר מעלה. עם זאת, במקרים נדירים, או במקרים של שינוי קיצוני מדי במבנה האף, ייתכנו סיבוכים מסוימים, בהם ניתן לטפל, כמו:

 • חוסר תחושה באף
 • אובדן זמני של חוש הריח (החוש חוזר לאחר תקופה קצרה)
 • הפרעות נשימה
 • דימום ממושך
 • זיהום – נדיר מאוד!!

לסיכום, במרבית המקרים, החלמה לאחר ניתוח אף היא תהליך תקין ופשוט, עם תופעות ידועות מראש, ניתנות לטיפול מהיר וקל. במקרים נדירים, ייתכנו סיבוכים המחייבים פנייה לרופא המנתח לצורך מעקב וטיפול. לכן חשוב לפנות למנתח אף אמין, מנוסה וותיק, שיכול לתת לכם את כל המענה הדרוש, ברמה גבוהה – לפני, במהלך וגם אחרי ניתוח אף.

הזרקת בוטוקס במצח

הזרקת בוטוקס בשליש העליון של הפנים – מצח, בין הגבות, וצידי העיניים הוא טיפול נפוץ בעולם הטיפולים האסתטיים. זהו הליך פשוט ומהיר, המיועד להעניק לעור המצח מראה נטול קמטים.

הסיבה לביצוע הטיפול דווקא במצח, היא שהבוטולינום טוקסין (החומר הפעיל בבוטוקס) מחליש את פעולת השריר וגורם להפחתת מראה קמטי הבעה מרובים באזור המצח, שנוצרים בגלל פעולת שרירי ההבעה  המרימים ומכווצים את הגבות והמצח. אם כן, מה חשוב לדעת על הזרקת בוטוקס במצח, רגע לפני שאתם קובעים תור לטיפול?

הזרקת בוטוקס במצח

מתי כדאי לעשות הזרקת בוטוקס במצח?

שרירי הפנים והמצח משמשים להבעת פנים באופן אינטנסיבי למדי. ליתר דיוק, כחמש עשרה אלף פעם ביום, שרירים אלה מתכווצים ונמתחים, כדי לאפשר לכם להדגיש, לחדד, להביע ולהראות למה אתם מתכוונים. עם השנים, הנקודות הספציפיות בעור, בהן מתרחשים הכיווצים הללו, כמו בין הגבות למשל, או פסים רוחביים מעל הגבות, מתקבעים בשל השימוש האינטנסיבי בהם וכן בשל הזדקנות העור. נוסף על כך, מיקומו של המצח, החלק העליון של הפנים, הופך אותו חשוף יותר לפגעי השמש ולכן זהו אזור רגיש ופגיע יותר לפגעים וקמטים קבועים. מצח חרוש קמטים עשוי לשוות לפנים מראה מעט מבוגר, קמטים בין העיניים עלולים לשוות מראה כועס. נראות זו עלולה לגרום לתחושה לא נוחה של האדם עם הדימוי העצמי שלו. משום כך, מקובל להשתמש בהזרקת בוטוקס למצח, כדי לאפשר לעור לחזור לאט למראה חלק יותר, להחליק את הקמטים ולשוב למראה חלק וצעיר.

איך בוטולינום טוקסין עובד?

בוטוקס הוא סוג של חלבון, המשפיע על הגירוי העצבי באזור אליו הוא מוזרק. בשל יכולתו המיוחדת, בוטוקס משמש באופן נרחב לטיפול גם במיגרנות וגם לאנשים הסובלים מעווית שרירים קבועה בפנים או מהתקשות קבועה של שריר באזור כלשהו בגוף. הזרקה של כמויות זעירות של בוטוקס באופן ממוקד אל השרירים האחראים על הופעת קמטי הבעה במצח, מאפשרת להרפות את השרירים הללו לתקופה של מספר חודשים. כתוצאה, הקמטים במצח נעלמים עם הזמן והמצח נותר חלק וצעיר למראה.

יתרונות חשובים בהזרקת בוטוקס

היתרון הגדול של בוטוקס, אשר בזכותו הזרקת בוטוקס הפכה לטיפול נפוץ ומבוקש ברחבי העולם, הוא האפשרות להשתמש בו במקום לבצע ניתוח פולשני. באמצעות טיפול קצר ועדין יחסית, אפשר לקבל תוצאות מדהימות ולשוב לשגרה בלי עיכובים מיותרים. יתרון נוסף של טיפולי בוטוקס הוא ההשפעה הזמנית שלהם. עד חצי שנה מיום הטיפול, השפעת הבוטוקס נעלמת ואז יש לבצע שוב הזרקת בוטוקס למצח. זהו יתרון, שכן לא מדובר בתהליך בלתי הפיך, אלא הליך שאפשר לתקן, אם התוצאות לא יצאו כמו שציפיתם. יחד עם זאת, כדי להנות מתוצאה איכותית ואופטימלית לטווח ארוך, חשוב מאוד לבחור בקפידה אצל מי אתם מבצעים הזרקת בוטוקס במצח, כדי שתרגישו ביטחון מלא בתהליך הטיפול וגם כדי שתקבלו תוצאה משביעת רצון.

לסיכום, הזרקת בוטוקס במצח היא השיטה המועדפת על מיליוני אנשים ברחבי העולם להחלקת קמטים והשגת מראה פנים צעיר וחלק. היתרונות הייחודיים של בוטוקס הופכים אותו לחומר מבוקש. 

לכם רק נשאר לבחור לבצע את הטיפול רק אצל רופא מומחה מוסמך ומיומן, שישמור על הבריאות שלכם ויספק לכם תוצאות טובות לטווח ארוך!

 

מיצוק העור בגלי רדיו

מיצוק העור בגלי רדיו בימינו, טיפולים פולשניים לשיפור מראה העור כבר אינם חובה. אם עד לפני כמה שנים, נשים וגברים מיהרו לחדר ניתוח כדי להחליק קמטים, היום כבר אפשר למצוא כמה וכמה שיטות, המאפשרות לאנשים רבים לשמור על עור פנים מתוח, חלק ויפה. אחת השיטות המבוקשות ביותר היא מיצוק העור בגלי רדיו. מה זה אומר בדיוק? למי זה מתאים ואיך זה מתבצע?

מה זה מיצוק העור בגלי רדיו?

הטכנולוגיה הרפואית המתקדמת מתפתחת ללא הרף. בזכותה אפשר היום למצוא טיפולי פנים פורצי דרך, בטוחים ויעילים יותר, המאפשרים לנשים וגברים להיראות טוב יותר מתמיד. כיום, עם מגוון שיטות למיצוק העור בגלי רדיו, כבר אין צורך לעבור טיפולים כואבים, ארוכים ומורכבים, המאלצים את המטופלים להתאשפז, לבצע הכנות מקדימות ולעבור תקופת החלמה ארוכה. כיום אפשר לבצע טיפולי פנים לשיפור עור פגוע מצלקות אקנה, פגמי עור, קמטים קטנים ועוד – באמצעות סדרת טיפולים קלים ופשוטים יחסית, הנעשית בעזרת אנרגיה של גלי רדיו. זוהי שיטה בטוחה בהשוואה לשיטות אחרות לשיפור עור הפנים, אשר מאפשרת גם רמה גבוהה של יעילות, אינה גורמת להופעת פיגמנטציה, ניתנת לביצוע אפילו בקיץ ומאפשרת חזרה מהירה לשגרה.

למי מתאים מיצוק העור עם גלי רדיו?

אחד היתרונות הגדולים של מיצוק בעזרת גלי רדיו, הוא האפשרות להשתמש בו גם בתור טיפול מונע. משום כך, מומלץ להתחיל בטיפולים מוקדם ככל האפשר – עם הופעת קמטוטים ראשונים על העור, כדי למנוע הידרדרות של מצב העור בעתיד ולדחות את הצורך בניתוחים פולשניים. למעשה, גם צעירים הסובלים מצלקות אקנה, יכולים לשפר את מראה העור בעזרת מיצוק עם גלי רדיו. מיצוק עם גלי רדיו לצורך טיפול בעור הפנים כאשר יש קמטים עמוקים יותר, מאפשר שילוב תוספת של זריקות מילוי, או שימוש בסוגי פילינג שונים על מנת להגיע לתוצאה אופטימלית. יחד עם זאת, חשוב לציין כי מיצוק עור הפנים באמצעות גלי רדיו, מתאים גם לאנשים שלא יכולים לעבור ניתוח פולשני – כמו ניתוח מתיחת פנים, בגלל חשש מסיבוכי הרדמה כללית, כמו מעשנים, חולי סוכרת, חולי לב ריאה ועוד. חשוב לציין כי הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון, או נשים מניקות, אשר גופן חווה שינויים הורמונליים אינטנסיביים. לבסוף, גם בעלי עור כהה יכולים להנות מטיפול מיצוק עם גלי רדיו, שכן הוא לא גורם להופעת כתמי פיגמנטציה. למעשה, כל מי שמעוניין לרפא, לשפר ולהחליק את מראה עור הפנים, לטשטש צלקות, לשפר מראה כתמים, לעודד את חידוש העור, ללא ניתוח פולשני, ועם חזרה מהירה לשגרה – מיצוק העור עם גלי רדיו הוא כנראה  הטיפול המתאים.

לסיכום, מיצוק העור בגלי רדיו הוא טיפול חדשני, מהיר, קל ובטוח, מתאים כמעט לכל אדם שרוצה לשפר את מראה העור שלו. לצורך בדיקת התאמה ושיחת ייעוץ ראשונית לגבי טיפולי מיצוק העור וטיפולים אסתטיים אחרים – צרו איתנו קשר!

 

בודיטייט לפני ואחרי – מה חשוב לדעת?

מיצוק העור בגלי רדיו בודיטייט, או BodyTite, הוא כינוי למכשיר הפועל באמצעות גלי רדיו.  אנרגיית גליהרדיו גורמת לחימום והרס של תאי שומן באזורים נבחרים בגוף ולכן טיפולי בודיטייט נקראים גם טיפולי המסת שומן.

במקביל לתהליך ההמסה, מתבצעת גם שאיבה של תאי השומן הפגועים אל מחוץ לגוף ולכן, מדובר על תהליך מהיר יחסית, עם תוצאות כמעט מיידיות. אבל בטיפול בודיטייט יש עוד הרבה יתרונות שכדאי להכיר. אז מה חשוב לדעת לפני הטיפול ואחריו?

למי מתאים טיפול המסת שומן בודיטייט?

המסת שומן בשיטת בודיטייט מתאימה לנשים וגברים במשקל סביר, עם עודפי שומן עיקשים שלא יורדים – גם אם שומרים על כושר ותזונה נכונה, או כאשר הירידה במשקל מתרחשת דווקא באזורים אחרים בגוף, בהם אתם דווקא לא מעוניינים לאבד מצבורי שומן ולכן המסת שומן באזור ממוקד היא יעילה יותר.
טיפול BodyTite הוא אידיאלי למי שמעדיף פתרון קל ומהיר, פולשני במידה מינימלית, עם אחוזי הצלחה גבוהים – להיפטר ממצבורי שומן באזורים ממוקדים בגוף.

הבדלים בין שאיבת שומן לבין בודיטייט

שאיבת שומן נחשבת הליך פולשני ומרתיע, המחייב תהליך החלמה ארוך. לעומת זאת, טיפול בודיטייט הוא קצר ומהיר, לאחריו נדרש גם תהליך החלמה מהיר יותר. בנוסף, אחרי טיפול בודיטייט, יש הרבה פחות שטפי דם לעומת ניתוח שאיבת שומן. לבסוף, טיפול בבודיטייט מטפל גם בעודפי העור, על ידי פעולת מיצוק וחיטוב העור במסגרת הטיפול.

החיים אחרי טיפול בודיטייט – למה צריך לצפות?

לאחר טיפול בודיטייט, ניתן לראות לאחר מספר שבועות בבירור את האזורים המטופלים, בהם חלה הצטמצמות של מצבורי השומן. במקביל, ניתן לראות לאחר מספר שבועות התכווצות של העור באזורים המטופלים. לאחר כמה שבועות, נוצרים תאי קולגן חדשים והעור מקבל מראה חדש ומוצק, צעיר ורענן. בזכות ההליך החדשני והמהיר, ניתן לחזור במהירות יחסית לשגרה רגילה, עם פחות שטפי דם ונפיחות. גם כאבים המלווים את תהליך ההחלמה הם מינימליים. למעשה, ניתן לחזור, ברוב המקרים, לשגרה כבר יום למחרת הטיפול במרבית המקרים ולאחר ימים ספורים אף לפעילות ספורטיבית. לאחר הטיפול  יש לקחת אנטיביוטיקה למשך 5 ימים על מנת למנוע התפתחות זיהומים, יש להקפיד על הנחיות מפורטות מהרופא. יש ללבוש מחטב במשך 6 שבועות לפי הנחיות הצוות המטפל, להשגת תוצאות אופטימליות בתהליך ההחלמה, כמו גם לשמור על פעילות גופנית ותזונה נכונה, כדי לשמר את  התוצאה שהושגה באמצעות הטיפול. יש לצפות לתוצאה הסופית של הטיפול לאחר תקופה של חצי שנה מיום הטיפול.

לסיכום, טיפול בודיטייט הפך מבוקש בזכות המהירות והקלות היחסית בה הוא מתבצע, לצד תהליך החלמה מהיר והתחדשות של העור באזור המטופל. יחד עם זאת, כמו כל טיפול רפואי אחר, חשוב לבצע טיפול בודיטייט אצל מנתח מומחה בתחום, שיש לו ניסיון ושיעורי הצלחה גבוהים בטיפולים דומים. למידע נוסף אודות טיפול בודיטייט במרפאה של דר' גלזינגר – צרו קשר!

 

איך להתכונן לקראת מתיחת בטן?

לא מעט נשים מתעניינות באופציה של ניתוח מתיחת בטן, מאחר ומדובר על אחד הניתוחים הנפוצים והפופולאריים ביותר. כל אישה שעברה היריון ולידה יודעת כי ברוב המקרים, הבטן לא תחזור למצב הטבעי שלה. השינויים העצומים שהבטן עוברת במהלך ההיריון ניכרים בה לאחר הלידה ובחלק גדול מהמקרים, הבטן נשארת פחות אסופה ופחות מוצקה. לכן אין זה מפתיע כי נשים רבות, במיוחד נשים שעברו ניתוח קיסרי, בוחרות לעבור מתיחת בטן, במטרה להחזיר לעצמן את המראה האסתטי והשטוח.

אנו במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לספק לכם את כל המידע הנחוץ לגבי מתיחת בטן, כולל הנחיות והוראות לפני ואחרי הניתוח. ד"ר גלזינגר הינו מנתח פלסטי בכיר, שישמח ללוות אותך לכל אורך התהליך, החל משלב קבלת ההחלטה ועד לתהליך הניתוחי וכל אורך שלבי ההחלמה.

איך להתכונן לקראת מתיחת בטן?

כל מה שחשוב לדעת לגבי מתיחת בטן

קודם כל, כדאי לציין כי ניתוח מתיחת בטן אינו מתאים רק לנשים שעברו לידה, אלא גם לגברים. הניתוח יכול להוות את הפתרון המושלם עבור כל אדם שהשיל קילוגרמים רבים ממשקלו בטווח זמן קצר יחסית, דבר שגרם לעודפי עור משמעותיים באזור הבטן. חשוב לזכור כי בעידן המודרני רוב האנשים שמים דגש משמעותי על הנראות החיצונית שלהם, לכן בטן פחות מתוחה ופחות אסתטית, עלולה לגרום לבעיות בביטחון העצמי, בערך העצמי וכדומה. באמצעות ניתוח מתיחת בטן ניתן ליהנות מבטן מתוחה, מוצקה ואסתטית יותר, אשר תשפר משמעותית את ההרגשה הכללית ואת הביטחון העצמי. כדאי לציין כי מדובר על אחד הניתוחים בעלי רמת שביעות הרצון הגבוהה ביותר בקרב המטופלים, מאחר והוא מאפשר לחזור למראה חטוב וצעיר יותר.

הכנה לקראת ניתוח מתיחת בטן

אחת הנקודות החשובות ביותר היא להגיע לפגישת ייעוץ עם הרופא המנתח, על מנת לבצע תיאום ציפיות ולקבל את כל המידע הרלוונטי עבורכם. הרופא המנתח אמור להסביר לכם לגבי הסיכונים ותופעות הלוואי של הניתוח, במטרה לספק לכם תמונת מצב מלאה וברורה. אנשים רבים למשל, חוששים ממראה הצלקות שנותרות כתוצאה מהניתוח, מראה הצלקות תלוי בתגובה של העור אצל כל מטופל באופן אינדיבידואלי. מעבר לשלב הייעוץ ותיאום הציפיות, הרופא המנתח ישלח אתכם לבדיקות בסיסיות, במטרה לוודא את הבריאות הכללית שלכם. הבדיקות כוללות לרוב בדיקת דם, צילום חזה ואק"ג, ולעיתים צילום חזה.

חלק מהבדיקות תלויות בגיל המטופל. בחלק מהמקרים, יהיה צורך להיפגש עם הרופא המרדים, במטרה לבחון את הצורך להכנות מיוחדות לפני ההרדמה. מעבר לכך, הרופא המנתח אמור לבצע בדיקה קלינית מקיפה של שרירי דופן הבטן והטבור, על מנת לבדוק אם יש בקע ואם המטופל עבר ניתוחים קודמים באזור המיועד לניתוח. כמו כן יבחן המנתח האם יש הימצאות של צלקות נוספות.

אנו בקליניקה של ד"ר רונן גלזינגר נשמח לסייע, לייעץ וללוות אתכם לכל אורך התהליך של ניתוח מתיחת בטן. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.

אילו טיפולים אסתטיים ישנם עבור מיצוק העור בבטן?

אילו טיפולים אסתטיים ישנם עבור מיצוק העור בבטן?

הבטן היא אחד האזורים בגוף, עליו ניכרים יותר מאשר כל אזור אחר בגוף – סימנים המעידים על מה שעבר על הגוף שלכם. הריונות ולידות, השמנה והרזייה, כולם משאירים את חותמם על הבטן, אשר נשארת לעיתים קרובות עם עודפי עור מדולדלים. 

אלה פוגעים באסתטיקה של הגוף, אבל בעיקר בתחושת הביטחון העצמי, הנוחות האישית ודימוי הגוף. כיום כבר מבינים גם כי כמעט בלתי אפשרי לטפל בעודפי עור בבטן ביעילות באמצעות תזונה והתעמלות. יחד עם זאת, קיימים מגוון טיפולי מיצוק העור בבטן , שיכולים לשפר מאד את מראה העור המדולדל, גם ללא ניתוח וגם בניתוח. צוות הקליניקה של דר' גלזינגר מציע סקירה קצרה של חלק מהטיפולים המומלצים.

מיצוק עור הבטן באמצעות טיפול V-TOUCH

טיפול V-TOUCH מיועד לשפר את מראה סימני המתיחה באמצעות גלי רדיו שחודרים לשכבת הדרמיס.

שיפור מראה הסימנים נעשית על ידי חימום של האזור במספר רב של מוקדים. חימום זה יוצר אפקט דרמטי בשכבות הפנימיות של העור, אשר גורם לעור להגביר את ייצור סיבי הקולגן.

והתוצאה – שיפור ניכר של סימני מתיחה והתכווצות של העור הרפוי.

יש לבצע  3- 6 טיפולים לתוצאה מיטבית, אך את התוצאה הראשונית של מיצוק העור ניתן לראות כבר לאחר הטיפול השלישי. הטיפול נחשב קל ובטוח ואינו גורם סבל או אי נוחות למטופלים.

מיצוק הבטן עם BodyTite

מכשיר BodyTite פועל באמצעות אנרגיית גלי רדיו. הרופא מרדים את המטופל ומחדיר צינורית עם אלקטרודה לצורך ביצוע המסת שומן. במקביל, השומן המומס נשאב החוצה מהגוף.

בנוסף – פעולת המכשיר גורמת למיצוק וחיטוב של העור באזור המטופל, במקרה זה – הבטן.

גם כאן זה קורה בגלל חימום הפוגע בסיבי הקולגן והאלסטין, וגורם להתכווצות. 

לאחר פרק זמן קצר – מתחיל להווצר קולגן חדש, הנותן לעור מראה מתוח, מוצק, בעל מראה רענן וצעיר.

טיפול  BodyTite מאפשר לבצע בהליך אחד, קצר וממוקד – המסה ושאיבת שומן לצד מיצוק עור הבטן. הוא קצר ויעיל, כאשר רוב המטופלים אף לא נזקקים למשככי כאבים בתום הטיפול.

טכנולוגיית גלי רדיו עם מכשיר REACTION למיצוק עור הבטן

מכשיר REACTION משלב טיפול באנרגיית RF בשילוב עם ואקום. שתי פעילויות אלה גורמות להתכווצות וחיזוק סיבי הקולגן הקיימים בעור הבטן, אבל גם מעודד התחדשות וצמיחה של סיבי קולגן חדשים. בזכות הפעולה האפקטיבית של טיפול באמצעות מכשיר REACTION, הוא משמש לטיפול בצלוליט, חיטוב הגוף והידוק עור הבטן. העור המתקבל הוא שטוח, חלק, מוצק ומתוח יותר.

חשוב לציין כי הטיפול בעזרת מכשיר REACTION לצורך מיצוק עור הבטן, הוא קצר במיוחד ואינו כואב.

לסיכום, כפי שניתן לראות, קיימות אפשרויות בחירה מגוונות לצורך קבלת טיפולי מיצוק עור הבטן, שאינם פולשניים, נחשבים קלים ומהירים, ללא כאב.

כדי לבחור את הטיפול המתאים ביותר למאפייני הגוף שלכם ולצרכים שלכם – צרו קשר עם צוות המרפאה המקצועי של דר' גלזינגר.

ההבדלים בין טיפול נקטייט לפייסטייט

ההבדלים בין טיפול נקטייט לפייסטייט

קיים בלבול קל בין שני מושגים מעט שונים בעולם הטיפולים האסתטיים – טיפול נקטייט – טיפול למסת השומן בצוואר, שאיבת השומן המומס ומיצוק עור הצוואר, בעיקר כדי לטפל  בסנטר כפול, לעומת טיפול פייסטייט – טיפול הממצק את העור, המעודד את התחדשות העור וייצור סיבי עור צעירים, חדשים ורעננים.

צוות הקליניקה של דר' גלזינגר מסביר – כל מה שחשוב לדעת על שני סוגי הטיפולים.

טיפול נק טייט – NeckTite

מדובר על טיפול חדשני של שאיבת שומן בטוחה וחדשנית באזור הצוואר. המטרה היא לטפל באזור הצוואר בעזרת מכשיר NeckTite, כדי לטפל בסנטר כפול.

טכנולוגיית הטיפול באמצעות גלי רדיו נחשבת בטוחה במיוחד ולכן משמשת לצורך טיפולי רפואה שונים מזה עשרות שנים.

הודות לחדשנות התהליך, נקטייט הוא טיפול שנעשה בפעם אחת, בפעולה זעיר פולשנית (פולשנית במידה מינימלית), בדרך כלל ללא כאב וללא תופעות לוואי. תהליך ההחלמה מהיר וקל מאוד יחסית.

נוסף על פעולה יעילה וקלה של המסת השומן בסנטר כפול, מכשיר נקטייט מחמם את סיבי הקולגן ואלסטין של העור. כתוצאה, מתרחשת האצה של תהליכי התחדשות העור ולכן המראה המתקבל בסוף תהליך ההחלמה הוא צוואר חטוב. קו הלסת ברור, עור מתוח ומוצק במראה צעיר, ללא סנטר כפול.

מה זה פייסטייט – FaceTite ובמה הוא שונה לעומת נקטייט?

טיפול באמצעות מכשיר FaceTite, כמו נקטייט, פועל באמצעות אנרגיית גלי רדיו. לכן הוא נחשב מדויק, בדוק ובטוח ביותר. לצורך הטיפול, הרופא המטפל מחדיר מחט דקיקה עם אלקטרודה שמעבירה את גלי הרדיו.

המשך התהליך דומה מאוד לנקטייט – גלי הרדיו גורמים לחימום סיבי קולגן ואלסטין, הרס של התאים הקיימים ולכן גם מאיץ את ייצור הסיבים החדשים. 

התוצאה – מיצוק של העור, ייצור סיבים חדשים לאורך כמה חודשים ולבסוף – עור פנים שנראה צעיר יותר, מתוח, הדוק ורענן.

בהמשך, מתבצע תהליך פרקטורה, שמטרתו לטפל בשכבת העור החיצונית, לצורך טיפול בצלקות אקנה, חטטים, קמטוטים עדינים וכתמי פיגמנטציה על הפנים.

אז מה בדיוק ההבדל בין NeckTite לבין FaceTite ?. מדובר על טיפולים מאוד דומים, המתבצעים בטכנולוגיה כמעט זהה, כאשר המיקוד הוא במיצוק והמסת שומן לעומת מיצוק בלבד ..

התוצאה – מתיחה ומיצוק של האזור המדולדל, חידוש העור על ידי הרס סיבי עור ישנים ועידוד הייצור של סיבי עור חדשים, רעננים, מהודקים וצעירים למראה.

לסיכום, בקליניקה של דר' גלזינגר תמצאו מגוון רחב של טיפולי אסתטיקה חדשניים, מתקדמים, איכותיים, בטוחים ובעלי הצלחה מוכחת.

רוצים לבדוק איזה סוג של טיפול יכול לשפר גם לכם את איכות החיים ואת ההרגשה? צרו קשר עם צוות המרפאה ונשמח לעמוד לרשותכם!

מהו טיפול fractora ומתי כדאי לבצע אותו?

טיפול בפרקטורה, או טיפול fractora הוא טיפול חדשני, מתקדם ויעיל, המבוסס על שימוש בגלי רדיו. יחד עם זאת, הוא נחשב יעיל הרבה יותר לעומת מכשירים מבוססי גלי רדיו ותיקים יותר בתחום. זהו מכשיר רפואי שפעולתו נחשבת לא פחות מאשר מהפכנית, המסייע לטפל עור הפנים, על נזקי הזמן ופגמים שונים שנגרמו לו עם השנים.

אז מה זה טיפול fractora בדיוק? מתי כדאי לבחור טיפול fractora מהם היתרונות שלו?

מתי מומלץ לעשות טיפול Fractora?

טיפול Fractora מתאים במיוחד לכל מצב של נזקים, קמטוטים או צלקות על עור הפנים. הטיפול יעיל במיוחד לעור פנים עם אקנה וכן עם צלקות אקנה. אבל הוא מתאים גם לטיפול בתופעות הזדקנות נפוצות על העור בפנים (וגם לעיתים בגוף), כמו קמטים, קמטוטים, עור נפול, כתמי עישון וכתמי גיל. 

מהו טיפול fractora ומתי כדאי לבצע אותו?

מה זה Fractora?

מכשיר פרקטורה פועל על העיקרון הוותיק והמוכר בעולם הרפואה, של גרימת נזק מקומי מבוקר לתאי העור באמצעות גלי רדיו. גלי הרדיו מחממים את האזור המטופל באופן שגורם לייצור מוגבר של הסיבים החשובים למראה העור – קולגן.

במקביל לגלי הרדיו, הטיפול מלווה גם בדיקור עדין באמצעות מחטים קטנות ודקיקות. הדיקור מעורר זרימה מוגברת של דם עשיר בחומרים מעודדי החלמה. אלה יוצרים אפקט של רענון ושיקום בעור המטופל, כדי להשלים את תהליך הטיפול ולזרז אותו.

התוצאה – עור רענן, חלק, צעיר ובריא למראה, עם הפחתה משמעותית של פצעים/צלקות/קמטים וקמטוטים.

מערכת Fractora פותחה על ידי חברה ישראלית בשם InVasix . היא נחשבת כיום מערכת מתקדמת ומובילה מסוגה בעולם בתחום טיפולי האסתטיקה.

משום כך, מיטב רופאי העור וכן רופאים מומחים לאסתטיקה ברחבי העולם ובישראל – עושים שימוש בטיפול הייחודי.

יתרונות טיפול Fractora

מלבד היותו המצאה ישראלית מעוררת גאווה, יש לטיפול החדשני מספר גדול של יתרונות נוספים:

טיפולים משלימים נוספים על טיפול fractora

נוסף על טיפול פרקטורה fractora, ניתן להשלים את המראה הצעיר והרענן של העור באזורים רגישים נוספים בגוף, על ידי טיפולי מתקדמים נוספים, כמו:


לסיכום, טיפול fractora הוא הדבר הבא שכדאי להכיר, בתחום טיפולי אסתטיקה וטיפולי עור. רוצים לבדוק אם זה מתאים גם לכם ואיך טיפול פרקטורה יכול לשפר לכם את איכות החיים? דברו איתנו!

הצרת היקפים – לא חייבת להיות בכל הגוף

טיפול הצרת היקפים הוא אחד הטיפולים המבוקשים, האפקטיביים המסקרנים ביותר שיש בתחום הפלסטיקה. יחד עם זאת, יש מי שחושש לגשת לטיפול, בגלל המחויבות לבצע שינוי כללי בגוף וגם בגלל החשש מפני טיפול פולשני, כואב ומקיף.

אבל האם זה באמת המצב? האם אפשר לעבור טיפול הצרת היקפים ללא כאבים והאם אפשר לעשות הצרת היקפים רק בחלקים מסוימים של הגוף? (ספוילר -התשובה היא כן).

הצרת היקפים - לא חייבת להיות בכל הגוף

אזורי טיפול הצרת היקפים

טיפול הצרת היקפים יכול בהחלט להתבצע באזורים נבחרים בגוף. זהו טיפול חדשני, המאפשר למטופלים להתמקד באזורים ספציפיים בגוף, בהם נותר שומן עקשן שמסרב "להתפנות מהשטח" למרות דיאטות, תרגילי חיטוב והקפדה על תזונה נכונה. למעשה, קיימים מספר אזורים בגוף, בהם טיפול הצרת היקפים נחשב מבוקש במיוחד:

בגלל אפשרויות הבחירה הגמישות, ניתן לבצע הצרת היקפים באזור אחד ממוקד, או יותר – לפי הצורך ולפי הרצון של הלקוח/ה, כאשר האזור הנבחר הוא בדרך כלל האזור בו נוצרים היקפים גדולים, שמאוד קשה להוריד אותם, גם על ידי פעילויות רבות אחרות.

הצרת היקפים מקומית – איך זה עובד והאם זה כואב?

ניתן לבצע טיפול הצרת היקפים ללא כאב וללא ניתוח – גם כאשר מדובר על הצרת היקפים מקומית וממוקדת. קיימות מספר אפשרויות לבצע הצרת היקפים נקודתית וללא כאבים:

 1. טכנולוגיית גלי רדיו REACTION טיפול חדשני ופופולרי, הגורם להתחממות של תאי שומן וצמצום הרווחים ביניהם על ידי פירוק הקשרים בין מולקולות השומן. תהליך ההמסה של התאים מלווה בתהליך טבעי של פינוי התאים המתים דרך המערכת הלימפטית, המעבירה את הפסולת לפירוק בכבד.
 2. המסת שומן, או הקפאת שומן באמצעות מכשיר Cooltech המסה של תאי שומן באזורים ממוקדים בגוף, לצורך טיפול נקודתי באזורי שומן עקשניים ספציפיים. טיפול יעיל במיוחד, לא פולשני, המתבצע באמצעות סדרת טיפולים קצרים וקלים.
 3. בודי טייט מכשיר הפועל להצרת היקפים באמצעות גלי רדיו, על ידי פעולה משולבת של המסת שומן, שאיבת שומן וחיטוב ומיצוק העור באזור המטופל. בטיפול אחד קצר וממוקד באזור הנבחר בגוף, מתקבלת תוצאה מרשימה לטווח ארוך, עם תהליך החלמה קצר ומהיר. פעולה המתבצעת בחדר ניתוח בהרדמה מלאה.

לסיכום, טיפול הצרת היקפים נקודתי או ממוקד, הוא בהחלט אפשרי. למעשה כיום קיימות מספר שיטות חדשניות, מהירות ויעילות, המאפשרות לבצע טיפול כבקשתכם עם תוצאות איכותיות לטווח ארוך. לתיאום בדיקת התאמה, ייעוץ ומידע נוסף – צרו איתנו קשר!

 

שאיבת שומן – האם מדובר בטכניקת הרזייה קבועה?

 שאיבת שומן היא ניתוח שבו הרופא, בעזרת מכשור מיוחד, שואב שומנים מגוף המטופל. לא כל אחד מתאים לעבור שאיבת שומן. חלק מהשיטות הן בפעולה פולשנית או זעיר פולשנית. תקופת ההחלמה משתנה בהתאם לסוג הפעולה שבוצעה, גודל האזור המטופל ותגובת המטופל לניתוח. לאחר ביצוע הניתוח נשארים עודפי עור שלוקח להם זמן להתכווץ. במקרים מסוימים תבוצע מתיחת עור לאחר שאיבת השומן. ישנן גם שיטות טיפול עם פחות כאב ופחות שטפי דם, לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות.

שאיבת שומן

האם שאיבת שומן פותרת את בעיית ההשמנה לתמיד?

שאיבת שומן היא לא פתרון קסם להעלמת השומן לצמיתות. זהו טיפול התומך בתהליך הרזיה בעזרת תזונה מותאמת ופעילות גופנית נכונה. שאיבת השומן באה לסייע בטיפול באזורים בהם מצבורי השומן מסרבים להיעלם. זהו ברוב המקרים טיפול מקומי באזור ספציפי בגוף, ולא שאיבה של כל השומן בגוף. ברוב המקרים לא ניתן לטפל בשאיבה באנשים הסובלים מעודף משקל משמעותי. 

מהן השיטות המומלצות לטיפול במצבורי שומן?

 קיימות מספר שיטות לטיפול במצבורי שומן. מומלץ להכיר את האפשרויות לפני שמגיעים לפגישת הייעוץ עם הרופא המבצע. אנו ניגע פה בשתי שיטות עיקריות בהן אנו משתמשים במרפאה של ד"ר רונן גלזינגר.

 הקפאת שומן

הקפאת שומן מבוצעת בעזרת מכשיר ייעודי לכך הנקרא קולטק. היא אינה כואבת, אינה פולשנית ומתאימה לנשים וגברים. ברוב המקרים יבוצעו שני טיפולים בהפרש של חודש וחצי, וניתן לראות תוצאות רק כחודש וחצי לאחר הטיפול השני. במהלך הטיפול נעשה שימוש בקור קיצוני ההורס את רקמות השומן. תאי השומן המפורקים מפונים באופן טבעי ע"י מערכת הדם והלימפה. לאחר שני הטיפולים יבוצעו 3 טיפולים נוספים למיצוק העור באיזור המטופל. הטיפול מתאים כמעט לכל גיל. הטיפול אינו מתאים לאנשים עם בעיית עודף משקל משמעותי הטיפול מיועד רק לאיזורים בהם יש עודף שומן ממוק. הוא מתאים בעיקר לאנשים במשקל תקין שיש להם מצבורי שומן עקשנים במיוחד באיזורים ספציפים.

הקפאת שומן / שאיבת שומן - האם מדובר בטכניקת הרזייה קבועה?

שאיבת שומן בעזרת מכשיר בודיטייט

הטיפול בעזרת מכשיר בודיטייט נחשב לזעיר פולשני. המכשיר עובד על גלי רדיו, ובמהלך הטיפול מוחדרת לגוף המטופל צינורית שדרכה עוברת אנרגית גלי רדיו. האנרגיה מחממת את תאי השומן והורסת אותם. לאחר מכן מתבצעת שאיבה של תאי השומן המומסים. הטיפול בבודיטייט קצר יחסית לשיטות אחרות., ברוב המקרים אין צורך במשככי כאבים, או במשככי כאבים כמו נורופן ואדויל לימים ספורים וההחלמה קלה ומהירה ביחס לשיטות אחרות. את התחלת תוצאות הטיפול ניתן לראות כבר כ 3-4 שבועות לאחריו, ותוצאות ניכרות יותר תוכלו לראות לאחר כ 10 שבועות. תוצאה סופית ניתן לראות לאחר כחצי שנה. חשוב ומומלץ לשלב את הטיפול והתקופה שאחריו בפעילות גופנית תומכת ותזונה נכונה.

לקביעת תור אצל ד"ר רונן גלזינגר לייעוץ ובדיקת התאמה לשאיבת שומן התקשרו 03-6090339

איך להוריד את הפאוץ' בקלות – כל מה שצריך לדעת על מתיחת בטן

מתיחת בטן הינה ההליך הפופולארי והיעיל ביותר בתחום הניתוחים הפלסטיים הקשורים בעודפי שומן ועור. פציינטים המתאימים לעבור מתיחת בטן הם נשים וגברים שהורידו הרבה ממשקלם ונותרו עם עודפי עור באיזור הבטן, ונשים לאחר מספר לידות שלא מתכוונות להכנס שוב להריון בזמן הקרוב. הניתוח אינו מומלץ לאנשים שעדיין רוצים להוריד הרבה ממשקלם  ולנשים שמתכוונות להרות בקרוב.

 מה צריך לדעת לפני שמחליטים לעשות מתיחת בטן?

מתיחת בטן היא ניתוח המתבצע בהרדמה כללית, ויש לקחת בחשבון תקופת החלמה ראשונית של כשבועיים בהם מומלץ להיות בחופש מהעבודה ולהיות מוכנים לכך שתהיו מוגבלים פיזית מספר שבועות לאחר הניתוח. חשוב להבין שנשארות צלקות לאחר המתיחה, וכשתיפגשו עם הרופא הוא ידע להגיד לכם מה גודל הצלקת הצפוי והיכן היא תהייה.

בפגישה עם ד"ר גלזינגר הוא ישאל אתכם שאלות ויבדוק אתכם פיזית כדי לקבוע האם הניתוח אפשרי ומומלץ לכם. אם אתם אכן עומדים בקריטריונים, הדוקטור ידע על פי הבדיקה הגופנית מה היקף הניתוח, כמה הוא צריך להוריד ואיך לבצע את המתיחה. במתיחת בטן במרבית המקרים מבוצעת גם שאיבת שומן מהאיזור. 

מתיחת בטן

 מה קורה במהלך הניתוח?

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית, והשחרור הוא בד"כ כמה שעות לאחר הניתוח או במידה ונדרש על פי החלטת הרופא אשפוז לילה. 

שאיבת השומן מבוצעת בהתחלה, ואחריה הפרדת העור והשומן מהשרירים. המנתח מבצע חתך רוחבי קצת מתחת לקו התחתונים או בגד הים כך שהצלקת שתישאר תהייה חבויה. לאחר החיתוך הוא יפריד את העור והשומן מהשרירים,  יהדק את שרירי הבטן האורכיים, יוריד את עודפי העור ואז יתפור מחדש את העור והרקמות. ברוב המקרים הרופא משאיר צינורית ניקוז לנוזלים והדם המצטברים לאחר הניתוח כדי שלא יישארו בתוך הגוף ויגרמו לבצקת ודלקות. הניקוז יישאר ברוב המקרים 24 שעות. לאחר התפירה והחבישה תולבש חגורת בטן שבעצם מחליפה את פעולת שרירי הבטן ותומכת בהם עד שיחזרו לאיתנם.

החלמה לאחר מתיחת בטן

הימים הראשונים לאחר הניתוח יכולים להיות מאתגרים. יהיו כאבים, יהיה קצת קשה להסתובב במיטה ולמצוא את התנוחה הנוחה לשינה, ולא תוכלו לעשות פעולות הכרוכות במאמץ. ההחלמה הראשונית לוקחת כ 10-14 יום, ולאחריה תקופת החלמה משנית וארוכה יותר בה יקח לכם זמן לחזור לפעילות ספורטיבית מלאה, כי השרירים והרקמות צריכים להתאחות לגמרי על מנת שתוכלו לשוב לפעילות. תקופת ההחלמה שונה מאדם לאדם ותלויה בעיקר במצבו הפיזי הכללי, האם הוא מעשן או לא מעשן, גיל וגם מצבו הנפשי והרצון שלו להחלים מהר ולחזור לפעילות. התפרים מתמוססים מעצמם בתוך הגוף ואין צורך לחזור לרופא כמו פעם כדי שיוריד את התפרים.

לעוד פרטים ולקביעת פגישת ייעוץ ובדיקת התאמה למתיחת בטן התקשרו למרפאה של ד"ר גלזינגר ותקבלו את הטיפול המקצועי והמסור ביותר. 03-6090339

כל השיטות לעיצוב סנטר

הסנטר הוא איבר מרכזי ומשמעותי יחסית לאיברים האחרים הנמצאים בפנים, ולמרות זאת בד"כ לא תשמעו מחמאות על הסנטר כמו שתשמעו מחמאות על פה, אף או עיניים יפות. ישנם לא מעט אנשים שלא מרוצים מהסנטר שלהם, בגלל הגודל, בגלל שהוא בולט או נסוג או בגלל שהסנטר כפול. הסנטר מתחיל להפריע לאנשים בד"כ בגילאים מבוגרים יחסית, או לבעלי משקל יתר. זה קורה כשמתחיל להיווצר אח לסנטר, הבא לידי ביטוי בשומן מדולדל באיזור הצוואר מתחת לסנטר. אנו מכירים את התופעה בשם 'סנטר כפול'. באופן כללי הסנטר יכול לתת למראה שלנו הבעה כזו או אחרת ויש אנשים שצורתו או אי סימטריות בו מפריעים להם מבחינה אסטטית, ולכן גם משפיעים על ביטחונם העצמי.

כל השיטות לעיצוב סנטר

איך ניתן לטפל בסנטר כפול או בסנטר שלא מעוצב לרוחנו?

תחום האסתטיקה והפלסטיקה ברפואה מתקדם בצעדים גדולים. עד השנים האחרונות היה צריך לעבור תהליך כואב, מותיר צלקות ועם החלמה לא קלה על מנת להיפטר מסנטר כפול. היום קיימות טכנולוגיות חדשות ומתקדמות המאפשרות עיצוב סנטר בניתוח קצר מאד וקל וכמעט עד ללא כאב בכלל. ההחלמה מהם מהירה וקצרה, והתוצאות טובות. בהמשך נסקור בקצרה את אחת השיטות החדשות והמובילות לעומת השיטה הישנה והכואבת.

 כמו שהוזכר למעלה יש גם ענייני סנטר אחרים שהם לא סנטר כפול. יש סנטר מחודד, סנטר מרובע, סנטר מפוצל, סנטר נסוג ועוד. ניתן לטפל ולעצב את הסנטר בשיטות וצורות שונות. יש שתלי סיליקון שבעזרתם ניתן לשנות את צורת הסנטר, יש אפשרות לשייף את העצם, ויש טיפול בעזרת חומצה היאלורונית.

השיטה החדשנית והיעילה ביותר לטיפול בסנטר כפול 

NECKTITE  הוא מכשיר מתקדם תוצרת חברה ישראלית, המטפל בסנטר כפול בעזרת גלי רדיו. אנרגיית גלי הרדיו נמצאת בשימוש כבר עשרות שנים ונחשבת לבטוחה מאוד. במהלך הטיפול מבצע הרופא חתך זעיר בכפל התת סנטרי. אלקטרודה דקה מוחדרת דרך החתך, ואנרגית גלי הרדיו העוברים דרכה הופכים לחום הממיס את השומן שנשאב החוצה מהגוף. החום הנוצר פוגע בקולגן ובאלסטין ומעודד את הגוף לייצר קולגן חדש פעולה זו מאפשרת מיצוק העור באיזור המטופל. סיבי הקולגן והאלסטין האחראים על מוצקות העור וגמישותו, נפגעים מהחום ונהרסים. עקב כך נוצרים סיבים חדשים בריאים ומוצקים וכך העור מתחדש ומתרענן. ההחלמה מטיפול זה מהירה, כמעט ללא כאבים עד ללא כאבים כלל, והחזרה לשגרה בדרך כלל תוך ימים בודדים. 

בשיטה הישנה נהגו לעשות שאיבת שומן מהסנטר. פעולה זו היא כירורגית וכואבת, וההחלמה ממנה ארוכה וקשה. בשיטה זו גם קשה יותר לטפל באיזורים קטנים, וגם מכיוון שהיא לא מטפלת ברפיון העור קיים סיכון שהתוצאה לא תהייה אסטטית במיוחד. 

היתרונות הבולטים של מכשיר נקטייט הם החלמה קלה ומהירה וחזרה לשגרה מיידית, וכמות קטנה בהרבה של כתמים כחולים, צלקות ושטפי דם.

לעוד שאלות ופרטים ולקביעת תור לטיפול בסנטר כפול צרו קשר עם המרפאה בתל אביב או בבאר שבע.

ת"א- 03-6090339

באר שבע- 08-6231073

האם שאיבת שומן מתאימה לאנשים כבדי משקל

מה אתם מדמיינים כשאתם שומעים את צמד המילים 'שאיבת שומן'? הרבה אנשים חושבים ששאיבת שומן היא הליך פשוט שבו הולכים לרופא והוא שואב לכם שומן מהגוף מכל מקום שתרצו וכמה שתרצו. רבים בטוחים ששאיבת שומן היא הפתרון לבעיית ההשמנה או למשקל עודף שהם לא מצליחים להיפטר ממנו. לא כך הדבר. שאיבת שומן היא הליך כירורגי, עם כל ההשלכות הנובעות מכך.

האם שאיבת שומן מתאימה לאנשים כבדי משקל

אז, האם שאיבת שומן מתאימה לאנשים כבדי משקל? למי מתאים לעשות שאיבת שומן ומהם הקריטריונים?

שאיבת שומן מתבצעת בעיקר לאנשים עם סטיה של עד 30% ממשקל גופם המומלץ. בדרך כלל השאיפה היא לבצע את השאיבה רק לאנשים עם משקל תקין עד עודף משקל בינוני או לכאלו שהצליחו לרזות, אך נותרו עם מרבצי שומן קטנים יחסית שקשה להעלים. אחד הקריטריונים הנבדקים לפני ביצוע שאיבת שומן הוא מצב העור. האם הוא בריא ומתוח והאם הוא נוטה להתאחות ולהשתקם בקלות? האם יש עודפי עור שיתרבו לאחר הליך שכזה ויהיה לעור קשה להשתקם ולהימתח? לכן יש התייחסות גם לגיל. בכל גיל ניתן לבצע שאיבת שומן בתנאי שמצב הבריאות תקין ואין עודפי עור משמעותיים.

לפני הטיפול הרופא מוודא שהמטופל עומד בקריטריונים, ובודק את הסיבות לכך שהוא רוצה לעבור שאיבת שומן. הרופא גם בודק האם המטופל מבין את ההשלכות והתוצאות הצפויות, הסיכונים ותקופת ההחלמה. אנשים נוטים לחשוב ששואבים את השומן ונהיים רזים בן רגע, ויום אחרי הם כבר משתזפים בים. לא כך הדבר. שאיבת שומן מבוצעת בעיקר לאנשים יציבים נפשית ופיזית, בעלי משקל גוף תקין או עודף משקל קטן עד בינוני, ולכאלו שהורידו את רוב השומן העודף ומתקשים להוריד את הנותר. המקרים בהם תתבצע שאיבת שומן למטופל בעודף משקל משמעותי הם בעיקר מקרים רפואיים שבהם זה הכרחי ואולי מציל חיים.  במקרה כזה המטופל צריך להיות תחת השגחה רפואית אחרי הניתוח.

הפתרונות המוצעים לכבדי משקל ששאיבת שומן אינה מתאימה להם

שאיבת שומן פחות מומלצת לאנשים בעודף משקל גדול. כמות השומן הגדולה יחסית לא ניתנת לשאיבה בצורה בטוחה. יש הגבלה של שאיבה עד 5 ליטר בכל ניתוח כשהמטרה היא אסתטית בלבד. שאיבת שומן עלולה להשאיר הרבה עודפי עור. כאשר יש עודפי עור ניכרים הגוף יתקשה להתמודד עם המצב החדש והעור לא יצליח להתכווץ למימדי הגוף החדשים, ולהמתח. מומלץ לפני שהולכים להליך כירורגי, לנסות דרכים טבעיות, בריאות ונכונות  לגוף הרבה יותר מאשר ניתוח. דיאטה משולבת עם תכנית תזונה ופעילות גופנית עדיפים על פעולה כירורגית. 

 רוצים לבדוק האם אתם עומדים בקריטריונים לביצוע שאיבת שומן?  לשמוע על שיטות נוספות להפטר מהשומן? צרו קשר דרך הטופס המצורף ונחזור אליכם, או התקשרו אלינו להתייעצות. ד"ר רונן גלזינגר מקפיד על פגישה מקדימה עם כל מטופל, בה הוא בודק את כל הרשום לעיל ועוד.